Usuwałam polipa u tego lekarza. Cały zabieg przeprowadzony bardzo profesjonalnie. Lekarz wszystko ładnie tłumaczy i jest bardzo wyrozumiały.

Usuwałam nadrzerkę u tego Pana. Calość bez zarzutów, byłam bardzo zadowolona z wizyty. Byl bardzo mily i wszystko dokladnie tlumaczyl. Cena też była bardzo ok bo porównywałam z innymi gabinetami.

Wszystko bardzo ok, nie mam zadnych zastrzezen. Bylam pierwszy raz, ale widze ze zostane u doktora na dluzej.

Chodzę do tego ginekologa od roku. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Robię dużo badań, on zawsze pamieta o tym kiedy należy jakie powtórzyć. Nie było też problemu, gdy nagle potrzebowałam przyjść z dnia na dzień. Daję 5/5.

Ciaza zagrozona to niestety powtarzalny problem. Widac to takze po waszych opiniach kochane. Ja na szczescie mam juz za soba porod, a dzidzia jest piekna i zdrowa. Dr Ryszard poprowadzil calosc. Bardzo dziekuje.

Do doktora trafiłam z ciężką ciążą. Wcześniej byłam już u jednego lekarza, ale nie czułam, aby była to odpowiednia osoba. Po poleceniu koleżanki z byłej pracy poszłam do doktora Jankowskiego i on opiekował się mną przez dłuższy czas ciąży. Dziś jestem cztery miesiące po porodzie i mogę powiedzieć tylko jedno: Dziękuję!

Do Feminy gdzie przyjmuje Doktor Jankowski trafiłam przy drugiej ciąży. Pierwsza córka przyszła na świat bez komplikacji, szybko postanowiliśmy więc o ponownym powiększeniu rodziny, zupełnie bez obaw. Niestety tu zaczął się koszmar, który trwał dwa miesiące. Po przejściu do Feminy zaczęłam czuć się dużo lepiej, a pod opieką doktora Jankowskiego . Bardzo polecam.

Bardzo polecam.

na poczatku nie zrozumialam jego diagnoze ale po Laparoskopi zaszlam w ciaze i mam synka. 5 lat mi mowili ze zatkane jajowody i inne bzdury. Wazne ze cel osiagnelam. jestem Dr. Jankowskiemu wdzieczna i polecam Femine goraco

bardzo dobry ginekolog, nie wiem skad sie biora te negatywne opinie, nigdy nie jezdzilam do doktora z byle gownem np.zapaleniem pecherza poniewaz mieszkam 400km od Krakowa, najwazniejzsze dla mnie jest to ze jak do tej pory jest skuteczny w leczeniu o wiele bardziej istotnych schorzen

Nierzoumiem tutaj lekarzy podajacych sie za pacjentki. Jest to otwarta strona i kazdy moze byle co wpisywac. Bo wiadomo ze jak jedna 5 najlepszych w polsce to lazdy zazdrosci i musi psuc opinie jego kariery. Gdy by ten lekarz byl taki zly to by kobiety sie do niego nie pchaly jak muchy do glówna. Cala moja rodzina sie u niego leczy, bo wszystkie mamy endometrioze. Moja córka odzieciczyla to mnie niestety, tyle lekazry ja zbadalo tyle pieniedzy poszlo i zaden jej nie wyleczyl, powiedzili ze jest nie normalna i ze ma zmyslone bóle. Poszlismy do tego otóz doktora i zrobil jej laparaskopie. Córka odzyskala chec do zycia i teraz moze normalnie zyc, ma chlopaka moze z nim bezproblemowo uprawiac seks, wczesniej bylo to nie mozliwe. Jestem mu wdzieczna. A czy az tak u niego drogo. Wiadomo ze prywatnie drogo, ale nigdzie nie jest tanio.