Lekarze Konin

lek. dent. Zbyszko Wilk

ślesin stomatologia
targowa 23
Konin

bardzo sympatyczny i mily lekarz.doskonaly w swoim fachu.usuwa zeby bez bolu.protezke zrobil mi super! facet z poczuciem humoru.BARDZO POLECAM!

lekarz Renata Stencel-Kaźmierczak

GABI­NET MEDY­CYNY ESTE­TY­CZNEJ i CHIRURGII OGÓLNEJ
Makowa 6/24
62-502 Konin

Profesjonalne podejście do tematu. Poczucie bezpieczeństwa. Zabieg wykonany ze starannością, bezboleśnie.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Jarosław Matynia

Spółdzielców 46 lok. 9p
62-504 Konin

Wspaniały lekarz! Kompetentny, emanujący spokojem, delikatny, empatyczny- naprawdę nie jest łatwo znaleźć dziś specjalisty z takim podejściem do pacjentki. Czułam się bardzo dobrze zaopiekowana przez Pana Doktora. Moja opinia pokrywa się z doświadczeniami moich koleżanek i przyjaciółek, które mi Pana Doktora poleciły.
Opinia dodana przez: Joanna

mgr Julita Bryl-Drzewiecka

Psycholog, Psycholog dziecięcy

ul. Mickiewicza 9
62-500 Konin

Polecam z całego serca! Ogromna wiedza i doświadczenie. Super podejście do dziecka. Dziękujemy za pomoc 😀

mgr Małgorzata Kubicka

Psycholog, Psychoterapeuta

NZOZ Konińskie Centrum Zdrowia Psychicznego Czerniakowie
Spółdzielców 27
62-510 Konin

Super lekarz , miła kompetentna , polecam ... Jestem pacjentką przez dłuższy czas , zawsze mogę polegać nawet kiedy zadzwonię , czy napiszę postawi mnie na duchu.
Opinia dodana przez: Kaja

dr Marek Sobczyński

Neurolog

zoz konin
62-500 Konin

Z uwagi na moją chorobę miałam już styczność z wieloma neurologami i według mnie dr Sobczyński jest najlepszy. Jest naprawdę kompetentnym lekarzem. Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy. Nawet jeśli czegoś nie jest pewien to potrafi się do tego przyznać i szuka tej informacji żeby przekazać pacjentowi jak najwięcej dokładnych informacji. Zawsze poświęca pacjentom tyle czas ile potrzebują. Jest cierpliwy bardzo miły i ma tyle empatii ile nie spotkałam jeszcze u żadnego ...
Opinia dodana przez: K.

lekarz Tomasz Dudzik

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Kolejowa 11
62-510 Konin

Świetny lekarz,miałam szczęście że na niego trafiłam. Polecam!!

Ignacy Kodym

Chirurg stomatolog

Konin

Poznałem tego lekarza z racji relacji zawodowych. Pierwsze wrażenie i spostrzeżenia skłoniły mnie, żeby zostać jego pacjentem. Moje obserwacje znalazły potwierdzenie w rzeczywistości. Kompetencja, staranność, inwestowanie w nowe narzędzia i metody, kompleksowe podejście do problemu. Oczywiście wszystkie te pozytywy mają odzwierciedlenie w cenach usług. Wcześniej żaden dentysta tak starannie nie przeprowadzał leczenia kanałowego. Dla niektórych zniechęcające może okazać się zdecydowanie ruchów stomatologa, ale taka specyfika tego konkretnego gabinetu. Polecam!

lekarz Halina Chlebowska

Reumatolog

Spółdzielców 46 lok. 9p
62-504 Konin

Od pięciu lat się lecze u P doktor i dalej będę się u niej leczył.

lekarz Barbara Bilińska

Internista, Lekarz rodzinny

Kolejowa 11
62-510 Konin

Znam dwoje lekarzy, którym wierzę - to lekarz rodzinny Pani Barbara i chirurg Pan Tomasz. Gdybym kilkanaście lat temu słuchał Pani Barbary to nie poznałbym Pana Tomasza.
Opinia dodana przez: Jerzy

dr n. med. Krzysztof Gajewski

Laryngolog

M.A.R. Sp. z o.o. Wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MAX MED1"
ulica Chopina 16 A
62-510 Konin

Znakomity fachowiec, bardzo dobre podejście do dzieci. Szczególowo odpowiada na zadane pytania. Zabieg metodą laserową u mojego syna był bezkrwawy i bezbolesny. Personel Oddzialu Chirurgii Jednego Dnia bardzo sympatyczny, profesjonalny anestezjolog. Polecam wizytę u doktora Gajewskiego.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Przemysław Namysł

Ginekolog, Ginekolog położnik

Gab.pryw,
KONIN Powstańców Wlkp.16
62-510 Konin

godny polecenia fachowiec.prowadziłam u niego 2 ciąże i jestem b.zadowolona.teraz raz w roku jestem u nieo na badaniach kontrolnych

dr n. med. Maciej Stranc

Urolog

ArsMedica Konin
Stanisława Staszica 1
62-500 Konin

Osobiście miałem przyjemność być operowanym przez niego. Poświęcił wiele czasu, aby zadbać o moje zdrowie i dolegliwości. Nawet w najtrudniejszych chwilach zawsze mogłem liczyć na jego wsparcie, nawet poza godzinami pracy, a za to nie pobierał żadnych dodatkowych opłat. To lekarz, który naprawdę dba o swoich pacjentów i angażuje się w ich leczenie. Nie tylko troszczy się o ich zdrowie, ale również stale poszerza swoją wiedzę, aby być na bieżąco ...
Opinia dodana przez: Igor

dr hab. n. med. Marek Pietryga

gabinet prywatny
listopada
Konin

Najlepszy ginekolog w Wielkopolsce... a może i w kraju! człowiek który podchodzi do swoich pacjentów bardzo indywidualnie i rzeczowo. Dba o pacjenta, lekarz z powołania. Mało już takich ludzi. Warto sie do niego wybrac
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Piotr Szczęsny

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego
ulica Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1
62-510 Konin

Bardzo kompetentny lekarz, uprzejmy. Doktor z prawdziwego zdarzenia, który posiada sporą wiedzę medyczną i umie ją w pełni wykorzystać. Bardzo dokładnie bada dziecko, jest pomocny i widać, że przejmuje się każdym swoim małym pacjentem. Potrafi postawić prawidłową diagnozę i bardzo dobrze dobrać odpowiednie leki.
Opinia dodana przez: Arleta

lekarz Aleksandra Kopaczewska-Kwiatkowska

Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Szpitalna 45
62-500 Konin

Okropna okulistka, niemiła, chytra na pieniądze, robi badania jak zwykły optyk i nic poza tym (zaryzykowałabym nawet stwierdzenie, że optyk robi więcej badań nieraz). Więcej gada i plotkuje jak ma okazję niż coś robi, pomaga. Nie szanuje pacjenta zupełnie, niby udaje miłą, ale jak przyjdzie co do czego to pokazuje jaka jest naprawdę. Nie umie dobrać okularów, dobiera za słabe, przez co potem dzieci się męczą. Nie zdaje sobie sprawy, ...

lekarz Wojciech Sobczak

Chopina 23a
62-500 Konin

Doktor prowadził moje dwie ciąże.(Ciąże problematyczne)-Obaj chłopcy zdrowi :)Jako jedyny lekarz w koninie jest dokładny i najbardziej doświadczony.U Pana Wojciecha czułam się bezpiecznie.Na spokojnie wszystko wytłumaczy,obejrzy czy nie ma żadnych patologicznych zmian...Szukacie kobietki dobrego lekarza to tylko do Tego Doktora.Naprawde polecam!!
Opinia dodana przez: Andżelika M.
Pełen profesjonalizm.
Same pozytywy !!! Wszystko jak należy. Ja swoje wizyty wspominam dobrze i nawet podczas nagłych ataków choroby nigdy nie zostałem odrzucony. Ja bardzo polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Wojtek

mgr Joanna Karczyńska

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Medica
Konin

Przeprowadziliśmy z Panią Asią Trening Metody Tomatisa ( zalecono Nam go na Turnusie Rehabilitacyjnym ) już myślałam o zgrozo , że przyjdzie Nam jechać do Poznania ;( . Efekty zaskakujące ;););) . Polecam tym bardziej , że Pani Asia z pełnym zaufaniem wypożyczyła Nam sprzęt do domu i sukcesywnie monitorowała terapię . Za co jesteśmy jej ogromnie wdzięczni .