Lekarze Bytom

lekarz Elżbieta Baszyńska

Sądowa 3 (Sante)
41-902 Bytom

Pani Doktor wspaniały człowiek i świetny specjalista. Lekarz z powołaniem, autentycznie przejmuje się problemami swoich pacjentów. Lekarz ANIOŁ.
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Urszula Szołtysik

Sądowa 3 (Sante)
41-902 Bytom

Pani doktor to osoba godna zaufania , poświęca naprawdę dużo czasu pacjentowi ,to jest lekarz z powołania,a nie dla kasy ,polecam bardzo.
Opinia dodana przez: Bożena

lek. dent. Monika Dawiec

Akademickie Centrum Stomatologi i Medycyny Specjalistycznej
Plac Akademicki
Bytom

Wg mnie to jest pasjonatem zawodu ,zna się i ,,ma rękę" .Polecam Adrian Keys .
Opinia dodana przez: Adrian Keys

lekarz Krystyna Zagórska

Wenerolog, Dermatolog

MEDICUS
Żeromskiego 22/1a
Bytom

Wszystko zaczęło się od brodawki, która wyskoczyła na stopie mojej córki. Udałyśmy się do dermatologa, który na każdej wizycie coś z brodawką robił, lub raczej udawał że robi. Brodawka zamieniła się w 14 rozsianych na połowie stopy. Wydałyśmy na wizyty i leki przeszło 1000zł. W końcu dostałam namiary na dr Zagórską. 1 wizyta, 1 lekarstwo - po 2 tygodniach wszystkie brodawki zniknęły.Pani doktor jest świetnym specjalistą. Poświęca każdemu pacjentowi około ...

lekarz Jaromir Kmiecik

Szymały 140a
41-933 Bytom

Bardzo fajny lekarz konkretny i rzeczowy. Nie trzeba go ciągnąć za język mówi wszystko jak jest. Przepisałam się do niego po porodzie u innego ginekologa i jak narazie jestem bardzo zadowolona myślę ze kolejną ciążę poprowadzi własnie dr Kmiecik. Jeśli ktoś idzie się badać a nie na plotki to własnie do niego.
Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Maria Głowacka - Kulesz

Internista, Rehabilitant

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" Spółka cywilna Zespół Lekarskich Poradni Specjalistycznych
ulica Żeromskiego 22/1a
41-902 Bytom

Co tu duzo pisac... Dr. Fachowiec i tyle. Kobieta która pracom żyje i jej sie poświęca.. jest fachowcem i czapka z glowy przed Takim lekarzem...
Opinia dodana przez: Marek
Byłam u p.Prof raz jak na razie i jestem bardzo zadowolona, dokładnie przejrzał mój przypadek i mimo że nie mógł mi pomóc bo sprawa jednak jest definitywnie endokrynologiczna to załatwił mi żebym była przebadana w klinice. Do tego bardzo miły człowiek, wydaje się być naprawdę kompetentny. Godny polecenia, ja jestem bardzo zadowolona, uspokoił mnie i dał nadzieje że już niedługo wszystko zmieni sie na lepsze.

lekarz Marcin Kozak

Psychiatra

ul.Dworcowa 1 II piętro
41-902 Bytom

Jestem naprawdę wdzięczny Doktorowi za prowadzenie mojej osoby w drodze do pełnego wyzdrowienia pomimo tylu "numerów", które mu uczyniłem w przychodni na Wyczółkowskiego w Bytomiu. Kto inny już dawno zrezygnowałby z prowadzenia takiego pacjenta, tym bardziej, że w stanie silnej manii naubliżałem mu i podziękowałem za współpracę. Wtedy czułem się jak bohater, rozpierała mnie super moc, głównie dlatego, że nie zażywałem leków. Ogólnie wrogo traktowałem wszystkich tych, którzy chcieli mi ...
Opinia dodana przez: Piotr
JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z PORAD TEGO PANA , POTRAFI WNIKLIWIE WYTYCZYĆ DROGĘ ZWIĄZANĄ Z DIETĄ , DIETĘ STOSUJĘ JUŻ OK 3 MIESIĘCY , SCHUDŁAM I CO NAJWAŻNIEJSZE , USTABILIZOWAŁA MI SIĘ CUKRZYCA A OTŁUSZCZENIE WĄTROBY ZROBIŁO SIĘ MNIEJSZE , SUPER SPRAWA JEŚLI CHODZI O DIETĘ MIŁY KONTAK I ZAWSZE MOGĘ LICZYĆ NA WSPARCIE DIETETYKA W SPRAWACH KRYZYSOWYCH. OBY TAK DALEJ PRANIE DARKU

lekarz Ewa Rychlewska-Pikulska

Laryngolog, Foniatra

Przychodnia numer 13
ul. Piłsudskiego 84
Bytom

Pani Doktor z ogromną wiedzą, przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem. Uważnie słucha i stawia bardzo trafne diagnozy. Bardzo pomogła mi z problemem krtani, strun głosowych i gardła. Konkretna, rzeczowa i niezwykle kompetentna osoba, a przy tym jeszcze świetny psycholog, potrafi doskonale wejść w relacje lekarz-pacjent. Polecam wszystkim wizyty.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Stanisław Zapotoczny

Chełmońskiego 9 lok. 5
Bytom

To specjalista. Wielkiej klasy. Przez otoczenie pielęgniarek nazywany "Kaszpirowskim". Pan doktor wykonywał u mnie zabieg usunięcia szczeliny odbytu w dość zaawansowanym stanie. Jestem kobietą przed 40-stką. Przed wizyta u pana doktora byłam pacjentka innego chirurga,który nie wykrył u mnie nic i stwierdził chorobę weneryczna, (!?) Jestem mężatka i mój mąż jest moim jedynym partnerem od zawsze. I co sobie mogłam pomyśleć? Ale doświadczenie nie pozwoliło mi się poddać , tym ...
Dwukrotnie miałem doświadczenie z tym lekarzem. Pierwszy raz sam potrzebowałem pomocy a drugi raz mój wujek. Plan B. Koczy jest specjalistą najwyższej klasy i wspaniałym człowiekiem. Brak słów do wyrażenia wdzięczności. Pozdrawiam go z całego serca.
Opinia dodana przez: Korneliusz

dr n. med. Aleksandra Damasiewicz-Bodzek

Wenerolog, Dermatolog

gen. Niedźwiadka-Okulickiego 16 (Sigma-Bi)
41-902 Bytom

Pani Doktor to wspaniały specjalista. Szkoda tylko, że nie przyjmuje już na Bytomiu ;( polecam w 100 %

Grażyna Janicka-Dabkus

Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MULTIMED Lekarze Kempiński i wspólnik Spółka Partnerska
ulica Karola Miarki 5/19
41-902 Bytom

Polecam. Zgłosiłam się z problemem uporczywej zmiany, wcześniej był na mi przepisany steryd, który pogorszył sprawę. Pani doktor zaproponowała inny lek oraz obserwację, żeby w razie potrzeby go zmienić. Lek pomógł. Zgłosiłam się na wizycie kontrolnej także z innym problemem, nie został on zbagatelizowany- pani doktor zaproponowała antybiotykoterapie ale z kontrolą (!) W życiu dermatolog po przepisaniu antybiotyku nie kazała mi się za 3tyg pojawić na kontroli. Mam nadzieję, że ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Zbigniew Królikowski

Kardiolog

Zbigniew Królikowski - kardiolog Bytom
Dworcowa 25/7
41-902 Bytom

Bardzo mily,uprzejmy,podczas pierwszej wizyty potrafi trafnie zdiagnozowac chorobe godny polecenia czlowiek,szkoda,ze takich brak w panstwowej sluzbie zdrowia

lekarz Agnieszka Maniera-Grzybek

Pulmonolog, Pediatra

gen. Niedźwiadka-Okulickiego 16 (Sigma-Bi)
41-902 Bytom

Fachowiec, polecam! Mam nadzieję, że w Bytomiu będzie więcej takich lekarzy! Wszystko wytłumaczy, szybko leczy i w ogóle nie ma o czym mówić... .
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Irena Turczyńska

Internista, Lekarz rodzinny

ulica Rokitnica 2
41-936 Bytom

Kompetentna Pani Doktor internista godna polecenia za trafną diagnozę oraz kompleksowe podejscie do choroby.
Opinia dodana przez: Lotar Tomczyk
Zabieg operacyjny wycięcia obydwu płatów tarczycy, był wykonany 16 marca 2022 r w Szpitalu Specjalistycznym Nr 2 w Bytomiu przez dr Grzegorz Bułę. Operacja była wykonana perfekcyjnie .Trwała ok. 3,5 godziny, gdyż przerost tarczycy był sześciokrotnie większy niż norma przewiduje. Po operacji prawie nie ma śladu. Pragnę zaznaczyć, że leczenie odbyło się w ramach NFZ. 24 marzec 2023 Eugeniusz
Opinia dodana przez: Eugeniusz
{'id': 22039, 'name': u'Bytom'} Ortopeda
                                       dr Beata Spólnicka

dr Beata Spólnicka

Ortopeda, Chirurg dziecięcy

W.N.Z.O.Z Promed
41-902 Bytom

Nie miałem skomplikowanego urazu ale bardzo spokojnie i zrozumiale mi wszystko wyjaśniła, uspokoiła + skierowała na badania
Opinia dodana przez: Grzegorz

Magdalena Chachulska-Olczyk

Protetyk, Stomatolog

prymasa Hlonda 48 lok.1
Bytom

Nie polecam. Brak obiecanych efektów. Zepsute jeszcze kilka zębów, bo Pani 'nie zauważyła', że powstaje próchnica przez źle przyklejony zamek aparatu. Teraz czeka mnie leczenie, ale już na mój koszt!!!
Opinia dodana przez: paulina