Lekarze Specjalista USG

dr Karol Mochocki

dr Karol Mochocki

Ortopeda, USG ortopedyczne

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

Miałam wykonywane badanie usg w placówce,pan doktor bardzo ale to bardzo miły, empatyczny, wszystko mi dokładnie pokazał, wytłumaczył, jestem bardzo wdzięczna za indywidualne podejście i za bycie po prostu ludzkim w tym wszystkim. Dziękuje, oby więcej takich dobrych lekarzy :)
Opinia dodana przez: Patrycja

Henryk Domański

EKG, Internista

Prywatna Przychodnia Lekarska
Chełm Śląski
41-403 Imielin

Mój ulubiony doktor, zawsze wysłucha, doradzi, przy tym jest miły i uśmiechnięty. Interesuje się losem swoich pacjentów. Jest dociekliwym lekarzem. Jeśli usłyszałeś negatywne zdanie na temat tego lekarz, to tylko dlatego, że to człowiek z zasadami i nie spełnia zachcianek ( czytaj widzimisiów) pacjentów, które nie mają medycznego pokrycia.
Opinia dodana przez: Jaaa

lekarz Joanna Tomiczek-Szwiec

Ginekolog, Ginekolog położnik

Gabinet Lekarski
Gen. Zajączka 6/1
45-050 Opole

Bardzo fachowa, cierpliwa i pełna empatii. Serdecznie i szczerze polecam, zwłaszcza przyszłym mamom i paniom z problemami z zajściem w ciąży albo donoszeniem ciąży.
{'id': 49, 'name': u'I\u0142awa'} Ginekolog położnik
                                       lek. med. Waldemar Pawłowski

lek. med. Waldemar Pawłowski

Ginekolog położnik, USG jamy brzusznej

EKO-DOKTOR
14-200 Iława Długa 29
Iława

Trafiłam do Pana Doktora poprzez artykuł ze strony. Jak usłyszałam, że moje dolegliwości mogą oznaczać boreliozę, to aż mi się płakać chciało. Całe szczęście, że istnieją tacy lekarze jak Doktor Pawłowski!! Nie mogłam trafić na lepszego !!
Opinia dodana przez: Aleksandra B
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Krzysztof Nowosad

dr n. med. Krzysztof Nowosad

Chirurg ogólny, USG

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

wspaniały lekarz, bardzo kompetentny i w dobrym kontakcie z pacjentem.Biopsja gruboigłowa była praktycznie bezbolesna.
Opinia dodana przez: Bogna

dr n. med. Andrzej Guzecki

RTG, Radiolog

Ogólna 7
Warszawa

Piekny i wspanialy lekarz, bonne fete, tlumaczenie choroby i milosci, poswiecony czas,uprzejmosc,elegancja, wszystkie zlety jakie moze miec DR, A guzecki GODNY POLECENIA

lekarz Aleksander Łukasiewicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Okomed
ul. Mickiewicz 47
Grudziądz

Wspanialy lekarz na wlasciwym miejscu. Super podejscie do pacjenta. Polecam w 100% Jeszcze raz bardzo dziękuję
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Tadeusz Jędrzejczyk

Lekarz sportowy, Lekarz sądowy

Gliwice

bardzo dobry, podchodzący z sercem do pacjenta, wysoka kompetentność, cierpliwość, b.dobre wyniki leczenia
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Stomatolog dziecięcy
                                       lek. dent. Karolina Żurek

lek. dent. Karolina Żurek

Stomatolog dziecięcy, Specjalista leczenia bólu

STOMATOLOGIA-BRYNÓW
Brynowska 86
40-584 Katowice

Napisze tylko ze 2 lata po wizycie u pani Karoliny, moja 8 letnia obecnie córka mówi, ze chce iść znów do cioci Karoliny naprawić ząbki. Świetne podejscie do dzieci , uśmiech i serdeczność.
Opinia dodana przez: Kolon

dr n. med. Ewa Krupska

Lekarz rodzinny, Specjalista USG

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICAR"
ulica Grota Roweckiego 2A
09-200 Sierpc

super lekarz, młoda z inicjatywą i perspektywami na przyszłość.... wiem bo jest omniscientem w swoim fachu, ja natomiast jestem jasnowidzem.. 100 lat w Dniu Urodzin Pani doktor....
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ortopeda
                                       dr Maciej Grzeszkiewicz

dr Maciej Grzeszkiewicz

Ortopeda, USG ortopedyczne

OCHOTA MEDICAL CENTER
Maurycego Mochnackiego 10
02-042 Warszawa

Naprawdę polecam Pana doktora, profesjonalne podejście do pacjenta mam bardzo ciężki uraz kolana i szczerze żałuję że tak późno do dr Grzeszkiewicza trafiłam bo nareszcie jest jakaś poprawa.
Opinia dodana przez: Sylwia

dr n. med. Wanda Cyrul

Radiolog, USG dzieci

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

Pani dr jest radiologiem dziecięcym, rewelacyjna w podejściu do dzieciaczków, szczególnie tych maleńkich, kompetentna, fachowa, same plusy. Polecam!!!

Piotr Wieczorkowski

USG

CM KRZYWOUSTEGO
ul. Bolesława Krzywoustego 290
51-312 Wrocław

Kompetentny i rzetelny lekarz. Dokładnie wytłumaczył przebieg badania. Cierpliwy, udziela obszernych odpowiedzi na pytania. Umie nawiązać kontakt z pacjentem. Bardzo dobry specjalista. Byłam u Niego po raz pierwszy i jestem bardzo mile zaskoczona. Polecam!
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Jarosław Pojda

Neurolog dziecięcy, USG

Axomed Praktyka Lekarska
Al. Wolności 46 lok. 95 i 96
42-200 Częstochowa

Lekarz godny polecenia. Jest bardzo kompetentny i zawsze pomocny. Córka miała padaczkę, ale już od ponad 9 lat jest bez napadów i od 4-5 lat nie bierze żadnych leków i uczy się bardzo dobrze.

lek. med. Wojciech Trojanowski

Radiolog, USG

Prywatny Gabinet Lekarski Wojciech Trojanowski
99-100

Świetny lekarz chirurg, genialny radiolog i lekarz który wyleczył mnie z choroby praktycznie nieuleczalnej. Uważam że jeden z najlepszych w Polsce. Z serca polecam każdemu kto chce mieć pewność że diagnoza jest trafna. Bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Magdalena
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Urolog
                                       lek. med. Anna Bonder - Nowicka

lek. med. Anna Bonder - Nowicka

Urolog, USG

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Pierwsza wizyta u Pani Anny. Rewelacja. Pod każdym względem 5gwiazdek to za mało. Zasługuje na 10 gwiazdek. Do takich lekarzy codzienne mógłbym chodzić. Polecam.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Hanna Hejne

Radiolog, USG

Prywatna Przychodnia Lekarska w Piasecznie
Szkolna 16
05-500 Piaseczno

Byłem na badaniu USG w Przychodni ZOZ w Piasecznie. Nie spodziewałem się takiego poziomu przyjęcia pacjenta. Pani Doktor była bardzo miła i rzeczowa, badanie zostało przeprowadzone bardzo dokładnie i wieloaspektowo, samo badanie USG wykonano z pełnym wyjaśnieniem bez pośpiechu i z pełnym poszanowaniem i zrozumieniem. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Polecam Panią Doktor każdemu. Pięć gwiazdek to za mało- 10/10
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Ewa Juncewicz

Ginekolog położnik, USG

Przychodnia Zabobrze
Michała Kleofasa Ogińskiego 1 B
58-506 Jelenia Góra

Bardzo miła Pani. Ma podejście do pacjenta. Wszystko tlumaczy. Poświęca więcej czasu niż jest umowiona wizyta. Polecam w 100%. Najlepsza!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr Anna Zubrzycka

USG ginekologiczne, Ginekolog

Medi-Med
Sienkiewicza 33 / 3
91-114 Łódź

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor doceniam kompetencje i empatię nareszcie spotkałam lekarza który jest fantastyczny
Opinia dodana przez: Hanna

lek. med. Marcin Goczewski

USG, USG ortopedyczne

NZOZ Przychodnia Specjalistyczna Sono-Expert
ul. Obrońców Poczty Polskiej 4/2
83-000 Pruszcz Gdański

Byłam na USG jamy brzusznej. Lekarz dokładnie wykonał badanie. Nic do zarzucenia. Przyjazne nastawienie do pacjenta.
Opinia dodana przez: Małgorzata