Lekarze Bytom

lekarz Dariusz Praski

Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
ulica Batorego 15
41-902 Bytom

Wspaniały lekarz,uprzejmy,miły i zna się na na postawieniu diagnozy.Dawno nie spotkałam tak dobrego lekarza
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Barbara Michalik

Internista, Endokrynolog

ulica Strzelców Bytomskich 196/12
41-914 Bytom

Na tarczycę leczę się wiele lat, pani dr.B.Michalik jest chyba czwartym lekarzem, który mnie leczy. Moim zdaniem jest najlepszym lekarzem jaki mi się trafił w życiu.Dodam że leczę się na serce, kręgosłup,oczywiście korzystam z porad lekarza rodzinnego, byłam wiele razy w szpitalu, i nie spotkałam tak dobrego lekarza.To prawda co napisała p.Danuta jest oszczędna w słowach i bardzo dobrze czas lekarza i mój jest cenny. Nie przychodzimy przecież do lekarza ...
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Anna Dybeł-Kowalik

Prywatny Gabinet Lekarski
Racjonalizatorów 44 lok. 5
41-923 Bytom

Usuwałam u Pani Doktór wszystkie górne zęby,było to w 2000roku,do dziś pamiętam jak chodziłam na kolejne wizyty.Pamiętam uśmiechniętą buzie Pani Doktór,dobre słowo,miłą atmosfere.Wiadomo że każda wizyta u stomatologa to gehenna dla człowieka,a ja szłam jak po cukierki do sklepu spożywczego,zero strachu i stresu.Pozdrawiam serdecznie Panią dr.Dybeł i życze wszystkiego dobrego;)Gabrysia.
Opinia dodana przez: gabisz51

lekarz Iwona Malicka-Kozakiewicz

Choroby zakaźne

Zakład Opiekuńczo - Leczniczy
al. Legionów 49
41-902 Bytom

Profesjonalizm i kompetencje na najwyższym poziomie. Pani doktor, to niezwykle doświadczona i mądra specjalistka. Każdemu życze takiej opieki medycznej, tak kompetętnych lekarzy jak Pani doktor.

mgr Monika Święs-Michalik

Logopeda

Bytom ul. Chrzanowskiego 19/2
Bytom

Polecam Panią Monikę każdemu kto oczekuje skutecznej terapii neurologopedycznej. Nie wiem, czy Pani Monika przyjmuje prywatnie. Moja córka uczęszczała na terapię logopedyczną w szkole w Zabrzu. Jestem bardzo zadowolona. Barbara z Zabrza

lekarz Zbigniew Okoń

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia Lekarska Szombierki w Bytomiu
ul. Orzegowska 52A
41-902 Bytom

Bardzo dobry lekarz, godny zaufania. Dokładnie wyjaśnia istotę choroby , poświęca wystarczającą ilość czasu, uprzejmy , dbający o pacjenta . Oby takich lekarzy było więcej.

lek. dent. Stanisław Rutz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZBM Zdrowie s.c.
Powstańców Warszawskich 64 B/1
41-902 Bytom

Polecam wszystkim gabinet dr.Rutza. Fachowa wiedza super podeście do pacjenta. przemiła obsługa gabinetu. Z całego serca polecam Ania G.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Ewa Święchowicz

Bytomskie Centrum Medyczne Jedynka
ulica Piłsudskiego 67
41-902 Bytom

To jest naprawdę świetny, lekarzy, polecam wszystkim.z cała odpowiedzialnością. To Pani Dr. Zrobiła badania z pośród innych którzy,sceptycznie podchodzili.do problemu. Jest cudowną Pani doktor. Będę się starał o wizytę.Pewnie będzie trudno. Ale w moim przypadku,tylko Pani Dr. Jak dotychczas . Znajdzie, odpowiednie, lekarstwo. Ostatnia nadzieja dla mnie. ..
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Joanna Przybylska-Just

Wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PROMED
ulica Żeromskiego 34
41-902 Bytom

Pani doktor z pełnym profesjonalizmem, empatią zajęła się moją mamą na oddziale geriatrii w Piekarach Śląskich. Mimo krótkiego pobytu mama wyszła ze szpitala chodząc przy balkoniku a została przywieziona jako pacjent leżący. Polecam gorąco zarówno Panią Doktor jak i oddział na którym pracuje.
Opinia dodana przez: Jolanta
{'id': 22039, 'name': u'Bytom'} Psychoterapeuta
                                       mgr Michał Buczek

mgr Michał Buczek

Psychoterapeuta

Centrum Medyczne Sigma-Bi
Wyczółkowskiego 26/2-9
Bytom

Uczęszczam na terapię od 6 miesięcy. Pan Michał od pierwszej wizyty budzi zaufanie. Dzięki dobremu podejściu człowiek nie stresuje się na spotkaniach.
Opinia dodana przez: Maciek

lekarz Regina Drenda-Kryś

Modrzewskiego 4 lok. 9
41-900 Bytom

JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z KOMPETENCJI WIEDZY ORAS UPRZEJMOSCI PANI DR. POZRAWIAM JOSEF Z RODZINA

mgr Magdalena Łosik

Położna

Szkoła Rodzenia
Bytom, Powstańców Śląskich 10
Bytom

Chciałam bardzo podziękować i przy okazji polecić wszystkim mamom z Bytomia i okolic panią Magdę Łosik, chodziliśmy do niej do szkoły rodzenia, po porodzie okazało się, że moje dzieciątko ma problemy z trawieniem, miałam problem z karmieniem piersią i pojawiło się jeszcze kilka problemów. Mogłam do niej zawsze zadzwonić i jej rady pomagały. Potem przyjeżdżała do mnie prywatnie i bioąc pod uwagę czas trwania wizyty i bardzo praktyczne rady, a ...

dr n. med. Jerzy Pieniążek

Neurochirurg

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny ul. Aleja legionów
Bytom

Jest to Wspaniały Lekarz i Człowiek.Bardzo kompetentny i konkretny.Daje pacjentom poczucie bezpieczeństwa i pomaga w ich problemach zdrowotnych.

lekarz Grażyna Brzezinka-Dakowska

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" Spółka cywilna Zespół Lekarskich Poradni Specjalistycznych
ulica Żeromskiego 22/1a
41-902 Bytom

Koszt pierwszej wizyty 100 kazda kolejna 80 zł; pani dr bardzo kompetentna, ma bardzo trafne diagnozy, pomaga pacjentowi w każdym aspekcie, miła , jest zastępcą ordynatora oddziału neurologii.Polecam gorąco.

lekarz Joanna Sztremer-Vierek

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZBM Zdrowie s.c.
Powstańców Warszawskich 64 B/1
41-902 Bytom

Od 22 lat leczenie wraz z zabiegami operacyjnymi. Cudowna jak Mama Pani Doktor, po padaniach potrafi postawić 100% diagnozę. Pozdrawiam i oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: DAWID

lekarz Michał Michalski

Internista, Lekarz medycyny pracy

Bytom

Bardzo dobry lekarz.Polecam!!!Fachwo podszedł do mojego przypadku.Był konkretny a zarazem uprzejmy.
Opinia dodana przez: lila83

Ewa Kawalec

Protetyk, Stomatolog

Bytom

Doskonały fachowiec. Uratowała moje uzębienie. Podczas, gdy inni lekarze proponowali usunięcie zębów i sztuczne szczęki, Pani Doktor zaproponowała koronki i teraz na bazie własnych chwiejących się zębów, mam piękne koronki i równie piękny uśmiech. Moje rozchwiane zęby umocniły się i mogę cieszyć się pięknym uzębieniem. Działa to już 4 lata i nic się nie dzieje. Polecam serdecznie
Opinia dodana przez: gjola

lekarz Łukasz Będkowski

Stefana Batorego 18
Bytom

Byłam pacjentką na Oddziale w Bytomiu. Ten młody jest lekarz jest miły, uprzejmy i bardzo cierpliwy wobec pacjentów. Polecam
Opinia dodana przez: Alina

dr n. med. Agnieszka Witkowska

ulica Olejniczaka 11A
41-902 Bytom

Jestem zadowolona z profesjonalnego podejścia Pani doktor. Wiem że nie zawsze efekt zabiegu jest do przewidzenia, ale w moim przypadku wszystko zostało wykonane jak powinno. Dlatego polecam tę osobę, warto! :)

dr n. med. Barbara Oleś

Stomatolog, Ortodonta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Akademickie Centrum Stomatologii - Akademickie Centrum Stomatologiczne - Poradnia Ortodoncji
Bytom

Pani doktor leczyła krzywy zgryz mnie i moim dzieciom. Zmieniały się miejsca gdzie przyjmowała, ale profesjonalizm , ogromna wiedza, doświadczenie i umiejętności pozostały. Polecam każdemu a sama się na pewno u pani doktor pojawię z najmłodszym synem.