Lekarze Bytom

Razem z żoną leczymy się u pana dr n. med. Aleksandra Włodarczyka jesteśmy nie tylko zadowoleni ale szczęśliwi że spotkaliśmy takiego lekarza jest on wspaniałym kompetentnym kardiologiem a także życzliwym człowiekiem ,dokładnie i sumiennie wykonuje przecież i tak bardzo niełatwą odpowiedzialną pracę niejednokrotnie ratując nasze życie, w dzisiejszych czasach już mało takich ludzi (lekarzy).Dlatego chociaż w ten sposób pragnę serdecznie podziękować i życzyć panu dalszych sukcesów zawodowych.
Opinia dodana przez: Adam

dr n. med. Michał Paliga

Stefana Batorego 18
Bytom

Bardzo sympatyczny lekarz. Wszytsko wytlumaczone, szybko i sprawnie. Duze doswiadczenie zawodowe. Polecam

lekarz Irena Sosinowska

Lekarz rodzinny

ZBM Bytom ul. Tarnogórska
RACJONALIZATORÓW
41-902 Bytom

Dałabym uprzejmość na minusie, gdyby można było. Podejście do pacjenta okropne. Nie traktuje pacjentów jak istoty ludzkie. Nie polecam.

dr n. med. Michał Młynarski

Internista, USG

Olejniczaka 4 lok. 6
41-902 Bytom

Nie mam zastrzeżeń do tego lekarza. Wyleczył mnie z dolegliwości i był niezwykle uprzejmy, co nie jest obowiązkiem żadnego lekarza (o czym zapomina większość komentujących na tym portalu).

lekarz Beata Wróbel

Ortopeda, Traumatolog

Bytom

Opinia na temat kompetencji dr Wróbel jest jak najbardziej pozytywna.Jednak na całokształt opinii składa sie wiele punktów.Jednym z nich jest np.empatia wobec pacjentów.Nie pojmuję ,jak Pani miała sumienie nie zechcieć wjechać windą z pierwszego piętra(była w przychodni i przyjmowała pacjentów do kontroli ) na trzecie i nie udzielić pierwszej pomocy dziecku ,które przyjechało karetką pogotowia ze złamaniem kości promieniowej z przemieszczeniem i błagało kilka godzin o podanie mu środka przeciwbólowego?Pielęgniarki ...
Dla niego pacjent jest człowiekiem. Przeprowadził u mnie zabieg usunięcia tarczycy. Opieka lekarska po zabiegu była bardzo dobra.Polecam.

Arleta Kowalska

Bytomskie Centrum Medyczne Jedynka
ulica Piłsudskiego 67
41-902 Bytom

Do Pani doktor chodziłam z dzieckiem od urodzenia przez 8 lat. Przez cały ten czas Pani doktor podchodziła zarówno do syna jak i do mnie ze zrozumieniem i byłam zadowolona zarówno z podejścia do dziecka, jak i z leczenia. Syn od początku chorował często, jest "delikatnym" dzieckiem, posiada wiele nadwrażliwości związanych z diagnozą Zespołu Aspergera, o czym Pani doktor wiedziała. Czasami zdarzały się sytuację, w których Pani doktor miewała tzw. ...

prof. dr hab. n. med. Barbara Zubelewicz-Szkodzińska

Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MULTIMED Lekarze Kempiński i wspólnik Spółka Partnerska
ulica Karola Miarki 5/19
41-902 Bytom

Pani profesor to prawdziwy lekarz z powołania. Bardzo ciepła i empatyczna osoba. Stanie "na rzęsach" aby pomóc pacjentowi. Bardzo dziękujemy pani profesor za wszystko !
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Elżbieta Smętek

Psychiatra

pl. gen. Sikorskiego 8 lok. 4
41-902 Bytom

Wyjątkowo niemiła i niesympatyczna lekarka odnosi się z wyższością do ludzi, nie ma pojęcia o psychiatrii, zapisuje cały czas te same leki, niepunktualna, niegrzeczna, ,wizyty są drogie.. Nie polecam nikomu.
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Małgorzata Sieczkowska

Neurolog

Stefana Batorego 18 (Sigma-Bi)
Bytom

Bardzo kompetentna i znająca się na swojej profesji pani doktor .Nie dość że zajęła się profesjonalnie moim kręgosłupem to jeszcze i zauważyła mój kaszel i skierowała mnie do pulmonologa gdzie stwierdził astmę .Dziękuję Pani doktor.(: .
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Jacek Kler

Traumatolog, Ortopeda

Bytom

Bardzo rzeczowy specjalista z dobrym podejściem do dziecka. Konkretny i empatyczny. Wizyta z dzieckiem przebiegła sprawnie, w miłej, bezstresowej atmosferze.

lekarz Elżbieta Olszewska-Mojsej

MED8Miechowice/Praktyka prywatna
Stolarzowicka 108/Worpie14-16
41-908 Bytom

Polecam w 100%!!!Lekarz z powołania !!!Chodzę do pani doktor już z trzecim dzieckiem i zawsze mogę na nią liczyć!!!Konkretna lekarka!!!Profesjonalistka,miła i serdeczna dzieciom!!!

dr n. med. Eugeniusz Czubak

Dermatolog

Sądowa 3 (Sante)
41-902 Bytom

Super lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem i do tego bardzo uprzejmy i miły. Bardzo skuteczne metody leczenia - przepisuje leki niedrogie a jednocześnie dające rewelacyjne efekty leczenia. Z trądzikiem walczyłam ponad pięć lat i nikt skutecznie nie potrafił mi pomóc. Po wizycie u Pana Doktora i zastosowaniu dwóch przepisanych przez niego leków efekt był zaskakujący już po 3 tygodniach i nadal nie ma nawrotów. Jestem szczęśliwa i bardzo wdzięczna ...

dr n. med. Jarosław Groszko

Neonatolog, Pediatra

Szymały 140a
41-933 Bytom

Bardzo dobry specjalista. Przyjeżdżamy z bardzo daleka (ponad 500km) i po uzgodnieniu zostaliśmy przyjęci w terminie w którym Pan doktor nie przyjmował. Podejście do dziecka, cierpliwość i wyjaśnienie wyników badań również super.

lekarz Bella Smętek

Neurolog

Rycerska 10/13
41-902 Bytom

Świetna Lekarka Neurolog potrafi b.dobrze zdiagnozować chorobę godna zaufania wiele czasu poświęca swoim pacjentom znam p.doktor ponad 30 lat i leczę się bardzo dużo jej zawdzięczam co do moich dolegliwości POLECAM

lekarz Piotr Ścisło

Psychiatra

Arka-Med Sp. z o.o. NZOZ
ul. Arki Bożka 15a
41-910 Bytom

To człowiek który kłamie. Powiela kłamstwa reszty pseudo lekarzy bo taka mają specjalizacje. Komentarze sam sobie pisze kogoś naśladując. Bardzo szkodliwy. Zmieniam lekarza ten jest chory.
Opinia dodana przez: Maciek
{'id': 22039, 'name': u'Bytom'} Chirurg naczyniowy
                                       lek. med. Rafał Boczej

lek. med. Rafał Boczej

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Specjalistyczna Praktyka Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej
Katowicka 63
41-902 Bytom

Bardzo dobry lekarz, wrażliwy człowiek profesjonalne podejście do pacjenta znakomity chirurg.Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Barbara Biczkowska-Zając

NZOZ Centrum Medyczne "VITACON"
Świętochłowicka 5
41-909 Bytom

Miła kobieta, super podejście, bezproblemowa. Wszystko zawsze wytłumaczy, zawsze pyta przy wizycie czy coś jeszcze jest potrzebne. Oby więcej takich lekarzy.

lekarz Mariusz Łebek

Zakątek 18/9
41-907 Bytom

Jestem pod opieka pana doktora juz pare lat.Pan doktor wyprowadzil mnie z powaznej krytycznej sytuacji kardiologicznej.Zdania innych lekarzy byly podzielone.Pan doktor jednak postawil szybko trafna diagnoze i przeprowadzil trudny zabieg kardiologiczny w sposob profesjonalny,bez pozniejszych komplikacji. Dlatego tez wyrazam sredeczne podziekowania panu doktorowi za jego troske i opieke medyczna.Polecam w stu procentach pana doktora i jego profesjonalne podejscie i umiejetnosci kardiologiczne! wdzieczny pacjent-Andrzej P. z Jaworzna
Opinia dodana przez: Andrzej-Jaworzno

lekarz Andrzej Grzela

Stefana Batorego 18
Bytom

Witam, byłem u Pana dr-a Grzeli na wizycie w Publicznej przychodni. Niestety nie przeprowadził on wtedy żadnych badań tylko od razu wysłał mnie do swojej prywatnej przychodni (oczywiście odpłatnie). Już wtedy wydało mi się to dziwne ale co tam, koszt podstawowego badania proktologicznego prywatnie miał wynieść 50 zł. Byłem ciekaw co powie podczas takiej wizyty, więc się zapisałem. Prywatnie dr Grzela zdiagnozował kilka dolegliwości naraz: radził leczenie wszystkich hemoroidów (za ...