Rafał Kleczyk

Doktor Kleczyk to jedyny kardiolog, do którego mam zaufanie. Od kilku miesięcy jestem pacjentką doktora Rafała Kleczyka i nie zamierzam go zmieniać. Bardzo dobry lekarz, pełen profesjonalizmu. Wizyty w gabinecie bardzo przyjemne. polecam!!!

Polecam Pana Doktora wszystkim z racji bardzo profesjonalnego i cierpliwego podejścia do pacjentów. Pan doktor to najwyższej klasy specjalista - moje problemy sercowe, bardzo skomplikowane i trudne leczenie zakończyło się pełnym sukcesem dopiero dzięki temu doktorowi. Moja rodzina także leczy się teraz tylko u Pana Rafała Kleczyka z Medixu we Wrocławiu

Potwierdzam, naprawdę warto, rewelacyjny lekarz!!! Mamy do niego pełne zaufanie jako do lekarza. Tacy powinni być właśnie specjaliści - Magdalena

Dr Rafał Kleczyk jest bardzo dobrym specjalistą jako kardiolog, bardzo przyjazny dla pacjentów, kulturalny, prawdziwy lekarz z powołania. Korzystałam z porad innych lekarzy specjalistów, ale stwierdzam, że dr Kleczyk jest wyjątkowym profesjonalistą w swoim zawodzie i zasługuje jako specjalista na ocenę 6+

Profesjonalne podejście do człowieka i zrozumienie. Doktor na właściwym miejscu i doskonały specjalista. Oczywiście ja też polecam !!!

To bardzo dobry lekarz z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Postawił mi bardzo dobrze diagnozę i mogłam zacząć się leczyć. Jest także bardzo uprzejmy i poświęcił mi dużo czasu na wizycie. Polecam jak najbardziej bo warto.

Bardzo dobry lekarz kardiolog. Konkretny, rzeczowy a co najważniejsze skuteczny. Ustawione przez Pana doktora leczenie dało bardzo dobre rezultaty. Jestem bardzo zadowolony !!! Dziękuję.

Bardzo skuteczny lekarz, opiekuje się moim tatą. Przynajmniej jestem spokojna, że tato jest w dobrych rękach.

To lekarz z prawdziwym powołaniem, super fachowiec w swojej dziedzinie. Ma zawsze czas dla pacjenta, wysłucha, wytłumaczy a przede wszystkim nie jest mu obojętny los człowieka szukajacego pomocy.Ja leczę się już u niego kilka lat, pomógł mi wyjść z arytmi.Więcej takich lekarzy a świat będzie o wiele piękniejszy. Gorąco polecam!!!! Dla zainteresowanych przyjmuje w Medixie we Wrocławiu

Jak dla mnie najlepszy kardiolog w Polsce. Przede wszystkim ma serce do ludzi. Bardzo polecam Pana doktora - Rafał T.