Lekarze Konin

lekarz Ewa Kwiecińska

Internista, Diabetolog

M.A.R. Sp. z o.o. Wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MAX MED1"
ulica Chopina 16 A
62-510 Konin

Lekarka której można zaufać nie rozumiem tych konkurencyjnych złych opinii. na przykładzie moim i moich znajomych to śmiało daje 10 na 10 .zdrowia Pani doktor życzę.
Opinia dodana przez: Mariusz

lek. dent. Mariusz Sobczak

ul. Spółdzielców 46/5p i 6p
62-502 Konin

Niestety zawiodłem się podejściem Pana Mariusza. Koszt wizyty to tylko spojrzenie na zęby, jeśli jest coś do zrobienia należy szykować się na dodatkowe koszty. W przypadku jakieś awarii aparatu, bardzo długie terminy. Około miesiąca chodziłem z czterema odklejonymi zamkami, które zostały niewłaściwie przyklejone. Przed zdjęciem aparatu nawet nie spojrzano na moje zęby. Nie wykonany żadnych zdjęć. W dodatku na moich zębach został klej po aparacie.
Opinia dodana przez: Tomasz

Krzysztof Bielicki

woj.szpit.zespolony,porad.chirurgi
Konin

Polecam Pana doktora chirurga jest wymagający wobec personelu, robił mi trzy operacje 5 lat wstecz i rok temu na przepukline po operacyjną.Osobiście jestem bardzo zadowolona,wytłumaczy co jest co bedzie pooperacji. Na wizytach chorych bardzo dokładnie dopytuje co się dzieje jak się czuje,to dotyczy wszystkich chorych na sali.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Lilianna Popielas-Łasińska

ulica Polna 5
62-510 Konin

Nie polecam. Pani dr nie ma nic wspólnego z lekarzem oprócz tego, że jest miła, aż do bólu. Ma jeszcze jedną zaletę - umie tylko wypisać receptę, ale nie koniecznie do odpowiedniego dolegliwości/schorzenia. Omijajcie szerokim łukiem. Lepszym pomysłem jest dr. Karaszewski.
Opinia dodana przez: Wiola

Magdalena Kasprzyk

Przychodnia Chorzeń
ul. Goździkowa
Konin

Odradzam, odradzam, odradzam - przyjęła moje dziecko, stwierdziła zapalenie oskrzeli lub moze zapalenie płuc?? Odesłała na rtg... zadzwoniłam z wynikiem oraz z prośba o wypisanie recepty. Pani dr stwierdziła, ze nie ma czasu i mam znaleźć sobie innego lekarza, aby mi ta receptę wypisał... Jasne, dziecko moze poczekać... dzien 1 wizyta u lekarza, Dzien 2 rtg /czekamy kolejny na wynik, dzien 3 pani dr nie ma czasu, dzien 4 inny ...

lek. dent. Jerzy Zawada

Chirurg stomatolog

KOMED 2 Przychodnia Lekarza Rodzinnego
Margaretkowa 1/lok.2S
62-510 Konin

Super lekarz. Rwanie ósemek, to u doktora bułka z masłem. Przesympatyczny człowiek, fachowiec godny polecenia. Można iść w ciemno do tego lekarza, bez obaw. POLECAM.
Opinia dodana przez: Violetta

lekarz Krystyna Nowojewska

Chopina 17c
62-510 Konin

Nie mam zdania na temat usług pani doktor, ponieważ nie miałam okazji być przez nią przyjęta. Rejestrowałam się 10 kwietnia 2012 roku, wizytę wyznaczono mi na 11 lipca 2012 roku. Pominę już fakt, że na jedną i tą samą godzinę zapisane jest kilka osób. Największe oburzenie wywołała we mnie rejestratorka, która nie chciała założyć mi karty pacjenta, ponieważ stwierdziła, że moja legitymacja ubezpieczeniowa poświadczona przez zakład pracy jest niewystarczająca. Nie ...

Małgorzata Kozanecka

Stomatolog, Ortodonta

ulica Chopina 16 A
62-510 Konin

Jeśli chcesz wydać miliony i tracić czas na nieefektywne leczenie to Pani Małgorzata będzie idealnym wyborem! Jeśli czegoś w życiu żałuję to właśnie tego, że zaczęłam współpracę z tą Panią.. Miałam już założony aparat, a że musiałam przenieść się do Kalisza i nie znałam tutejszych lekarzy zaufałam poleceniu, jednakże same dyplomy nic tu nie wnoszą... teraz gdy po prawie roku leczenia u niej poszłam do profesjonalisty usłyszałam że jest źle... ...
Nie polecam tego lekarza bo jest bardzo niemiły. Miałem z nim kontakt na Oddziale Chirurgicznym w Szpitalu w Koninie gdzie mnie operował.
Opinia dodana przez: Andrzej

Jacek Bieluszko

Eskulap
Konin

Lekarz niekomunikatywny, nie słucha tego co mówi i jakie ma oczekiwania kobieta. Niechętnie przepisuje antykoncepcję, bo twierdzi, że lepiej jest założyć spiralę, oczywiście w pełnej odpłatności u niego. Nie liczy się to co ma do powiedzenia na ten temat kobieta, czy taki rodzaj antykoncepcji jej odpowiada, bo on wie wszystko najlepiej. Jest bezwzględny, ewidentnie chodzi mu o dodatkowy zarobek.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Joanna Piotrowska

Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Szpitalna 45
62-500 Konin

Bardzo dobrze i rzetelnie wykonuje swoją pracę. Zabiegi robione bezboleśnie. Ocenę wystawiam, gdzie miałem parę wizyt i za każdym razem było do niej dużo chętnych pacjentów. Bardzo skromna, sympatyczna kobieta. Dziękuje Pani chirurg za swoją pracę oraz zaangażowanie.
Opinia dodana przez: Robert
Prawdziwy lekarz z powołania !!! Celne diagnozy zainteresowanie pacjentem i umiejetność tłumaczenia zawiłości choroby idą w parze z zainteresowaniem i empatią 👏
Opinia dodana przez: Maria

Danuta Perczyńska-Jankowska

Noskowskiego 1d
64-200 Konin

Szczerze mogę polecić. Pani doktor prowadziła moje 2 ciąże ,nadania na czas miałam robione bardzo kompetentna lekarka

lekarz Adam Adamski

Chirurg ogólny, Ortopeda

Moniuszki 2 lok. 68
Konin

Na każdej wizycie było OK. Lekarz krzyczy, ale na tych, którzy wykazują się totalną bezmyślnością i arogancją co do swojego zdrowia lub próbują wy)udzić zwolnienie. Mnie leczył (moje złamanie), zawsze wszystko dokładnie wytłumaczył, wyjaśnił pokazując na RTG, zrozumiale wyjaśnił co dalej robić. Jestem zadowolony. A krótkie terminy są stąd, że przyjmuje codziennie kilka godzin, a nie 1-2 po dyżurze w szpitalu lub innej przychodni.
Opinia dodana przez: połamany

lekarz Grażyna Laskowska-Spyrka

Neurolog

ulica 11 Listopada 37/15
62-510 Konin

Pani doktor jest kobietą opryskliwą,bezczelną. Czas który spędziłem u tego lekarza był stracony. Nie polecam tego lekarza strata waszego czasu.
Lekarz nefrolog, profesor, osoba bardzo kompetentna., doświadczona, z ogromną wiedzą. Kompleksowo i rzetelnie podchodzi do pacjenta i jego stanu zdrowia. Jasno tłumaczy przyczyny, objawy i skutki choroby oraz metody jej leczenia i konieczne zachowania pacjenta. Zawsze poświęca tyle czasu, ile wymaga badanie i rozmowa z pacjentem. Jest wyjątkowo uprzejma, ale też konsekwentnie prowadzi leczenie. Jestem pacjentem Pani Profesor od 15 lat, dlatgo polecam wszystkim, którzy oczekują godnego zaufania lekarza.
Opinia dodana przez: Józef

lekarz Krystyna Prauza

Pulmonolog, Pediatra

ulica Wiśniowa 9
62-510 Konin

To nie prawda. Lekarz bardzo dobry , uczynny , pomoże wszystkim pacjentom , którzy się do nie zwrócą . Nigdy nie odmówi pomocy . Ma bardzo dobra opinie wśród swoich pacjentów Polecam
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Łukasz Łuczewski

Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Szpitalna 45
62-500 Konin

Nie polecam; zdaje się nie słuchać, myślami być gdzieś indziej, mówić w trakcie gdy kończyłem zdanie; 5 minut z okładem i nic nie wyniosłem a problem pozostał
Opinia dodana przez: Aleks

lekarz Shambuyu Kasongo

max-med
11 listopada 26
62-510 Konin

Omijać szerokim łukiem. Lekarz mnie zbył chociaż mam poważny problem z kręgosłupem. Prosiłam o skierowanie na rezonans, opryskliwie odmówił. Kompletnie zbagatelizował problem. Nie wiem po co tacy ludzie idą na lekarza.. żeby szkodzić ?Poszłam prywatnie do innego lekarza i od razu wypisał mi skierowanie na rezonans mimo że nie prosiłam.
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Julita Jędrzejczak

ul. Wiechowicza 4
62-510 Konin

Zdecydowanie polecam. Robiłam blefaroplastykę . Pełen profesjonalizm, pięknie wyszło, szybko się wygoiło, czwarty dzień praktycznie nie do poznania że cokolwiek było cięte, kompetentna, życzliwa . W moim dużym mieście zawiodłam się na tzw "specjaliście" to co szukałam znalazłam 250 km dalej u P Dr Julity. Polecam, odległość nie stanowi problemu aby jechać do świetnego fachowca i człowieka.
Opinia dodana przez: Beata