Lekarze Bytom

lekarz Aleksandra Kawczyk-Krupka

CEN MED Specjalistyczny Ośrodek Badań i Porad Lekarskich
ul. Chorzowska 12D
41-902 Bytom

Pani doktor konkretna z ogromnym pokładem wiedzy . Odrazu przechodzi do działania. Już na pierwszej wizycie robi USG żył. Wdraża leczenie odpowiednie nie tylko dla schorzenia ale i dla osoby . Mówi co robić lub do kogo dalej się udać. Człowiek wychodzi z gabinetu i nie czuje się zagubiony. Nie mówi dziwnych czy złośliwych uwag tak aby nie zawstydzić pacjentów którzy zaniedbali żylaki. A najlepsze że byłam tylko na NFZ ...
Opinia dodana przez: Anna

Magdalena Kopydłowska-Pastuszyńska

Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu - Oddział Kliniczny Pediatrii
41-902 Bytom

Prawdziwy lekarz z powołaniem. Pani Magda jest świetnym pediatrą. Spokojna, cierpliwa, zawsze wszystko wytłumaczy. Ja należę niestety do panikujących matek i lecę do lekarza z każdą wysypką czy gorączką dziecka. Pani Magda nigdy nas nie zbywa, wręcz przeciwnie – zawsze traktuje poważnie, bada dziecko dokładnie i zawsze stawia trafne diagnozy. Nie przepisuje antybiotyków na odczepnego jak to ma w zwyczaju wielu lekarzy. I zawsze potrafi nas uspokoić. Mój synek nie ...
Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Zbigniew Sobieszek

Narutowicza 6c/5
41-933 Bytom

Super Lekarz nie ma w pobliżu lepszego Stomatologa same bardzo dobre oceny co do kompetencji ,uprzejmości i podejścia do pacjenta.
Opinia dodana przez: Mirek

lekarz Krzysztof Gągola

NZOZ Centrum Medyczne "VITACON"
Świętochłowicka 5
41-909 Bytom

Jeden z najlepszych lekarzy potrafiących wydać prawidłową diagnozę, kompetentny oraz potrafił prawidłowo leczyć. Pozostałość to atrapy lekarzy .Vitacon już zmienia w miejscowości nazwę na Kuźnię.Zatrudniają kowali,ale koni brak.

lekarz Sławomir Grochal

Przychodnia Lekarska "SANTE"
ulica Sądowa 3
41-902 Bytom

Bardzo miły dr. Bardzo dokładnie tłumaczy, mówi dokładnie co dolega pacjentowi. Godny Polecenia :) Od wejścia wita uśmiechem.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Mariusz Karmoliński

ulica Wrocławska 57/6
41-902 Bytom

Bardzo polecam Pana Doktora, naprawdę prawdziwy fachowiec, konkretny, spokojny, uczynny! Trafna i rzetelna diagnoza!
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Tomasz Horzelski

SIGMA-BI JACEK ZAMŁYŃSKI SP.J.
Leona Wyczółkowskiego 26
41-902 Bytom

Bardzo kompetentny lekarz, widać profesjonalizm i pełne zaangażowanie w przeprowadzane badanie. Podejście bardzo kompleksowe, tłumaczy co będzie robił, po co i określa stopień ewentualnego bólu. Poświęcił mi czas na wyjaśnienie i analizę mojego przypadku, a także zinterpretował wcześniejsze wyniki badań. To bardzo uprzejmy i miły lekarz. Serdecznie polecam. A Panu doktorowi dziękuję za wszystko.
Opinia dodana przez: aleksandra

lekarz Anna Ochwał-Brzezinka

Piekarska 19
41902 Bytom

Pod każdym względem profesjonalna, do tego miła i empatyczna. Wspaniała lekarka absolutnie godna polecenia
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Marek Nowakowski

Alergolog

gen. Niedźwiadka-Okulickiego 16 (Sigma-Bi)
41-902 Bytom

Bardzo świetny lekarz dobry polecam szybko sprawnie przemiły z poczuciem humoru godny polecenia pozdrawiam!!!
Opinia dodana przez: Seba

Marcin Chromy

Chirurg stomatolog, Protetyk

NZOZ Prywatna Poradnia Stomatologiczna
Felińskiego 4/1a
44-100 Bytom

Cudowny lekarz! Leczę się u niego od lat, nie tylko stomatologicznie, ale również ortodontycznie. Dzięki niemu wizyty u dentysty nie są katorgą, a czystą przyjemnością! :) Z całego serca polecam :)
Opinia dodana przez: Kinga

Ewa Sobczyk

Logopeda

Chłodna 1 (Intimed)
41-902 Bytom

Przy pierwszej wizycie dziecko nauczyło się wymiawiać literki cz,sz,rz. Polecam

Danuta Turzańska

Logopeda

Fałata 19
41-902 Bytom

Pani Doktor jest osobą niezwykle kontaktową, uprzejmą , z łatwością znajdującą wspólny język z pacjentem. Jej lekcje przebiegają w bardzo serdecznej atmosferze, a jednocześnie są intensywną nauką. Gorąco Panią Doktor polecam. Pacjenci do Niej chcą wracać!

lek. dent. Małgorzata Czapkiewicz

La Linea
Katowicka 23-25
Bytom

Pani dr Czapkiewicz jest bardzo dobrym stomatologiem. Zawsze z uśmiechem na twarzy podchodzi do pacjenta. Wszystko wykonuje starannie i dokładnie. Gorąco polecam! :)
Opinia dodana przez: Kasia H.

lekarz Małgorzata Tokarowska Szmagała

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ESKULAP"
al. Legionów 39/2
41-902 Bytom

właściwie to nie wiem dlaczego brak opinii o pani doktor stomatolog Małgorzacie Tokarowska-Szmagała? To najlepszy dentysta w Bytomiu, takiej dokładności i profesjonalizmu to życzyłabym wszystkim dentystom. No i estetyki wykonania usług to mógłby każdy pozazdrościć.
Opinia dodana przez: barbara

lekarz Zofia Bubnicka

Pułaskiego 6a
41-902 Bytom

Zdziwiona jestem że jeszcze nikt się nie wpisał ?! Tłumaczyć to tylko można iż posiada wielu pacjentów starszej daty i ich braku dostępu lub umiejętności internetowych. Tłumy przed pokojem przyjęć.mówią tylko jedno , kompetentna, profesjonalna zaangażowana w to co robi, cierpliwie wyjaśniająca dolegliwości lekarka zawsze otwarta i sympatyczna w rozmowie z pacjentem. Polecam. Dziękuję za skierowanie mnie na dalsze leczenie onkologiczne w dobre ręce.
Opinia dodana przez: Gabi

lekarz Maciej Broszkiewicz

CEN MED Specjalistyczny Ośrodek Badań i Porad Lekarskich
ul. Chorzowska 12D
41-902 Bytom

Lekarz z bardzo dużą wiedzą. Godny polecenia. Zawsze podchodzi do pacjenta z szacunkiem, wysłucha i dokładnie zbada. Opowie o sposobie leczenia i dalszym postępowaniu. Lekarz z powołania!
Opinia dodana przez: Masia

lekarz Janusz Milejski

Internista, Kardiolog

Dworcowa 22 (I p.) lok. 3
41-902 Bytom

Witam,lecze sie u pana doctora okolo 9lat,jestem bardzo zadowolona z podejscia do pacjenta.Moge powiedziec lekarz z powolania.Mieszkam za granica z jakim kolwiek problemem moge zadzwonic i dostac porade co powinnam zrobic.Cieplo jakie bije i czas poswiecony od pana doctora podczas wizyty i rozmowy sprawia ze czlowiek czuje sie bezpiecznie.POLECAM POLECAM i jeszcze raz POLECAM i dziekuje :-)
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Grzegorz Wyrobiec

Prywatna Lecznica Stomatologiczna "KARTEL"
marsz. Józefa Piłsudskiego 2 A
41-902 Bytom

Wspaniały lekarz. Ma czas dla pacjenta, zawsze trafnie ocenia objawy. Dobry fachowiec i wspaniały człowiek
Opinia dodana przez: Helena

lekarz Andrzej Postek

Neurolog

Didura 2/2
41902 Bytom

Dzien dobry, wizyta u Pana Andrzeja Postek przebiegła świetnie i bezproblemowo. Na pewno jeszcze skorzystam i będę go polecać
Opinia dodana przez: Dominik

lekarz Grzegorz Swalarz

Chirurg dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Jolmed" Przychodnia Stomatologiczna Jolanta Kamińska
Konstytucji 93
41-906 Bytom

Lekarz z wieloma opiniami w Internecie- wszystkie prawdziwe - godny polecenia. Przyjmuje w Katowicach ul Kościuszki 175 GabinetyMed.pl
Opinia dodana przez: Piotr