Zastanowiło mnie to, że wszystkie moje koleżanki, które udały się na rutynowe badanie kontrolne są chore (młode nadżerki, starsze mięśniaki). U mnie doktor też stwierdził mięśniaki i już zaczęłam się z nim umawiać na operację w jego klinice. Potem doszłam do wniosku, że szkoda kasy i że zrobię w publicznym szpitalu w Krynicy a za pieniądze pojadę na wczasy. Kłopoty zaczęły się, gdy poprosiłam o moje wyniki badań. Nie chcieli wydać, potem przysłali pocztą. Ma wynikach badań stwierdzono mięśniaki. U innych dwóch lekarzy okazało się, że nic mi nie dolega. Do tej pory nie miałam żadnego zabiegu, kontroluję się regularnie, na szczęście już u lekarza nie-oszusta.
Iga

Nie polecam doktora Jankowskiego.Zależy mu tylko na pieniądzach. Dla nich jest gotów na wszystko.Mojej kuzynce proponował usunięcie ciąży za grube pieniądze,twierdząc że dziecko ma głęboką wadę(nie wiem dokładnie czego)i że urodzi się bardzo chore.Kuzynka zmieniła ginekologa a teraz cieszy się pięknym zdrowym dzieckiem! Ja chodziłam do niego przez dwa lata miesiąc w miesiąc.Przepisywał mi globulki dopochwowe(na grzybice i stany zapalne)które w kółko się pojawiały.Wmawiał mi, że niedostatecznie dbam o higienę.Zmieniłam ginekologa,a ten stwierdził, że to auto zakażanie grzybicą od jelit i nie ma to nic wspólnego z higieną.Poradził mi, żebym przyjmowała globulki propolisowe które można kupic bez recepty za parę groszy i wiele cennych porad,których nie usłyszałam od Jankowskiego.Myślę, że doktor Jankowski doskonale zna się na fachu,jednak wykorzystuje swoje pacjentki dla swoich celów (chce z nich wyssac jak najwięcej kasy). Wmawia im różne niestworzone rzeczy, przeinacza fakty lub nie mówi wszystkiego.Najgorsze jest to,że jest niesłychanie miłym człowiekiem, zawsze uśmiechniętym i energicznym,co przyciąga do niego ludzi.To bardzo inteligentny człowiek budzący zaufanie i dlatego jest znakomitym oszustem!

przede wszystkim -pieniadze i to im wiecej tym lepiej

przede wszystkim -pieniadze i to im wiecej tym lepiej

Laparoskopia z powodu nieplodnosci 6 miesiecy temu. Jajowody drozne. Endometrioza. Teraz lecze sie na endometrioze u niego. Operacja bez problemu . Szybko czysto profesjonalnie

Bardzo polecam lekarz. usunął mięśniaka Macicy. 2 dni tylko byłam w klinice. Zrobił laparoskopowo. Jestem bardzo zadowolona. bardzo dobry operator. Polecam gorąco. PS Jak będę w ciąży to napisze jeszcze raz.

PS Jak będę w ciąży to napisze jeszcze raz.

Nie polecam. Przez niego nigdy nie będę matką.

Nie polecam. Przez niego nigdy nie będę matką.

uwazam, ze to dobry lekarz. Ja nie mialam robionej nadżerki laserowo ale konisacje. Okazał się stan przedrakowy. Bylam w szoku. 6 miesiecy temu byłam u innego lekarza i nie było nic ( nie krytykuje tylko stwierdzam). Dr. Jankowski zrobil badanie gdzie popatrzył na szyjke przez lupe i widział powiedział, że mu się pewne mijesce tam nie podoba. Zrobił wymaz. Po wyniku wytłumaczył i zrobił konisacje ( usuwani części szyjki macicy). Stan przedrakowy. Mam 49 lat i robie wymaz co 3 miesiące i troche mam złe przeczucie co do tego, że ...

Mam 49 lat i robie wymaz co 3 miesiące i troche mam złe przeczucie co do tego, że może pojawić się wznowa. Koleżanka miała robine usunięcie całej macicy z szyjka z taką diagnozą.
Dr. Jankowski powiedział, że można usunać nawet przez laparoskopie jak chce być pewna że nie pojawi się ten stan przedrakowy jeszcze raz ale nie trzeba, bo w konisacji wszystko usunął. Myśle, że zrobie zabieg żeby miec spokojne już życie. Czytałam na rożnych forumach, że po zabiegu jest szczególnie też ulga psychologiczna.

naciagacz, wmawia pacjentom że mają nadżerki, torbiele, proponuje kosztowne operacje przed którymi nie zleca żadnych badań, nawet nie pyta o grupę krwi. OSZUST

Nie można podważać kompetencji tego lekarza. Fajnie tłumaczy wszystko swojej pacjentce. Natomiast zawsze znajdą się jakieś badania, które trzeba zrobić i najlepiej wrócić za 2 tygodnie. Biedny raczej się u niego nie będzie leczył, bo jego szuflada to studnia bez dna...

Cena wizyty uzalezniona od zarobkow. Jezeli widzi ze moze zarobic to wizyta jest drozsza. Decyzje o operacji podejmuje natychmiast zeby odbylo sie to w jego klinice. Klinika czysta