Lekarze Konin

lekarz Hanna Krauzewicz

Reumatolog

Jana Pawła II 26c
62-510 Konin

Chcecie zwolnienie, to zapraszam do pani krauzewicz. ale jesli chodzi o leczenie nie polceam! podaje jakies niewiadomego pochodzenia zastrzyki ktore potrafia uszkodzic zastawke w sercu, pozatym bedzie was faszerowac jakimis indianskimi suplementami w plynie i w tabletkach ktorych nie kupi sie w aptece tylko u niej.
Kompetentny fachowiec. Nie jest typem gaduły, ale rozmowa jest konkretna, rzeczowa i napawająca optymizmem. A co najważniejsze - operuje świetnie! Operację wstawienia mi stentgraftów tętniaka aorty, planowaną na dwa etapy, wykonał jednoetapowo, na co inni lekarze dawali 1-2% szans. Cieszę się, że na Niego trafiłem!
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Daniela Kornacka-Ostynowicz

Czereśniowa 5
62-510 Konin

Polecam Panią Doktor Daniele chodzę od lat i zawsze wysłucha .dobierze odpowiednie leki.mila bardzo sympatyczna i zawsze służy pomocą. Polecam z całego serca.

dr Aldona Kaluzna

ul. Spółdzielców 31 B/C
62-510 Konin

Po leczeniu kanałowym u tej "dentystki" skończyłem ze stanem zapalnym w wyniku niedoczyszczenia i nieprawidłowego wypełnienia kanałów zębowych. Kultura pracy i podejście do pacjenta na równie niskim poziomie. Polecam omijać szerokim łukiem.
Opinia dodana przez: Michał Joachimczak

lekarz Magda Kopaczewska

ulica Górnicza 10/14
62-510 Konin

Totalnie nie polecam dr. Kopaczewskiej. Mój tata był chory,zadzwonił na teleporadę i pani doktor powiedziała ze wystawi mu l4 w poniedziałek,ponieważ tata dzwonił w piątek i pani powiedziała ze w soboty przychodnie nie działają wiec wystawi l4 w poniedziałek za sobotę i niedziele. Tata pod koniec miesiąca dostał informacje ze l4 nie pokazało się u pracodawcy. Okej można zapomnieć. Tata skontaktował się z panią doktor a ta bezczelnie powiedziała ze ...
Opinia dodana przez: Oliwia

lekarz Joanna Trawińska-Kowalska

Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Szpitalna 45
62-500 Konin

Pani „doktor” chyba pomyliła się z powołaniem, w mojej ocenie ma niewiele wspólnego z lekarzem. Na mojej pierwszej wizycie u niej na N F Z zostałem potraktowany jak intruz. Poświęciła mi raptem kilka minut, a badanie organoleptyczne trwało minutę. Obwiniła mnie, że sam sobie jestem winien za obecny stan zdrowia i że nic nie robię aby to poprawić. Odesłała mnie do internetu aby sam sobie poszukał odpowiednie treningi na kręgosłup. ...

lekarz Antoni Gruszczyński

Chirurg ogólny, Urolog

przychodnia, poradnia
Konin

Dobry, kompetentny lekarz. Pozostaję pod jego opieką ponad 20 lat. Każdorazowo w czasie wizyty wykonuje badanie USG, okresowo badania uzupełniające. Omawia wyniki badań. Na początku naszej "znajomości" trafnie zweryfikował diagnozę o bardzo złym stanie moich nerek postawioną przez profesor urologii jednej z klinik. W ostatnich dniach przeprowadził u mnie profesjonalnie zabieg chirurgiczny. Jestem zadowolony z opieki ww. lekarza. Czuję się bezpieczny. W mojej ocenie zasługuje na polecenie jako urolog chirurg.
Opinia dodana przez: Jan
Wg mnie lekarz ten podchodzi do pacjenta dość machinalnie i bardzo zdawkowo odpowiada na wszelkiego rodzaju pytania. Ma się wrażenie, że "patrzy z góry" na pacjenta. Poza tym nie potrafił mi odpowiedzieć na pytanie "co mi dokładnie dolega". Operacja, na którą mnie skierował, miała dać odpowiedź bo nie był pewny swoich tez ale nie odpowiedziała. Lekarz ten po operacji stwierdził, że "to chyba nie było to, co on przewidywał" i ...

dr Jolanta Sęk

Ortodonta

ORTODENT
Makowa 6/1
62-510 Konin

Polecam. Jestem zadowolona z uslug pani Jolanty Sęk. Ortodonta godny polecenia. Obsluga w przychodni bardzo grzeczna i mila. Profesjonalnie podchodzą do pacjenta i do problemu.

mgr Agnieszka Ciszewska

Psycholog

Konin
62-500 Konin

Beznadziejna. Nikomu nie polecam. Zero zaangażowania, a jak już to szuka problemu tam, gdzie go nie ma, a gdy mówisz o jakimś problemie to twierdzi, że psychoterapia się tym nie zajmuje (bzdura!). Cieszę się że zmieniłem na innego psychologa bo zamiast dążyć ku górze to spadałem w dół obijając się boleśnie.
Opinia dodana przez: Były pacjent
Do pana doktora dostałem się po prawie rocznym oczekiwaniu w kolejce na NFZ. Szanowny pan doktor po osłuchaniu mnie zlecił wykonanie holtera i echo serca za kolejne pół roku z zaleceniem - gdyby coś się działo - proszę wołać pogotowie. Żadnych leków, wskazówek itp. chociaż mam arytmię i chorobę niedokrwienną. Czy mi pomógł ? osądźcie sami.
Opinia dodana przez: Wojtek

lekarz Bogusława Karaszewska

Internista, Onkolog

ZOZ MULTIMED s.c.
ulica Wojska Polskiego 33
62-510 Konin

Złe traktowanie pacjentów. Opryskliwość i brak empatii. Zachowanie nieadekwatne do składanej przysięgi hipokratesa. Niech pani doktor zmieni stosunek do pacjentów.

lekarz Katarzyna Świejkowska

Internista, Hipertensjolog

Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Szpitalna 45
62-500 Konin

Byłem pierwszy raz u Pani doktor... Hmm nie wiem kiedy wypiliśmy brudzia ale Pani doktor od razu zaczęła walić mi na Ty, fakt może i młody jestem bo 30l no ale jednak. Ogólnie hmm Pani doktor dość miła, byłem u Pani doktor jako u kardiologa hmm. Zbadała wytłumaczyła co i jak ogólnie nie narzekam, czy wrócę nie wiem.
Nietrafna diagnoza, poza tym bardzo wścibski i z bardzo głupim i chamskim poczuciem humoru w sprawach intymnych.

lekarz Ewa Lisiak

11 Listopada 37 lok. 13
62-510 Konin

Uratowała mnie przed samobójstwem, za co, bardzo jestem wdzięczna Pani Doktór, jednak lekami wpędziła w uzależnienie. Były to silne benzodiazepiny i inhibitory monoaminooksydazy. Kiedy w Poznaniu Profesor uslyszał, co brałam, zapytał, Kto mi to przepisał. Nazwiska nie podałam, oczywiście, odp, że Specjalista, Lekarz Psychiatra, to powiedział, żebym nigdy, ani siebie, ani Dzieci, nie leczyłs w Koninie, bo mnie tam wykończą. Dla mnie była bardzo miła i pod tym kontem, zastrzeżeń ...

lekarz Stanisław Musiałkiewicz

Laryngolog, Pediatra

Zakład Opieki Zdrowotnej MULTIMED s.c.
Malczewskiego 20
62-510 Konin

DNO!!! Pan "doktor" poswiecil mi cale 3 minuty swojego cennego czasu. Na chore zatoki dostalam zyrtex, a doktorek stwierdzil, ze to najlepszy lek przy bólu zatok. Generalnie byl chyba obrażony, ze ma pacjenta i nie skończy posiadowki w gabinecie przed czasem. Gdy zaczelam zadawac pytania usłyszałam: skonczylem, do widzenia. Brawo panie Musialkiewicz!! W ten sposob klienta sie traci nie zdobywa!!!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Michał Kubaszewski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

M.A.R. Sp. z o.o. Wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MAX MED1"
ulica Chopina 16 A
62-510 Konin

Najlepszy lekarz jakiego znam. Zawsze gotowy pomóc, leczyłam się u niego parę lat i do dziś jeżdżę na kontrolę. Nie można trafić lepiej!
Opinia dodana przez: Poszukująca

lekarz Cezary Kiser

Internista, Kardiolog

PCK 13
62-500 Konin

Na wizycie spotkałam się z kompetencją, kulturą oraz z rzeczowością Pana doktora. Byłam pierwszy raz w Jego gabinecie i wyszłam rzeczowo poinformowana. Bardzo dziękuję i polecam.

lekarz Alina Czerniak

Prywatny Gabinet Lekarski
Chopina 17b
62-510 Konin

Komisja lekarska z powodu depresji a Pani doktor przez ponad połowę czasu dopytywała od kiedy jestem otyły, czy coś robię w związku z tym, że zapewne mi się polepszy jak schudnę, co lekarz rodzinny na to, co psychiatra. Pytania typu co robię w domu bo przeciez jestem osobą młoda a nic nie robię. Porażka, nie polecam, pierwszy raz spotkałem się z takim lekarzem i aż dziw że jeszcze jest na ...

lekarz Jacek Krucki

Chirurg dziecięcy

11 Listopada 7/35
62-510 Konin

Czytając tę opinię zastanawiam się czy mowa o tym samym lekarzu. Ja poznałam pana doktora jako miłego człowieka z podejściem do dzieci. Córka uwielbia jego żarty i nie wyobraża sobie chodzić do innego lekarza. Cała wizyta przebiega bezstresowo, córka zawsze wychodzi z gabinetu z uśmiechem a złamanie ręki niestety jest skomplikowane i wizyty mamy bardzo często. Siedząc na poczekalni też słyszałam od mam bardzo dobre opinie.
Opinia dodana przez: Ewa