Lekarze Bytom

Iwona Iwaniszyn-Popowicz

Wizyty domowe, Pediatra

Bytom

Absolutnie wspaniała lekarka. Polecam wszystkim, którzy szukają kompetentnego pediatry. świetne podejście do dzieci, wnikliwy wywiad i dokładne badanie dzieci.

lek. med. Anna Kominko

Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
ulica Batorego 15
41-902 Bytom

Pani dr Anna przesympatyczna osoba bardzo pomocna rozwiewa wszystkie wątpliwości bardzo dokładną nie lekceważy kompletnie nic ....od pierwszego spotkania z Panią dr.w szpitalu w Bytomiu podeszła do mnie bardzo miło przebadała dokładnie wytłumaczyła cały strach że mnie wszedł ....nawet Pani dr.operowala mnie zawdzięczam jej bardzo dużo i dziękuję że właśnie w tym czasie miała dyżur to był cud ...polecam z całego serca taki lekarz to perełka która zdążą się raz ...
Opinia dodana przez: Gizela

lekarz Marcin Gwoździk

ZBM Bytom ul. Tarnogórska
RACJONALIZATORÓW
41-902 Bytom

Pan Doktor jest przede wszystkim niesamowitym specjalistą w swojej dziedzinie. Fachowa wiedza, niesamowita cierpliwość i empatia. Każdemu życzę, aby trafił w swoim życiu na tak życzliwego, a zarazem profesjonalnego Doktora. Dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy!
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Maria Zieleźnik

Radiolog

Stefana Batorego 18
Bytom

Pani Doktor jest rzeczowa, merytoryczna i przeznacza wystarczającą ilość czasu na objaśnienie badań. Przy tym jest bardzo uprzejma!

lekarz Rafał Sadło

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZBM Zdrowie s.c.
Powstańców Warszawskich 64 B/1
41-902 Bytom

Jestem bardzo zadowolony z wykonanego zabiegu cieśni nadgarstka, lekarz uprzejmy,konkretny,rzeczowy, pełny profesjonalizm.Ręka przestała mnie boleć, mogę wykonywać prawie wszystkie czynności, co przedtem ze względu na ból i drętwienie nie było możliwe. Polecam lekarza w 100%.
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Ewa Burnat-Poźniak

Nickla 19
41-908 Bytom

Wspaniałe podejście do małych pacjentów, niesamowita cierpliwość, opanowanie i uśmiech do dzieci. Dzięki temu mój syn nie boi się juz wizyt u dentysty. Sama przełamałam swoj strach, nie ukrywam. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Anna Błachowiak

ul.Dworcowa 1
41-922 Bytom

Super babka,i dentystka!polecam!ułamał mi się ząb(trójka). Sprawę załatwiam szybko i sprawnie!
Opinia dodana przez: Siwyy

dr Piotr Szymik

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 4 w Bytomiu - oddział onkologii klinicznej
ul. Aleja Legionów 10
41-902 Bytom

Jestem niezwykle wdzięczna Panu doktorowi za Jego profesjonalizm w podejmowaniu trafnej diagnozy i decyzji o dalszym leczeniu . Poświęca on wiele uwagi pacjentom /opinia usłyszana od innych pacjentów /...Sama tego doświadczam przy każdej wizycie . Niezwykle ciepły , empatyczny lekarz o bardzo wysokiej kulturze osobistej . Poświęca wiele uwagi na rozmowę z pacjentem i słucha pacjenta z atiencją . Nikogo nie lekceweważy , chętnie pomaga , nie odsyła pacjentów , ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Sławomir Szczuka

Pułaskiego 82/2
41-902 Bytom

Świetny lekarz! Kompetentny i rzeczowy ale też uśmiechnięty i z poczuciem humoru. Wizyty u niego są, pomimo profesji pana doktora, ogromną przyjemnością. Szczerze polecam każdemu!!!
Opinia dodana przez: Jadwiga

dr Szymon Płaczek

Internista, Pulmonolog

ul. Aleja Legionów 10
41-902 Bytom

Pan Szymon to przede wszystkim człowiek i świetny specjalista! Po wizycie u kilku innych lekarzy, którzy odesłali mnie „z kwitkiem”, Pan Szymon „wziął sprawy w swoje ręce”. Zlecił badania CITO i na ich podstawie wystawił diagnozę. Jestem pod ciągła profesjonalną kontrolą lekarską, dzięki której wszystko idzie do przodu! Mimo, że w Służbie Zdrowia mamy co mamy, on dalej z uśmiechniętą twarzą robi swoje i robi to świetnie!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Joachim Zamiar

Przychodnia Bracka BOBREK
Konstytucji 89
41-906 Bytom

Wspaniały lekarz z prawdziwego zdarzenia. Bardzo wysoka kultura osobista, wysłucha, wszystko omówi dokładnie. Bardzo serdeczny i zawsze uśmiechnięty. Przeważnie lekarze zbywają pacjentów ale nie pan doktor, który wręcz zachęca aby pacjent nie wychodził. To rzadkość. Prawdziwy specjalista o wyjątkowym sercu i podejściu do pacjenta. Zasługuje na najwyższe uznanie.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Sebastian Mosiej

Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom

Ogromna kompetencja, szacunek dla Pacjenta, życzliwość i profesjonalizm. Bardzo dobry specjalista- rzetelnie przeprowadzony zabieg.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Sławomir Kożuch

ulica Tarnogórska
41-902 Bytom

Pan doktor doprowadził mnie do stanu gdzie mogłem wrócić do pracy choć mój przypadek był bardzo trudny do leczenia.Takich lekarzy właśnie nam potrzeba ,lekarzy z powołaniem. Każdemu znajomemu polecam pan doktora kożucha i wszyscy mi za to dziękują że dałem namiary do takiego fachowca
Opinia dodana przez: Tomasz
Przemiła P.doktor fachowe podejście do pacjenta , nie trzeba długo czekać na wizytę.Pani doktor dzwoni po pacjenta .Dziękujemy😀😄😙

lekarz Marek Ryncarz

ulica Bałtycka 2
41-907 Bytom

To godny polecenia lekarz, który ma ogromną wiedzę medyczną i dar umiejętności z niej korzystać. Konkretny, skuteczny i obdarzony empatią. Do tego bardzo kulturalny i dyskretny. Ocena 10/10.
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Maciej Idzik

Chirurg onkolog

NZOZ Sigma-Bi
41-902 Bytom

Przypadkowo zostałam zapisana do dr Idzika i bardzo jestem z tego zadowolona, gdyż jest to bardzo miły i kompetentny lekarz. Polecam go wszystkim bardzo serdecznie.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Łukasz Balicki

Prywatny Gabinet Lekarski
Tatrzańska 2
41-907 Bytom

Wizyta w Bytomiu - stomatologia Baldent. Bardzo polecam ten gabinet. Fachowo, rzeczowo I profesjonalnie.
Opinia dodana przez: Kasia Robertson

lekarz Maciej Dec

Otolaryngolog

Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
Stefana Batorego 15
41-902 Bytom

W czasach epidemii covid-19 chyba jeden z niewielu lekarzy, którzy nie ulegli panice koronowirusa i naprawdę dalej chcą pomagać pacjentom. Pan Doktor Maciej Dec po rozmowie telefonicznej jak jeden z niewielu laryngologów zgodził się na tradycyjną wizytę nie próbując zdiagnozować mojej przypadłości przez telefon. Poprzedni lekarze proponowali jedynie taką formę pomocy przez co byłam błędnie diagnozowana przez ponad 2 tygodnie. Oczywiście sama wizyta również przebiegła tak jak powinna, lekarz po ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Jarosław Korecki

ul. Krzemienia 43
41-936 Bytom

Super ortopeda godny polecenia miałem robiony zabieg łąkotki kolana fajne podejście do pacjenta cała ekipa przy zabiegu bardzo profesjonalnie podchodzi do swoich czynności jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: SEBASTIAN

lekarz Beata Jankowska-Gostkowska

Neurolog

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
ulica Strrzelców Bytomskich 16
41-902 Bytom

Wielka fachowość wysoka kultura osobista,kompetentna lekarka,zawsze poświęca pacjentowi maks. ilość czasu ,potrafi i chce go wysłuchać,. mam zaufanie do tej Pani doktor.Zawsze stara się maksymalnie szczegółowo opowiedziec o wynikach badania. Polecam swoim znajomym
Opinia dodana przez: Jadwiga i Marek