Lekarze Specjalista USG

dr n. med. Iwona Kraśny

RTG, Radiolog

Poznań

Bardzo profesjonalna obsługa. Dawno niee miałam do czynienia z tak kompetentnym i subtelnym lekarzem. Odpowiedzi na każde pytanie, wuyjasnianie widoku USG podczas badania a następnie wyczerpujący opis po. Gorąco polecam

lekarz Lech Piechota

Przychodnia Lekarska Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej
ulica Śląska 3
42-445 Szczekociny

Bardzo miły i pomocny lekarz. Właśnie jestem po wizycie. Wszystko dokładnie wytłumaczy a jak trzeba to służy pomocą. POLECAM szczerze

Wojciech Kowalewski

Chirurg ogólny, RTG

prywatny gabinet chirurugiczny
Rynek 29
38-100 Czudec

ale ten lekarz nie pracuje już niestety w czudc ma gabinet w strzyżowie i rzeszowie w asklepiosie na nfz barzo dobry diagnosta i specjalista w tej chwili specjalizuje sie w chirurgii naczyniowej operował mi żone na żylaki a właściwie poprawiał po innym lekarzu bo po 2 latach operowane żylaki nawróciły jest kompetentny choć niezbyt gadatliwy ale w medycynie nie o to chodzi by gadać tylko działać i to skutecznie,mogę go ...

lekarz Andrzej Rewieński

Pediatra, USG

83-200 Starogard Gdański

Pod względem fachowości porównałabym go do dr Cichonia. Pracują od lat na tym samym oddziale i spotykają się z takimi samymi problemami u dzieci. Bardzo duże doświadczenie posiada, jest bardzo miły czy to prywatnie czy to państwowo. Szczegółowo wytłumaczy problem zdrowotny. Z czystym sercem POLECAM :)

dr n. med. Joanna Kula-Gradzik

Gastroenterolog, Gastrolog dziecięcy

Kościuszki 75
41-936 Bytom

leczylem się sam oraz dziecko.kompetentna, fachowa. Polecam
Opinia dodana przez: rvandzik

dr Marta Sowińska

USG

gabinet prywatny
Asnyka 4
33-100 Tarnów

Świetny lekarz!!Wielokrotnie korzystałam z porady Pani doktor i wszystkim polecam (nie tylko znajomym).Doskonały specjalista, z ogromną kulturą, taktem, wzbudzająca zaufanie pacjenta. Poświęca dużo czasu każdemu pacjentowi i z niemal "aptekarską" dokładnością - i co ważne - cierpliwością wyjaśnia chorobę i metody leczenia. Wszystkim Państwu polecam.

lekarz Dariusz Horszczaruk

EKG, Internista

Centrum Medyczne "DARMED"
Bystrzycka 50
04-928 Warszawa

Jestem zadowolona z wizyty. Pan doktor wykonał bardzo dokładne USG. Conajmniej kilkanaście razy wykonywałam to badanie i nigdy nie było ono tak precyzyjne i wnikliwe. Polecam i zapewne wrócę do Pana doktora na kolejną zaleconą kontrol.
Opinia dodana przez: Anita

lekarz Maria Kośmider

RTG, Ginekolog położnik

Pl. Lotników 1/1
Szczecin

Bardzo dobry ginekolog, super delikatna, naprawdę warto się u niej leczyć.

lekarz Iwona Kowalska

pl. Pocztowy 16 (Mediko)
65-061 Zielona Góra

To wspaniały lekarz , profesjonalista w każdym calu ,potrafi wzbudzić zaufanie i dodać otuchy . Doktor Judym z dr Jwoną przegrałby w pierwszym secie. Dużo zdrowia Pani Doktor i Zawsze tak wspaniałego uśmiechu , nawet w trudnych chwilach . Jest Pani wspaniła!!!
Lekarz bardzo miły i dokładny. Podczas badania utrzymuje dobry kontakt z pacjentem. Polecam.

lekarz Boleslaw Kalukiewicz

Ginekolog, Ginekolog położnik

Piłsudskiego 45
26-200 Końskie

Jest bardzo troskliwy. Nawet po porodzie mnie odwiedził. Polecam go z całego serca :)

dr Magdalena Skała

Dom Lekarski
ul. Boh. Warszawy 42
71-342 Szczecin

Coz mozna powiedziec. Nie dosc, ze bardzo kompetentna osoba, to przy tym jeszcze mila i absorbujaca - mam na mysli sympatyczna :) Polecam!!! Tomek

lekarz Andrzej Eychler

Anestezjolog, USG

Pułtuska 27
Wyszków

wspaniały lekarz moć wzorem dla młodych adeptó tej szuki

Centrum Medyczneeskulap

Polecam wszystkim Centrum Medyczne Eskulap w Żarach

lekarz Maciej Eliszewski

Niepodległości 87a lok. 11
10-087 Olsztyn

Byłam pod opieką doktora Eliszewskiego przez cały okres mojej ciąży. Już po wszystkim jestem pewna, że nie mogłam wybrać lepszego lekarza. Swoim podejściem do pacjentki wzbudza zaufanie. Jest miły i zaangażowany w swoją pracę. Zawsze chętnie i szczegółowo odpowiada na każde pytanie, poświęcając dokładnie tyle czasu ile potrzeba. Na każdym usg opowiada co widać na ekranie, pokazując dokładnie dziecko. Moja ciąża od początku nie należała do najłatwiejszych a dzięki opiece ...
Opinia dodana przez: Natalia Karpińska

dr n. med. Marek Kudła

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Jagiellońska 29A/1
Gliwice

DROGIE PANIE. TO WŁAŚNIE TEN. NAJLEPSZY SPECJALISTA NA JAKIEGO UDAŁO MI SIĘ TRAFIĆ.FACHOWOŚĆ KOMPETENCJA I TO "COŚ" COŚ CZEGO NIE MAJĄ INNI O TEJ SAMEJ PROFESJI A CO JEST BARDZO WAŻNYM ASPEKTEM - RELACJA Z PACJENTKĄ. JUŻ NA PIERWSZEJ WIZYCIE POCZUJECIE SIĘ USPOKOJONE, PODNIESIONE NA DUCHU, ROZBAWIONE A MOŻE NAWET WYLECZONE

lekarz Izolda Mrochen-Domin

EKG, Onkolog

Mikołowska 42
43-180 Orzesze

Bardzo kompetentna, empatyczna ,miła, konkretna, dbająca o dobrostan pacjenta. Zawsze ma czas, cierpliwie tłumaczy jak będzie pacjent leczony i jakie badania będą wykonywane. Interesuje się również osobistą strefą pacjenta, jego stanem emocjonalnym. Osoba o dużej kulturze osobistej, pełna szacunku i zrozumienia. Chciałabym , aby wszyscy zatrudnieni w służbie zdrowia tak dbali o pacjentów.
Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Jacek Skórczewski

Pomorska 39
85-071 Bydgoszcz

Cudowny lekarz. Przeprowadził zabieg z powodu nietrzymania moczu który wykonał po mistrzowsku. Jakość mojego życia wzrosła 100% co wpłynęło na wiele decyzji uszczęśliwiając mnie. Brak mi słów aby podziękować za całokształt podejścia do problemu.

lekarz Dariusz Kuligowski

RTG, Ginekolog położnik

Dom Lekarski - Przychodnia i oddział szpitalny Piastów
al. Piastów 30
71-064 Szczecin

Najlepszy w swoim fachu. Polecam w 100proc. od lat jestem pacjentką doktora Kuligowskiego i nie zamieniłabym na żadnego innego

Zbigniew Kiełbasa

Ortopeda dziecięcy, USG ortopedyczne

SANUS
Kiwerskiego 3
20-248 Lublin

Wspaniały lekarz,znakomity specjalista,zaangażowany i kompetentny ,a oprócz tego miły i kulturalny.
Opinia dodana przez: Elwira