Lekarze Bytom

lekarz Zygmunt Michel

Laryngolog

Estreichera 5 lok. 6
41-902 Bytom

Zygmunt Michel jest na prawdę znakomitym lekarzem.

prof. dr hab. n. med. Marcin Kajdas

Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZBM Zdrowie s.c.
Powstańców Warszawskich 64 B/1
41-902 Bytom

Dr Kajdas jest znakomitym specjalistą w swojej dziedzinie, polecem !!

dr n. med. Grzegorz Kowalski

Chirurg ogólny, Lekarz sądowy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" Spółka cywilna Zespół Lekarskich Poradni Specjalistycznych
ulica Żeromskiego 22/1a
41-902 Bytom

Bardzo dobry, empatyczny Człowiek, Wybitny Specjalista Chirurg Onkolog. Jestem po operacji nowotworu złośliwego tarczycy 10.09.2019r. Myślę, że nigdy nie zdołam się odwdzięczyć Panu Doktorowi Grzegorzowi Kowalskiemu, za uratowanie mi życia. Nie ma takich słów, aby wyrazić moją wdzięczność. Bardzo dziękuję za szybką trafną diagnozę, profesjonalnie wykonaną operację i życzliwe podejście do pacjenta. Pan Doktor Grzegorz Kowalski to zdecydowanie Najlepszy Chirurg jakiego znam. Dozgonnie wdzięczna pacjentka Małgosia W.
Opinia dodana przez: Małgorzata W.

lek. dent. Witold Prochasek

Chirurg stomatolog

Akademickie Centrum Stomatologi i Medycyny Specjalistycznej
Plac Akademicki
Bytom

Mój syn miał u Pana Doktora usuwane 4 ósemki, które rosły poziomo. Usuwane były po 2 (od razu z jednej strony 2). Wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie, szybko i bez żadnych komplikacji. Dodam, ze mamy doswiadczenie w leczeniu zebow u wielu stomatologów, ale ten lekarz jest zdecydowanie najlepszy. Jesteśmy mega zadowoleni i bardzo polecamy Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Ewa

Krzysztof Tempka

Neurolog

Bytom Żeromskiego
Bytom

Świetny specjalista. Zawsze znajdzie czas dla swojego pacjenta, zawsze wysłucha. Kolejny raz Pan Doktor stawia mnie na nogi. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Pacjentka

dr Katarzyna Korona

Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
ulica Batorego 15
41-902 Bytom

Cudowny lekarz. Bardzo luźne podejście do pacjenta. Zero stresu. Wszystko wyjaśnione, odpowie na wszelkie pytania i dokładnie wytłumaczy. Jedyny minus to brak punktualności ale większość lekarzy ma z tym problem, no ale medycyna jest nieprzewidywalna. Warto jednak poczekać bo to świetny specjalista! :)
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Filip Doktorowicz

Dworcowa 22 (I p.) lok. 3
41-902 Bytom

Dr Filip Doktorowicz prowadził moją pierwszą ciążę 💜 zdrową i szczęśliwie donoszoną. Nie bez powodu wybrałam jego praktykę. Na uwagę zasługuje fakt, iż doktor jest trzecim pokoleniem lekarzy w swojej rodzinie. Obszerna wiedza , zaangażowanie i szacunek dla pacjenta oraz jego rodziny , takich cech zwłaszcza dziś, to ze świecą szukać u lekarza. Naprawdę bardzo szczerze polecam! Każda moja wizyta przeprowadzona była na spokojnie, komfortowo, bez ponaglenia. Sam gabinet już ...
Opinia dodana przez: M

dr Mateusz Stolecki

szpital specjalistyczny nr2
batorego 15
Bytom

Do Pana Stoleckiego przepisałam się w trakcie ciąży (26 tc.), wcześniej korzystałam z opieki prywatnej, jednak pomimo niebywałych kompetencji lekarki badanie było dla mnie traumą, dosłownie chciałam uciekać przez okno... W mojej okolicy nie ma zbytnio wyboru, ale stwierdziłam, że lepszy będzie ktokolwiek (Pan dr nie miał opinii) niż ten stres, który funduje sobie co 2 tygodnie. Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że nie usłyszałam "taką ma Pani ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Ewa Herba

szpital
żżeromskiego
Bytom

Same superlatywy w każdym z ocenianych elementów. Właściwa i szybka diagnoza uratowały moje oko i życie.
Opinia dodana przez: Romualda

lekarz Marta Peszel-Barlik

Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MULTIMED Lekarze Kempiński i wspólnik Spółka Partnerska
ulica Karola Miarki 5/19
41-902 Bytom

Od 15 lat jestem pacjentka Pani Doktor. Pomogła mi i pomaga nadal. Obecnie chodzę tylko na wizyty kontrolne ( 2 razy w roku) i czuje się doskonale. Cieszę się, że podjęłam decyzje o oddaniu się w ręce Pani Doktor, ponieważ inni lekarze zalecali operację tarczycy. Obyło się bez operacji, a ja czuje się doskonale. Oczywiście należy nastawić się na długotrwałe leczenie, ale są efekty. Polecam z pełną odpowiedzialnością.
Opinia dodana przez: gjola
Super lekarz, tacy powinni być inni lekarze. gorąco polecam.zleca dużo badań jest bardzo kompetentny. .
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Barbara Kuśnierz

Kardiolog

Dworcowa 22 (I p.) lok. 3
41-902 Bytom

Polecagm tego Kardiologa. Trafiłam do Pani Doktor 2 lata temu z diagnozą poprzedniego kardiologa - zawał. Okazało się, że mam tachykardię i dodatkowo nerwicę sercową /spowodowaną pracą/. Jestem na lekach i czuję się cudownie. Ostatnio zmniejszyliśmy dawkę leku więc wszystko idzie ku dobremu.

mgr Bogusława Franek

Psycholog, Psychoterapeuta

Bytomskie Centrum Medyczne Jedynka
ulica Piłsudskiego 67
41-902 Bytom

Dziękuję bardzo Pani Bogusi za możliwość zrozumienia i odpowiedniego nakierunkowania moich myśli w trudnym momencie życia

dr n. med. Piotr Grzanka

Radiolog, USG

Stolarzowicka 202
41-936 Bytom

dobry opis , dobrze postawiona diagnoza polecam, ma fantastyczne podejście do pacjenta, nie ma lepszego lekarza w okolicy.
Opinia dodana przez: Czesław

lekarz Beata Logiewa-Bazger

ulica Aleja Legionów 26
41-902 Bytom

Bardzo dobry lekarz. Niezwykle empatyczna, życzliwa, uśmiechnięta i zainteresowana pacjentem Pani doktor. Polecam z całego serca lekarza pełnego serca.
Opinia dodana przez: Pacjentka

dr n. med. Witold Zieleźnik

Gastrolog

Gabinet Internistyczy
41-902 Bytom

jest takie powiedzenie " jeżeli lekarz nie wyleczy Cię z dolegliwości , to zmień lekarza ponieważ choroby nie zmienisz" Dr.Zieleźnika się nie zmienia - a wręcz większość chorych zmienia lekarza NA Pana Witka.

dr n. med. Alicja Gajewska-Kucharek

La Linea
Katowicka 23-25
Bytom

Wspaniała Pani doktor, pełen profesjonalizm, zaangażowanie, rzetelność, lekarz godny polecenia. Jestem ogromnie wdzięczna, że mogę być pacjentka Pani doktor.
Opinia dodana przez: Magdalena

Marta Lizurek

Chirurg stomatolog, Protetyk

Felińskiego 24
Bytom

bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, osobiście chodzę już do pani doktor od lat i za każdym razem nie zawodzę się.

lekarz Agata Głogowska-Jaraczewska

Internista, Diabetolog

ulica Aleja Legionów 26
41-902 Bytom

Długo odbijałem się „niezdiagnozowany”, w końcu trafiłem do Pani Agaty, diagnoza, zainteresowanie, podejście do pacjenta, czuję się zaopiekowany a i zdrowie wraca do normy, po prostu dziękuje :)
Opinia dodana przez: Arkadiusz

lekarz Olga Wichary-Miera

MODRZEWSKIEGO 5
41907 Bytom

Pani doktor od lat ma wielu pacjentów, którzy przenoszą się wraz z panią doktor do poradni w których pracuje , bądż pracowała. Całe lata pracowała na internie w szpitalu. Jest mądra, kompetentna, zawsze służy potrzebującym, trafnie stawia diagnozy, nie miga się od leczenia, jak robią to niektórzy ....