Lekarze Biała Podlaska

lekarz Jolanta Niedziela

Pulmonolog, Pediatra

Armii Krajowej 14
21-500 Biała Podlaska

Świetny pulmonolog. Pomogła mojej córce gdy borykalismy się dlugo z problemami pluc. Kieruje na badania. Nie daje leków w ciemno. Kompetentna. Ma ogromną wiedzę. Uratowala mi dziecko.
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Elżbieta Trzeciak-Olesiejuk

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. stom. Elżbieta Trzeciak - Olesiejuk
ul. Matejki 1
21-500 Biała Podlaska

Gabinet sterylny, wyjaśnienia konkretne, ale uwagi w stylu "krzyczy pani jak przy porodzie" są już poniżej godności.

lekarz Grzegorz Głowiński

ul.Lotnicza 1/7
21-500 Biała Podlaska

Bardzo polecam Pana Doktora. Był bardzo uprzejmy, nie spieszył się żeby tylko odchaczyć wizytę i nastepny pacjent, oraz w kompetentny sposób wszystko wytłumaczył. Zabieg przeprowadził w bardzo sprawny sposób i już widać że po szwach zostanie cienka kreseczka :)
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Leszek Korpysz

Psychiatra

ulica Janowska 70A/76
21-500 Biała Podlaska

jestem dobrych myśli, w szczerą rozmowę, trafną diagnozę i pozytywne zmiany, że dobro potrafi się rozprzestrzeniać, przenikać zakamarki i budzić radość i szczeście, właśnie bezinteresowność i wdzieczność
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Urszula Bielecka

Laryngolog

Grupowa Praktyka Lekarska S.c. U. M. Bieleccy
ul. Księcia Witolda 21F
Biała Podlaska

Super Lekarz!!! Zostałam kilkakrotnie bardzo dokładnie poinformowana o swoim schorzeniu,sposobach badania oraz możliwościach leczenia. Korzystamy całą rodziną włącznie z maleńkimi dziećmi i wnukami z usług Pani doktór. Poleciłam swoim koleżankom w pracy i wszystkim polecam. Dogodnością są godziny przyjęć po południu, nie trzeba zwalniać się z pracy by tam być!

lekarz Paweł Mika

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej
ul. Terebelska 57-63
21-500 Biała Podlaska

Jako młoda kobieta bortkałam się ok z 3 lata z nawracajacym zapaleniem pęcherza bialscy ''specjalisci'' zniszczyli mi organizm przepisujac co rusz nowe antybiotyki bez odpowiedniego dopasowania, robiąc dziwne bolesne zabiegi np wsadzanie rurek w cewkę. Byłam już tak w słabym stanie fizycznym i psychicznym, że trafiłam już do szpitala i leżałam pod kroplówka. Ten Pan był moim lekarzem prowadzącym. Był nie miły, traktował mnie jak powietrze, nie zainteresował się moim ...
Opinia dodana przez: Natalia
{'id': 34759, 'name': u'Bia\u0142a Podlaska'} Seksuolog
                                       dr n. med. Dariusz Rapa

dr n. med. Dariusz Rapa

Seksuolog, Endokrynolog

Biała Podlaska

Jestem pacjentką Doktora Rapy od 6 lat. Jest to wspaniały specjalista, bardzo profesfonalny, życzliwy, potrafiący cierpliwie odpowiedzieć na każde pytanie. Z doświadczenia własnego, jak i kilku przyjaciółek wiem, że najszybciej potrafi zdiagnozować każdą dolegliwość, z którą często nie radzili sobie inni lekarze. Jestem bardzo wdzięczna Doktorowi za pomoc w trudnych momentach i serdzecznie wszystkim polecam!
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Danuta Zawistowska

Lekarz medycyny pracy, Internista

ul. Warszawska 19/10
21-500 Biała Podlaska

Bardzo dobry lekarz. Nie ogranicza czasu wizyty, cierpliwie, bez pośpiechu tłumaczy, serdeczny kontakt z pacjentem.

lekarz Małgorzata Łukomska

Ginekolog, Ginekolog położnik

Okopowa 18f lok. 36
21-500 Biała Podlaska

to naprawde okropna baba, jeszcze nigdy nie spotkałam sie z takim odazajacym lekarzem!!! nic kompletnie nie potrafi ,nie zna sie na usg wiec wysla do innych lekarzy jak ma byc z ciaza dobrze to bedzie bo ona nic nie pomoze ,dostala od nas tyle kasy w ciagu kilku miesiecy ciazy a nic nie pomogla tylko wzywala na wizyty wiec jakies 1500 wyciagnela przez ciaze ,za te pieniadze to mozna w ...

lekarz Teresa Żukowska

Dermatolog

ulica Spółdzielcza 2/20
21-500 Biała Podlaska

W czasie płatnej, prywatnej wizyty Pani doktor była bardzo miła i rzeczowa, z uwagi na schorzenie które mam zrobiła mi testy, które niestety nic nie wykazały. Ps. Pani doktor umawia wszystkich na jedną godzinę i jest niezła kilkugodzinna kolejka !! Zaproponowała bym przyszedł do niej do przychodni i skieruje mnie wówczas do specjalistycznej poradni. Tak tez zrobiłem, po ok. 3 tygodniach udało się (bo Pani doktor o parę godzin wcześniej ...
Opinia dodana przez: zfrustrowany

lekarz Anna Lewandowska

Internista, Gastrolog

ulica Zamkowa 1A/27
21-500 Biała Podlaska

Pani Doktor Lewandowska jest doskonalym lekarzem jest miła serdeczna i wszystko dobrze wyjaśni gdy są jakieś wątpliwości. Polecam.

lekarz Jan Hałabuda

Internista, Gastrolog

ulica Spółdzielcza 2/20
21-500 Biała Podlaska

Bardzo kompetentny lekarz, doświadczony, chcę pomóc pacjentowi. Skuteczny zna się na tym co robi. Polecam!!

lekarz Irena Kuczko

Lekarz medycyny ratunkowej

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej
ul. Terebelska 57-63
21-500 Biała Podlaska

Swietny specjalista, kompetentna i przemiła. Zleca wszystkie potrzebne badani, doglada , opiekuje się i troszczy. Dziekuje za opiekę!
Opinia dodana przez: Stefan
zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami. lekarz jest chamski i opryskliwy. staramy się z mężem o dziecko a on ma słabe wyniki nasienia-lekarz powiedział z uśmiechem na twarzy że szanse na ciąże są takie jak na wlecenie orła przez otwarte okno do domu. nakrzyczał na mnie że poszłam z bolesnym krwawieniem międzymiesiączkowy trwającym ponad tydzień do dr Łukomskiej. jak powiedziałam ze przytrafiło mi się to pierwszy raz w życiu i ...

dr n. med. Andrzej Kisiel

Gabinet Lekarski
21-500 Biała Podlaska

Poziom wiedzy i umiejętności na niskim poziomie. Poza tym że pracuje w szpitalu (stąd rzesze klientów) nic szczególnego. Metody stosowane przestarzałe..teraz kobietę bada się wykorzystując sprzęt!!!... Jeśli ktoś uważa że to super fachowiec to proszę sobie pojechać do większego miasta do dobrego specjalisty. Koszt wizyty będzie taki sam ale wiedza i umiejętności zupełnie innym... dużo wyższym poziomie.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Joanna Śledziowska

ulica Warszawska 55 a
21-500 Biała Podlaska

Najlepszy lekarz na jakiego mogłam trafić. Wspaniały człowiek i kompetentny lekarz. Polecam z całego serca
Bylam ostatnio u Pani doktor z moim synem (13lat). Dokladnie wytlumaczyla co i jak bedzie robila a przy tym byla bardzo uprzejma. Cala rodzina sie u niej prywatnie leczymy. Polecam

lek. dent. Michał Trochimiuk

Stomatologia Art-Dent
SIDORSKA 23
21-500 Biała Podlaska

UWAGA!!! Przy pierwszej wizycie otrzymujecie ankietę medyczna w której lekarz niby bada wasze schorzenia i robi wywiad z klientem. Tak naprawdę chodzi tylko o to aby małym drukiem na końcu ankiety podpisać się pod oświadczeniem o zapoznaniu się z regulaminem i cennikiem. Ankieta jest wypełniana na szybko na kolanie przed wejściem do gabinetu. Skutkuje to później naliczonymi KARAMI FINANSOWYMI za NIE ODWOŁANIE WIZYTY, 50ZŁ ZA KAŻDE 30 MIN.
Opinia dodana przez: Barbara

prof. dr hab. n. med. Wiesław Jakubowski

USG

Gabinet ginekologiczno położniczy, USG - doppler
Janowska76
21-500 Biała Podlaska

Tragedia...zupełnie nie polecam . Od kilku tygodni zmagam się z bólem niewiadomego pochodzenia i lekarz prowadzący szuka przyczyny . A ten pożal się Boże lekarz nawet nie wziął pod uwagi tego co mówiłam , badanie trwało 2.5 minuty . Jak można całą jamę brzuszna sprawdzić w tak krótkim czasie . Jestem zażenowana . Brak profesjonalizmu , jedyne co usłyszałam to " położyć się , odsłonić brzuch " . Jeszcze raz ...
Opinia dodana przez: Zniesmaczona

lekarz Jolanta Pracoń

Wenerolog, Dermatolog

Warszawska 14 lok. 407
21-500 Biała Podlaska

Pani Doktor wyleczyła mnie z problemu skórnego. Na wizytę czekałem stosunkowo krótko, nie było problemu z przepisywaniem leku w celu kontynuowania leczenia oraz z wizytami kontrolnymi.