Lekarze Bytom

lekarz Tomasz Stęchły

ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 1/12
41-902 Bytom

Wszystko super! Byłam na konsultacji endokrynologicznej. Lekarz konkretny i bardzo sympatyczny;) Polecam
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Katarzyna Kubasik-Kol

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Grupowa Praktyka Lekarza Rodzinnego Spółka Jawna
Stolarzowicka 106
41-908 Bytom

Pani Doktor jest absolutnie wspaniałą osobą. Pierwsza rozpoznała u mnie hashimoto ( czego nie dokonał nawet endokrynolog na podstawie tych samych badań). Zawsze ma dla pacjenta czas, tłumaczy na czym polega leczenie, jest bardzo sympatyczna i widać, że wie co robi! Jedyne co przeraża- kolejki do Pani doktor w przychodni są koszmarne! /cóż, dobry lekarz jest na wagę złota.....
Opinia dodana przez: Ewelina

mgr Agata Bochenek-Jackiewicz

Psycholog

Sądowa 3 (Sante)
41-902 Bytom

Pani Agata to ciepła i kompetentna osoba. Jasno tłumaczy i wyjaśnia. Cieszę się, że do niej trafiłam. Polecam

lekarz Artur Sczesny

Rehabilitant

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SIGMA-BI
Okulickiego 16
41-902 Bytom

Polecamy tego lekarza,leczy mnie i żonę od lat. Jest uważny robi na miejscu odpowiednie badania ,świetnie wyjaśnia chorobę uczy jak postępować żeby ulżyć sobie w bólu i poprawić lub chociaż powstrzymać stan chorobowy np; mówi i pokazuje jakich ruchów unikać ,jak prawidłowo spacerować z kijami ,it.p. Ponieważ drSzczesny jest świetnym lekarzem{ ,niestety dla nas } ma wielu pacjentów i trzeba odczekać na wizytę.
Opinia dodana przez: Franciszek

lekarz Jolanta Radelli

Internista, Diabetolog

ulica Olejniczaka 2a/5
41902 Bytom

Znakomity lekarz i świetny fachowiec . Leczę się u Pani Doktor kilkanaście lat. Ma ogromną wiedzę i, co niemniej ważne ponadprzeciętne zaangażowanie w pomocy pacjentowi. Z serca polecam wszystkim diabetykom.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Jacek Gancarczyk

Astrów 19
41-900 Bytom

Wspaniały Człowiek i lekarz... Bardzo ludzki, dokładny i nie zostawia bez pomocy...Swoim podejściem łagodzi stres...Dziękuję za wszystko...
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Izabela Rutkowska-Zdebel

Lekarz medycyny pracy

ulica Janasa 3/4
41-907 Bytom

To jest Lekarz! Właśnie z dużej litery. Profesjonalne podejście do pacjenta, kultura, po prostu klasa
Opinia dodana przez: Grazyna

lekarz Monika Biniek

Lekarz rodzinny

ulica Mochnackiego 1 A/20
41-907 Bytom

Byłam u pani doktor. Jest fenomenalna oraz empatyczna. Poleciła mi maść na Hemoroidy i mi przeszły. 5/5
Opinia dodana przez: Krysia =)

lekarz Lech Szczechowski

Neurolog

Wielospecjalistyczna Poradnia Lekarska "Sigma" s.c. Krzysztof Szczechowski, Lech Szczechowski
ulica Tetmajera 1
41-933 Bytom

Szkoda, że nie można dać 6 gwiazdek bo dr Szczechowskiemu się należą! Wspaniały Człowiek o wielkim sercu! Jest jedynym lekarzem którego znam który potrafi rozmawiać z pacjentem, sama rozmowa z nim to czysta przyjemność. Bierze pod uwagę każdy aspekt, ma fantastyczny umysł i jest geniuszem. Choruję od 19 lat, jeździłam po całej Polsce w poszukiwaniu idealnego lekarza. Dopiero dr Szczechowski postawił mi diagnozę i zaczął poprawne leczenie. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Roman Lewandowski

ulica Aleja Legionów 26
41-902 Bytom

W dniu 15 grudnia 2021 r. odbyłem wizytę u dr Romana Lewandowskiego . Pan dr okazał się lekarzem uprzejmym, grzecznym i ciepłym. Wzbudził moje zaufanie. Rozmowa przebiegała rzeczowo, dotyczyła moich guzków na płucach. Wyjaśnienia były konkretne i zrozumiałe. Wyszłem zadowolony. Całum sercem polecam dr R. Lewandowskiego. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Ignacy Dobrewski

lekarz Marcin Trzepaczyński

Radiolog

CEN-RAT Sp. z o. o.
ul. Chorzowska 25
41-902 Bytom

Do Dr. Trzepaczyńskiego trafiłam z polecenia znajomej. Pan Dr. uratował mi życie i zdrowie. Przeprowadził u mnie embolizacje tętniaka mózgu bez żadnych komplikacji. Perfekt! W innym szpitalu w Krakowie, inny lekarz chciał mi otwierać głowę i mówił że nie ma innej alternatywy bo im tak jest łatwiej otworzyć głowę a co będzie z pacjentem/ człowiekiem to co ich obchodzi pacjenci jak króliki. A Pan Dr Trzepaczyńskiego bez problemu mnie przyjął ...
Opinia dodana przez: Aneta

dr n. med. Janina Janicka Grabowska

Chirurg plastyczny

Aesthete
Stolarzowicka 38
Bytom

Jestem bardzo zadowolony z zabiegu korekcji odstających uszu. Dziękuję Pani Doktor i całej ekipie za spełnienie mojego marzenia. Polecam tym, którzy się jeszcze zastanawiają - WARTO!!!
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Hanna Werner

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Podgórna 2
41-902 Bytom

Szczerze polecam ta klinike stomatologiczna. Pani doktor kazdego pacjenta traktuje indywidualnie I bardzo profesjonalnie. Tlumaczy wszystko z dokladnoscia I daje do wyboru rozne opcje. Doradza I pomaga wybrac najtansza wersje leczenia I leczy, rekonstruuje I odbudowuje zeby na najwyzszym poziomie za przystepna cene. Mozna powiedziec ze Pani doktor ma niesamowity talent w rekach. Wyleczyla, odbudowala I uratowala mi dwa zeby, gdzie w zasadzie juz nic z nich nie bylo oprocz ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Tomasz Stęchły

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Kraszewskiego 1
41-902 Bytom

Doskonały lekarz! Cierpliwie i w przystępny sposób wytłumaczył i omówił wyniki badań. Poświęcił sporo czasu. Jest endokrynologiem, którego będę polecać każdemu potrzebującemu porady, diagnozy i leczenia.
Opinia dodana przez: Elżbieta
{'id': 22039, 'name': u'Bytom'} Ginekolog onkolog
                                       dr n. med. Piotr Stołtny

dr n. med. Piotr Stołtny

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Przychodnia Medicus Bytom sp. z o.o.
Reptowska 20
41-923 Bytom

Doktor Stołtny prowadził moją czwartą ciążę(a znam wielu ginekologów).Trafiłam właśnie do niego dlatego,że ciaza była trudna.Dzieki Doktorowi przeżyłam ten ciężki czas.Od początku mój stan potraktował bardzo poważnie,zastosował leki, kazde złe wyniki badań prenatalnych wyjaśniał z innymi specjalistami,informował mnie o wszystkim,co dzieje się z dzieckiem,i nigdy nie przekreślił tej ciąży,zawsze odbierał mój telefon.To lekarz jak najbardziej kompetentny,godny polecenia i pełen empatii.Panie Doktorze oboje z mężem i dziećmi bardzo dużo Panu zawdzięczamy.Dziekuje
Opinia dodana przez: Hania

dr n. med. Grzegorz Mańka

Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom

Bardzo polecam doktora Mańkę. Byłam u wielu lekarzy ,on jako jedyny jest rzeczowym i profesjonalnym specjalistą. Jest empatyczny, bardzo miły,delikatny a jego wiedza i doświadczenie naprawdę jest ogromna. Polecam z całego serca to człowiek z duszą na ramieniu , jest Aniołem! Pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Grzegorz Winiarski

Internista, EKG

SanMed Hospicjum Domowe
ul. Tuwima 5
Bytom

Najlepszy człowiek branży medycznej jakiego zna moja rodzina, człowiek z powołania nie z przypadku, dobro pacjenta jest najważniejsze, zawsze pomocny
Opinia dodana przez: Seweryn

dr n. med. Grzegorz Sosnowski

Olejniczaka 4 lok. 6
41-902 Bytom

Jestem bardzo zadowolona z Pana Doktora. Leczę się u niego parę lat i zawsze bardzo chętnie idę na wizytę. Pod jego pieką są też teraz moja mama i dwie siostry. Poza tym, że jest to bardzo miły i przystępny człowiek to przejmuje się pacjętem. Czasem podpowiadał mi też przy dolegliwościach nie do końca związanych z jego specjalizacją, jeśli akurat mówiłam o jakimś symptomie. Bardzo sedrecznie polecam!!!

dr Sylwia Wójcik

Chirurg stomatolog

Akademickie Centrum Stomatologi i Medycyny Specjalistycznej
Plac Akademicki
Bytom

Bardzo dobry stomatolog z super podejściem do dzieci,w moim przypadku 100%satysfakcji. Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Tomasz