Rafał Kleczyk

bardzo sympatyczny i przede wszystkim kompetentny lekarz. Dokładnie mnie zbadał i szybko postawił trafną diagnozę. Rozpoczął trafione leczenie. polecam - Wiesiek wrocławianin

Najlepszy lekarz jakiego udało mi się spotkać. Wizyta zawsze bardzo dokładna. A tym bardziej gdy coś się dzieje niepokojącego - bardzo dokładnie przebada, wszystko posprawdza. Dobra diagnoza, perfekcyjne leczenie. Gorąco polecam ..!!!!!!!

Jeden z najsympatyczniejszych lekarzy u jakich byłem a przy tym na pierwszy rzut oka widać, że jest rzetelnym kardiologiem - pełen profesjonalizm

Lekarz oddany pacjentowi, z gatunku tych w którzy umieją podtrzymać pacjenta na duchu w ciężkich chwilach zapewniając troskliwą opiekę, dba o pacjenta.

Miły ciepły człowiek. Wizytę oceniam na 6 z plusem. Mam nadzieję że mi pomoże . Polecam gorąco bo zaczynam widzieć światełko w tunelu.

Takiego lekarza nie za często można spotkać. Chce i potrafi pomóc choremu. Jako Jego pacjent mogę powiedzieć, że od długiego czasu dba o moje serducho wspaniale. Rzeczowy, przyjazny dla pacjenta. Wspaniały lekarz.

Bardzo dobry kardiolog. Pierwszy raz spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem do pacjenta. Cierpliwy i spokojny z bardzo dobrą znajomością fachu i wieloletnim doświadczeniem. Serdecznie polecam!

bardzo sympatyczny kardiolog, pomocny i gdy trzeba wykonuje bądź kieruje na potrzebne badania. warto skorzystać z Jego pomocy.

Świetny lekarz. Zawsze cierpliwy, słucha pacjentów i wyjaśnia wszelkie niejasności. Polecam wszystkim

Pan doktora cechuje gromna wiedza. To bardzo dobry i dokładny specjalista. Szybko, trafnie i precyzyjnie postawił diagnozę. Cierpliwie, dokładnie tłumaczył jakie są możliwości oraz sposoby leczenia. Polecam.