Lekarze Bytom

Aleksander Gostkowski

Neurolog

Strzelców Bytomskich 4/1
Bytom

Pan Doktor Aleksander Gostkowski jest przede wszystkim kompetentny, rzeczowy i szczery. Wzbudza moje zaufanie, a na wizytach czuje się komfortowo. Jak najbardziej polecam wizyty u Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Bożena Wieczorek-Brinkmann

Sądowa 3 (Sante)
41-902 Bytom

Spodobało mi się podejście lekarki. Nie obiecała cudów, przepisała jeden lek i zaleciła stosowanie jednego konkretnego kosmetyku zamiast konieczności wykupienia połowy apteki. Efekty będę mogła ocenić później
Opinia dodana przez: Basia

Piotr Zalewski

41-902 Bytom

Od wielu lat choruję na jaskrę oraz wiele innych chorób, miałam już wielu lekarzy i wiele wizyt prywatnych czy też z NFZ-tu. Ten doktor jako jeden z nielicznych okazał się być bardzo skutecznym lekarzem (mimo młodego wieku) zmienił mi leki na zupełnie inne i od tego czasu bóle oczu ustąpiły. a okulary które mi doprał są wprost cudowne- nigdy w życiu tak dobrze nie widziałam. W stu procentach zadowolona pacjentka
Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii zdecydowałam się na wizytę u pani doktor. Niestety bardzo się rozczarowałam. Rozmowa bardzo chaotyczna, pytania bez związku z problemem, brak diagnozy. Zamiast tego otrzymałam kilka nietrafionych rad na życie. Nie tego się oczekuje od lekarza - brak profesjonalizmu. Nie polecam.
Opinia dodana przez: xyz

lekarz Przemysław Regiec

Zabrzańska 11/2
41-907 Bytom

Znakomity ortopeda, lekarz i człowiek, wszystkim polecam, lekarz z kompetencjami i dobrym sercem i zasadami.
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Zbigniew Śniadach

Przychodnia Lekarska NOVA - "4" Sp. z o.o.
pl. Michała Wolskiego 4
41-902 Bytom

wyrywał mi Pan Dentysta zęby ze znieczuleniem,byłam bardzo zadowolona-znieczulenie pokrywałam prywatnie,bo te są lepsze

Anna Szałajda-Klich

ul.Dworcowa 1
41-922 Bytom

PRZESTRZEGAM BARDZO PRZED TĄ DERMATOLOG. Byłam u niej 3 lata temu, teraz ze względu na inne dolegliwości z czym innym związane przypomniałam sobie o niej, bo niestety też trafiłam na złych lekarzy (taka niestety jest nasza państwowa służba zdrowia) i wystawiłam im odpowiednią opinię. Mam trądzik różowaty wtedy jeszcze w małym stopniu zaawansowany. Postanowiłam iść prywatnie, bo oprócz tego moja skóra wtedy była bardzo przesuszona, cienka jak pergamin, ściągnięta, tak, ...

Paweł Madej

Ginekolog, Ginekolog położnik

Specj. Praktyka lek.
41-902 Bytom

Niestety przyłączam się do negatywnych opinii o dr Paweł Madej. - pan doktor bardzo chetnie namawia w ciąży aby wcześnie iść na L4 i odpoczywać, a chodzi tylko o to żeby przychodzić na wizytę co 2 tygodnie i płacić. W początkowym stadium ciąży wizyty co 2 tygodnie nie są niezbedne !!! - sama musiałam stwierdzić u siebie cholestaze ciążową i nakierować pana doktora, co jest kpiną, - jak jest jakis ...
Opinia dodana przez: Pacjentka
Do doktora Stańkowskiego trafiłem parę lat temu. W tamtym czasie byłem po 2 próbach samobójczych z diagnozą Choroby Afektywnej Dwubiegunowej. Doktor przeprowadził słaby wywiad (nie pytał i nie proponował wprowadzenia Litu- przebieg choroby lekooporny). Koszmarnie drogi, wprowadził lamotyrygine, na którą jak się okazało mam uczulenie. Pojawiła się zakrzepica, doktor nieudolnie próbował udowodnić swoją wyższość, że to niemożliwe. Samopoczucie było na bardzo niskim poziomie, ciężki epizod depresyjny plus zmiany skórne. Efekt? ...
Opinia dodana przez: Gal Anonim

dr n. med. Mirosław Strączyński

Chirurg onkolog

gen. Niedźwiadka-Okulickiego 16 (Sigma-Bi)
41-902 Bytom

Ja nie polecam tego chirurga. Została wykonana u mnie operację tarczycy, która miała rozmiar normalny a zmiana była kilku milimetrowa, operacja przeprowadzona była w Instytucie Onkologii w Gliwicach na fundusz. Jestem młodą osobą i zostałam okaleczona, już do końca życie będę się borykać z bólem w szyi, kręgosłupa szyjnego, zaburzeniami połykania, oraz tężyczką. Według zapewnień pana Strączyńskiego jedynym moim zmartwieniem po operacji miało być łykanie 1 tabletki dziennie, niestety rzeczywistość ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

dr Janusz Kaletka

Urolog, Chirurg ogólny

Szymały 140a
41-933 Bytom

Byłem u Pana doktora dzisiaj i mogę śmiało polecić.Fachowe podejście do pacjenta rzeczowe opowiedzenia o tym co robi, jasne objaśnienie wyników badań i dalszego postępowania. Polecam
Opinia dodana przez: Dawid

dr hab. n. med. Joanna Michalik

Blue Clinik
Dworcowa2
41-902 Bytom

Polecam wszystkim panią doktor. Chodzę do niej już długo i jestem bardzo zadowolona. Profesjonalnie i miło jednocześnie :)
Opinia dodana przez: Agata
Jestem bardzo zadowolona. Fachowo wszystko wytłumaczył i dziecko szybko wyzdrowiało.
Jest najlepsza w swoim fachu.Polecam szczególnie tym co się panicznie boją dentysty. Jest niezwykle delikatna, przerywa gdy tylko zaboli.Leczę się u Niej ponad 25 lat i jestem szczęśliwy, że mam taką dentystkę.

lekarz Maciej Okólski

Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
ulica Batorego 15
41-902 Bytom

Jestem pacjentką dr Okólskiego od wielu lat. Jestem bardzo zadowolona. Emanuje dużą empatią, skrupulatnie odpowiada na pytania, przeprowadza szczegółowy wywiad. Otrzymałam skierowanie na dodatkowe badanie, którego nie dał mi lekarz rodzinny, a wyniki cukru we krwi były zawyżone. Otrzymałam też wiele innych informacji, zupełnie nie dotyczących ginekologii a bardzo istotnych. Jestem bardzo miłym lekarzem, delikatnym i bardzo skrupulatnym.
Opinia dodana przez: Iwona

dr Robert Gradzik

Proktolog, Angiolog

Bytom

Po długim borykaniu się z problemem i (niestety) po doprowadzeniu do poważnego stanu zapalnego, odważyłam się w końcu odwiedzić proktologa. Pierwszej wizyty nie wspominam mile, bo Pan Doktor X na podstawie mojego słownego opisu dolegliwości stwierdził, że na pewno mam co najmniej 4 hemoroidy, które wymagają natychmiastowego zabiegu. Zaoferował zabiegi za kosmiczne kwoty i nastraszył rygorystyczną dietą do końca życia. Wystraszona nie na żarty postanowiłam udać się do jeszcze jednego ...
Opinia dodana przez: Basia

Małgorzata Gwóźdź-Jezierska

Laryngolog

Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
Bytom

Najlepszy, kompetentny lekarz z powołaniem, pomocny, wszystko wyjasni wytlumaczy. Polecam z całego Serca.
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Lucjan Kępa

Zespół Lekarskich Poradni Specjalistycznych
Stefana Żeromskiego 22/1A
41-902 Bytom

Bardzo dobry lekarz, o wysokiej kulturze osobistej. Jest wybitnym specjalistą w zakresie boreliozy. Przy podejrzeniu tej choroby warto skorzystać z jego doświadczenia.

dr n. med. Witold Bendkowski

Przychodnia Lekarska SZOMBIERKI
Bytom

Uprzejmy tylko tyle moge o nim powiedziec w pozytywie , usiadlem , obejrzal mnie i nic nie wytlumaczyl wypisal leki na 130 zł które nic nie dają.Trądzik jak był tak jest , nei polecam
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Izabela Kędzierska-Broszkiewicz

CEN MED Specjalistyczny Ośrodek Badań i Porad Lekarskich
ul. Chorzowska 12D
41-902 Bytom

Wspaniała Pani doktor. Z sercem i zaangażowaniem podchodzi do pacjentów. Każdemu poświęca tyle czasu ile potrzeba.
Opinia dodana przez: Sylwia