Lekarze Bytom

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Specjalistyczna Praktyka Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej
Katowicka 63
41-902 Bytom

Bardzo dobry lekarz, wrażliwy człowiek profesjonalne podejście do pacjenta znakomity chirurg.Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Barbara Biczkowska-Zając

NZOZ Centrum Medyczne "VITACON"
Świętochłowicka 5
41-909 Bytom

Miła kobieta, super podejście, bezproblemowa. Wszystko zawsze wytłumaczy, zawsze pyta przy wizycie czy coś jeszcze jest potrzebne. Oby więcej takich lekarzy.

lekarz Mariusz Łebek

Zakątek 18/9
41-907 Bytom

Jestem pod opieka pana doktora juz pare lat.Pan doktor wyprowadzil mnie z powaznej krytycznej sytuacji kardiologicznej.Zdania innych lekarzy byly podzielone.Pan doktor jednak postawil szybko trafna diagnoze i przeprowadzil trudny zabieg kardiologiczny w sposob profesjonalny,bez pozniejszych komplikacji. Dlatego tez wyrazam sredeczne podziekowania panu doktorowi za jego troske i opieke medyczna.Polecam w stu procentach pana doktora i jego profesjonalne podejscie i umiejetnosci kardiologiczne! wdzieczny pacjent-Andrzej P. z Jaworzna
Opinia dodana przez: Andrzej-Jaworzno

lekarz Andrzej Grzela

Stefana Batorego 18
Bytom

Witam, byłem u Pana dr-a Grzeli na wizycie w Publicznej przychodni. Niestety nie przeprowadził on wtedy żadnych badań tylko od razu wysłał mnie do swojej prywatnej przychodni (oczywiście odpłatnie). Już wtedy wydało mi się to dziwne ale co tam, koszt podstawowego badania proktologicznego prywatnie miał wynieść 50 zł. Byłem ciekaw co powie podczas takiej wizyty, więc się zapisałem. Prywatnie dr Grzela zdiagnozował kilka dolegliwości naraz: radził leczenie wszystkich hemoroidów (za ...

lekarz Barbara Pulcer

Nefrolog dziecięcy

szpital specjalistyczny nr2
batorego 15
Bytom

Bardzo mila , rzeczowa, kompetentna Pani doktor. Ze spokojem wytlumaczyla co jest dziecku, przeanalizowala wyniki badań, tłumacząc je "po chłopsku". Uwazam, że można jej w 100% zaufac!
Opinia dodana przez: Patrycja

dr n. med. Dariusz Majda

Oświęcimska 4/7
Bytom

Wizyta to tragedia, lekarz opryskliwy od wejscia, na pytania nie odpowiada trzymając nos w kartotece albo odpowiada podniesionym tonem zirytowany, że padło pytanie. Nie polecam
Opinia dodana przez: Artur

Karina Kołodziej-Małek

NASZA PRZYCHODNIA 2
Strzelców byt 9
41-902 Bytom

Dr Kołodziej -Małek jest bardzo dobrym pediatrą, wyważonym w diagnozach i mającym szeroką wiedzę medyczną. Leczyłam u niej swojej dzieci , a teraz po 20 latach moja córka oddała jej opiece swojego dzidziusia. Polecam tego lekarza gorąco.
Opinia dodana przez: Sylwia

dr Anna Zawilska

Akademickie Centrum Stomatologiczne
41-900 Bytom

Polecam każdemu kto ma złe doswiadczenia u lekarza dentysty. Pani Doktor Anna Zawilska jest profesjonalistką w swoim fachu. Ma szczególne podejście do pacjenta. Jest nie tylko dobrym lekarzem, ale tez człowiekiem, który poprzez swoje zaangażowanie i kompetencje potrafi dotrzec do pelnego lęku pacjenta. Dziękuję Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Ola T

lekarz Zygmunt Fiutek

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 1
41-902 Bytom

Lekarz godny polecenia przez wzgląd na swoją fachową wiedzę i zawsze profesjonalne, kulturalne podejście do pacjenta. Jestem jego pacjentką od 7 lat i w tym miesiącu byłam już na dwudziestej wizycie: w ciągu tych lat nigdy nie zostałam potraktowana po macoszemu (nawet, gdy zdarzały się poślizgi w przyjmowaniu pacjentów, to dr Fiutek zawsze profesjonalnie mnie traktował). Jestem zdziwiona, że niektórzy mają żal do doktora, o to, że nie wyleczył im ...
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Grzegorz Tomanek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "UNI-MED"
Łużycka 6a
41-902 Bytom

W 40 tyg ciąży trafilam na oddzial patologii. Zglaszalam panu doktorowi bardzo duze obrzeki, ktore z kazdym dniem się nasilaja na co pan doktor powiedzial: prosze urodzić to przejdzie. Niestety po 3 dniach dostalam silnej rzucawki i omal z córką nie umarlysmy. Dodam, ze objawów stanu przedrzucawkowego bylo więcej. Panie doktorze prosze juz nie skrzywdzic tak zadnej pacjentki!
Opinia dodana przez: Kaja
Wspaniała lekarka.Najpierw szczegółowy wywiad, potem delikatne badanie,rozmowa zapisanie do poradni sutka ( przez kilkanaście lat leczyłam się u innych lekarzy i żaden nie skierował wiedząc o usuniętych guzach piersi) odpowiadanie na moje pytania.Wyszłam pozytywnie zszokowana .Dziękuję za czas poświęcony, indywidualne podejście i ciepłe słowa otuchy.Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Sikora

mgr Renata Procak

Psychoterapeuta

Śląski Ośrodek Psychoterapii i Pedagogiki Gestalt
ul. Stolarzowicka 38
41-923 Bytom

Nie polecam tej pani. Korzystałam z usług prywatnie dłuższy okres. Jak poinformowałam terapeutke, ze chce na jakiś czas zawiesić terapie to pani terapeutka zaczęła stosować metody manipulacyjne, przymuszać wręcz do kontynuacji, bo jej zaplanowany budżet nie pozwalał na przerwanie terapii. Po miesiącu czasu , od czasu poinformowania tej pani o przerwie w terapii, pojawiłam się u tej pani ponownie to kobieta nie mogła znieść, ze jestem na tyle silna, by ...

lekarz Mirosław Ogrodnik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "UNI-MED"
Łużycka 6a
41-902 Bytom

Lekarz,któremu ufałam jako człowiekowi,który dąży do spełnienia macierzyństwa.Niestety się zawiodłam.Nie przyszedł do mnie jako prowadzącą na zabieg tylko wysłał innego lekarza,który na dodatek był nieuprzejmy i oschły.A płaciliśmy za zabieg tak jak inni bardzo dużo pieniędzy,żeby mieć dziecko.Niestety Nie POLECAM Było mi bardzo przykro jak mnie potraktował.żałuje że wychodząć ze szpitala mu tego nie wygarnełam
Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Otrzymałam wszystkie odpowiedzi na swoje pytania. Pani doktor jest przemiłą osobą, profesjonalna, a samo badanie najdelikatniejsze jakie w zyciu miałam. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Klaudyna

lekarz Ilona Postek

al. Legionów
41-902 Bytom

Nie wiem skąd taki entuzjazm, ja byłem, może faktycznie miała gorszy dzień, ale czułem się jak w hurtowni, szybko i miałem wrażenie, że mało zaangażowana w problem. Co do kompetencji to trudno mi oceniać, bo nie miałem czasu to zweryfikować u innego. Oceniam tylko wrażenie moje jako pacjenta. Przyzwoicie ale chłodno i jak w hurtowni. Ale widocznie takie ma wytyczne od szefów. Pozdrawiam Teresa.

dr n. med. Piotr Bodzek

Ginekolog, Ginekolog położnik

La Linea
Katowicka 23-25
Bytom

Nie polecam Mam cukrzyce 1typ a polecenie dr dostałam od pani diabetolog, na początku wszystko wydawało się ok (ciąża z 2019). Ogólnie można by napisać bloga ale postaram się w punktach, trafiłam na te pozytywne opinie i musiałam opisać swoje negatywne i pozytywne wrażenia. Plusy: +miły +prywatne wizyty były a następnie leżenie i opieka w szpitalu publicznym +ciąża zakończyła się pozytywnie (chociaż były powikłania, syn ma 2 latka i jest ...
Opinia dodana przez: Żaneta

dr n. med. Bogusław Mazurek

Pediatra, Kardiolog

gen. Niedźwiadka-Okulickiego 16 (Sigma-Bi)
41-902 Bytom

Wspaniały lekarz,sympatyczny i kompetentny, po prostu właściwy człowiek na właściwym miejscu, mimo wizyty z NFZ czułyśmy się z córkami jakby to była wizyta prywatna, wszyscy bardzo mili a dzisiaj to niestety rzadkość.
Opinia dodana przez: Sylwia Kuc

lekarz Magdalena Dziurkowska

Internista, Wizyty domowe

ESKULAP
Bytom

Cudowna Pani Doktor. Najlepszy internista na Szombierkach! Bardzo, bardzo uprzejma kobieta, poświęca czas pacjentowi. No i wszystko jasno wytłumaczy. Polecam

Ostap Zazulak

SOLARDENT
Bytom

Lekarz stomatolog na szóstkę, spokojny i uśmiechnięty, posiada fachową wiedzę i ze szczegółową dbałością otacza opieką pacjenta. Leczenie odbyło się szybko, sprawnie, bez komplikacji. Serdecznie polecam p. doktora, gdyż jest to właściwa osoba na odpowiednim miejscu.
Opinia dodana przez: Magda
Byłam leczona przez Pana psychiatrę Krzysztofa 9 lat temu. W moim przypadku stwierdzenie choroby afektywnej dwubiegunowej było dość mocno "naciągnięte". Wiem to po tym, jak zdiagnozowano u mnie problemy natury hormonalnej. Wszystkie szpitale "podtrzymywały" diagnozę po tym, jak leczenie i zaburzenia psychologiczne dawały o sobie znać. 6 lat bez leków, po skończonej psychoterapii bez nawrotów. Nie polecam. Pod wpływem leków przepisanych i reakcji mojego organizmu na zmiany biochemiczne stwierdzona "ukryta" ...
Opinia dodana przez: Dorota