Pan doktor usuwał mi polipa na jajniku. Poleciło mi go kilka koleżanek i faktycznie było warto. Fajny lekarz. Ja również mogę go polecić ;)

Bardzo fajny lekarz. Prowadził moją ciążę kilka lat temu i wykazał się przy tym dużą fachowością, a jednocześnie ciepłem. Polecam.

Nigdy wiecej nfz! Kiedys chodzilam z nfz do ginekologa i teraz rozumiem jak istotne jest, aby na zdrowiu (szczegolonie tym!) nie oszczedzac. Lekarz wyleczyl mnie z choroby sutka, która męczyła mnie długo. Rewelacja.

Mój lekarz już od roku. Mam do niego duże zaufanie. Ma bardzo profesjonalne podejście. Polecam. Wszystko zawsze w terminie.

Pan doktor pomagał mi przy niepłodności. O dziecko starałam się chyba z 2,5 roku i już dawałam za wygraną gdy właśnie trafiłam na niego, a on odmienił cały mój los. Ja i moja piękna córka dziekujemy!

Doktor Jankowski wyleczył mnie z niepłodności <3 To dzieki niemu mam dzis moje piekne dzieci :)) dziekuje!!!

Ten lekarz prowadził moją ciążę. Całość przebiegła bez komplikacji więc jestem bardzo zadowolona :)

Byłam u różnych ginekologow i tylko tego mogę polecić z ręką na sercu. Dobry lekarz. Fajny, mily i spokojny.

Bardzo fajny lekarz! Duży plus za miłe podejście do pacjentki. Miałam wcześniej dużo negatywnych doświadczeń z różnymi lekarzami i tu zostałam pozytywnie zaskoczona.

Doktor Jankowski jako pierwszy doktor poprawnie zająl się moimi policystycznymi jajnikami. W końcu nie czuję bólu i mam regularny okres.