Lekarze Bytom

lekarz Marek Janik

Bytomskie Centrum Medyczne Jedynka
ulica Piłsudskiego 67
41-902 Bytom

Świetny lekarz,ze spokojnym sumieniem polecam Pana Doktora cierpiącym i potrzebującym pacjentom. Po sześciomiesięcznej tułaczce po "lekarzach" z zapaleniem rogówki trafiłam do Pana Doktora i w końcu okazało się, że jest dla mnie nadzieja, że nie potrzebuję worka leków i w końcu wiem co jest przyczyną choroby i jak się leczyć. Miły, uprzejmy, solidy fachowiec. Polecam.
Ja miałem depresję od czasu, jak zacząłem chorować na serce. Miałem skierowanie od kardiologa. Dobrze mi dopasował leki na depresję, ale po nich też mi się wyrównało bardzie ciśnienie krwi.

dr n. med. Grzegorz Dawiec

Chirurg stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" Spółka cywilna Zespół Lekarskich Poradni Specjalistycznych
ulica Żeromskiego 22/1a
41-902 Bytom

Witam . Byłam pacjentką Dr. Dawiec było to już spory czas temu ale muszę korzystając z okazji dodać komentarz . Do tego Doktora trafiłam w naprawdę złym stanie ząb pod ropą obrzęk twarzy drastyczny i przewlekły ból sięgający zenitu . Doktor Dawiec usunął ten ząb w tak magiczny sposób ,że już po wyrwaniu nadal trzymałam otwarte usta myśląc że dopiero zaczął .Kiedy zaczął się z tego faktu śmiać zrozumiałam ,że ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Andrzej Sobiegała

Praktyka Dentystyczna Andrzej Sobiegała
ul.Olimpijska 3/2
41-902 Bytom

Nie wiem jak go scharakteryzować. Schelbiam sobie że go znalazłem :). Debeściak i już. Naprawdę lekarz z prawdziwego zdarzenia
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Urszula Borek

Neurolog

Bytom Żeromskiego
Bytom

Wspaniały lekarz, świetny fachowiec, bardzo życzliwa, ma ogromny wpływ na samopoczucie pacjenta, to dzięki Niej, szybciej mija ciężka choroba. Stokrotne dzięki jej za to. Magdalena K.
Opinia dodana przez: Magdalena

Janusz Kowalski

omni-dent
koziolka 2\6
41-902 Bytom

Czy wiadomo coś , dlaczego Pan doktor nie przyjmuje, gabinet zamknięty do odwołania, nie można sie dodzwonić?
Opinia dodana przez: Aneta

dr hab. n. med. Jacek Zamłyński

Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom

Najlepszy lekarz pod słońcem. Wybitny specjalista. Polecam docenta Zamlynskiego wszystkim Panią z problemami jak i na zwykle badanie.

dr n. med. Witold Zieleźnik

Internista, USG

Gabinet Gastrologiczny
Dworcowa 25/5
41-900 Bytom

Nie mam w zwyczaju zostawiać zbyt często komentarzy w internecie, jednak tym razem zrobię wyjątek, a noszę się z zamiarem już od dłuższego czasu. Pan Doktor Witold Zieleźnik jest fantastycznym lekarzem o ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Świetny diagnosta, rewelacyjnie tłumaczy istotę problemów zdrowotnych i udziela wskazówek jak sobie radzić z niedogodnościami. Z ogromnym wyczuciem i we właściwym momencie kieruje do lekarzy innych specjalizacji, przy czym należy zaznaczyć, iż są to ...
Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Maria Cisowska-Nierada

Neonatolog, Pediatra

Felińskiego 14
41-900 Bytom

Dzięki Pani Doktor moja córka została dobrze zdiagnozowana (dysplazja biodra prawego) i skierowana w odpowiednim czasie do bardzo dobrego ortopedy, którego zalecenia uchroniły moje dziecko przed operacją i doprowadziły do wyleczenia. Dlatego gdy urodziłam syna nie musiałam się zastanawiać kto ma go leczyć. Nawracające obturacyjne zapalenia oskrzeli przez pierwsze 2,5 roku życia syna były koszmarem, ale za każdym razem Pani Doktor była na każde zawołanie. Raz nawet w Wigilię przyjechała ...

lekarz Wacław Maćkowiak

Laryngolog

Sądowa 3 (Sante)
41-902 Bytom

Jest to lekarz z powołania,posiadający wiedzę i pełen profesjonalizm.

mgr Olga Niedźwiecka-Gnutek

Logopeda

Olejniczaka 4 lok. 6
41-902 Bytom

Bardzo polecam, Pani Olga jest specjalistką, która ma aktualną wiedzę, jasno wszystko tłumaczy i troszczy się o pacjenta. Trafna diagnoza, jasne zalecenia, podejście do małego pacjenta na 6+.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Agata Zakrzewska

ul.Dworcowa 1 II piętro
41-902 Bytom

Jestem pacjentem Pani Dr o paru lat i leczy u mnie retinopatię cukrzycową. Już po 2 zabiegach czytałem bez okularów. Jestem aktualnie po 4 zabiegach i czekam po roku na wizytę kontrolną. Profesjonalizm i wysoka kultura. Piękne człowieczeństwo i wspaniała służba człowiekowi, który nie jest przeszkodą w pracy lekarza ani przypadkiem, ale zadowolonym pacjentem. POLECAM
Opinia dodana przez: Gwalbert

lekarz Krzysztof Grettka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "UNI-MED"
Łużycka 6a
41-902 Bytom

Człowiek bardzo konkretny, przy czym ludzki, dowcipny i ciepły. Człowiek, który sprawił, że szansa zostania rodzicami po 11-tu latach starań stała się po prostu oczywista. Dziś jesteśmy rodzicami niespełna 4-ro tygodniowej, zdrowej, prześlicznej córeczki. Już myślimy o kolejnym potomku. Życzymy wszystkim co najmniej tyle szczęścia, ile doświadczyliśmy i doświadczamy my.
Wyrazy podziwu dla najwyższych kompetencji Pani Dr. Doroty Stołtny za pełną poświęcenia opiekę nad pacjentką Edytą Wawrzyniak w Szp. nr 1 Oddz. wewn sala nr 12 ( Luty 2020 r. ) / Opiekun
Opinia dodana przez: Edyta Wawrzyniak

lekarz Przemysław Dydek

ulica Wyspiańskiego 8/8
41-902 Bytom

Bardzo polecam pana doktora , człowiek anioł. Wszystko wytłumaczy jak wygląda zabieg itp. Jest bardzo pomocny gdy się czegoś nie wie i podchodzi do każdego pacjenta profesjonalnie. Człowiek z powołania ,najlepszy chirurg jak dla mnie.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Beata Jankowska

Neurolog

Strzelców Bytomskich 4/1
Bytom

To najlepszy i najbardziej kompetentny neurolog z jakim miałem do czynienia, Zwłaszcza chorym na epilepsję.

dr n. med. Joanna Kula-Gradzik

Gastroenterolog, Gastrolog dziecięcy

Kościuszki 75
41-936 Bytom

leczylem się sam oraz dziecko.kompetentna, fachowa. Polecam
Opinia dodana przez: rvandzik

lekarz Sylwia Marciniak

Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
Stefana Batorego 15
41-902 Bytom

Świetna neonatolog, zajmowała się w szpitalu moją córką. Zdecydowanie polecam. Świetna neonatolog, zajmowała się w szpitalu moją córką. Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Marcelina

mgr Bożena Studnik

Psychoterapeuta

Bytomskie Centrum Medyczne Jedynka
ulica Piłsudskiego 67
41-902 Bytom

Najbardziej cenię w tej terapeutce zaufanie i kreatywność jaką we mnie rozbudziła min przez pracę z ciałem bardzo polecam.

lekarz Małgorzata Farnik-Brodzińska

Internista, Psycholog

Dworcowa 25-27 lok. 5
Bytom

Gorąco poleca, na prawdę miła osoba. Badania robi szybko i kompleksowo