Trafiłam do Pana Doktora z niepokojącymi plamieniami w środku cyklu miesięcznego, bardzo mnie to przeraziło, chciałam udać sie do prawdziwego specjalisty, balam sie zaufac lekarzowi na nfz to bylo dla mnie zbyt wazne. pan doktor zajal sie mna bardzo cieplo i profesjonalnie, okazalo sie ze to suchosc pochwy i niestety po stosunku podrazniona blona zaczynala reagowac na brak wystarczajacego sluzu... Jestem juz po odpowiednim zabiegu i moge normalnie funkcjonowac. polacem i dziekuje!

Przyznaję, że dr Jankowski, jeśli chodzi o sprawy ciąży (ale nie tylko) jest naprawdę świetny. Bardzo dobrze zna się na swojej pracy, jednak to wiele lat doświadczenia, można na niego liczyć też w trudnych przypadkach, zawsze stara się pomóc. Myślę, że to jest najlepszy lekarz , do którego miałam okazję chodzić.

U Pana doktora prowadziłam moją ciążę, niestety w trakcie okazało się, że są pewnie komplikacje ( nie chcialabym się z nich zwierzac), ale mogę zagwarantować, że Pan doktora zareagował bardzo szybko, profesjonalnie i doprowadził moją ciążę do szczęśliwego rozwiązania. Jednak nie moglo obejsc sie bez cc, operacja też bez komplikacji także wszystko na plus!

wspaniały lekarza, bardzo się cieszę, że na niego właśnie trafiłam! Nigdzie nie było mnie i mojego maluszkowi tak dobrze jak pod opieką pana doktora! Rodzić w pana Klinice to był ogromny prezent (od moich teścióww) oczywiście ból i męki towarzyszyły mi jak każdej kobiecie, ale spokój i życzliwość personelu zrekompensował wszytsko!

doktor Jankowski to najlepszy specjalista w Krakowie. Po nieprzyjemnych doświadczeniach z publicznymi szpitalami zdecydowałam się na prywatną klinikę i naprawdę nie żałuję. Prowadził moją drugą ciążę wzorowo.

Namiary na doktora Jankowskiego dostałam od przyjaciółki. Doktor prowadził całą moją ciążę i przyjmował mój poród. Profesjonalista o wielkim sercu i niezwykłych kompetencjach. Bardzo polecam!

To bardzo uprzejmy i doswiadczony specjalista, oczywiście wizyta jest prywatna, wiec trzea liczyc się z kosztami, ale cała obsluga kliniki oraz dbanie o czystość jest na najwyzszym poziomie. Jezeli ktos ma sie decydowac na prywatną opiekę w ciązy to warto wlasnie u pana dokatora.

Bardzo dobry fachowiec, przeprowadził całą moją ciążę od początku do końca. Ja i Mały mamy się świetnie, polecam naprawdę kaaażdej przyszłej mamie!!!

Od lat mam problemy hormonalne dopiero dr Jankowski pomógł mi wszystko uregulować i dzięki temu zaszłam w ciążę co od zawsze bylo moim marzeniem. Teraz z maleństwem chodzimy na regularne wizyty do pana doktora a już za 2 miesiącę rodzę w jego klinice.

Dopiero niedawno trafiłam do doktora Jankowskiego, moja ciąża była zagrożona, dzieciątko zawinęło się pępowiną i obawialiśmy się najgorszego. Znajoma poleciła mi pana doktora, jego fachowa pomoc i ogromna wiedza oraz doświadczenie pozwoliły na to,abym urodziła zdrowego silnego synka!