Lekarze Specjalista USG

USG Doppler, Cytolog

Ars Medica KRZYSZTOF SERAFIN Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy
ul. Warzywna 10/2
77-416 Tarnówka

Pan Doktor Serafin to lekarz z powołania. Z całą pewnością mogę polecić go każdej pacjentce. Podczas pobytu w szpitalu prowadził moją zagrożoną ciążę bliźniaczą aż do końca oraz wykonywał cesarskie cięcie. W sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem oraz troską podchodził do sprawy. Poświęcał dużo czasu na szczegółowe badanie, wszystko bardzo dokładnie wyjaśniał, konkretnie odpowiadał na pytania. Zawsze znajdował czas aby rozwiać moje wątpliwości, w błyskawiczny sposób rozwiązywał wszelkie problemy ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Stefan Szymański

RTG, Radiolog

N.Z.O.Z. Victodent
ulica Adama Poniatowskiego 28
43-300 Bielsko-Biała

Cudowny człowiek, wspaniały lekarz z ogromną wiedzą madyczną.Bardzo dokładny i cierpliwy.Osobiście od dziecka chodzę do P.dr , moi dziadkowie chodzili a teraz moje dzieci ... Tylko u Pana dr mozna otrzymać celną diagnozę, inne pkt w B-B wykonujące te same badania to jakaś masakra.Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Mariusz Uściniak

Gabinet USG
Mostowa25/61
61-854 Poznań

Wspaniały człowiek, właściwa osoba na właściwym miejscu, zainteresowany problemem z jakim przyszłam, empatyczny, uprzejmy, wnikliwy i zainteresowany w zakresie wcześniej wykonywanych badań. Bardzo kulturalny, z szacunkiem wyrażający się o innych lekarzach co w dzisiejszych czasach jest warte zauważenia. Jestem pod ogromnym wrażeniem Pana Doktora. W sytuacji w jakiej się znalazłam nie wyobrażam sobie, że można lepiej przekazać informacje o chorobie. Badanie USG było naprawdę wnikliwe (a mam porównanie i wiele ...
Opinia dodana przez: Anna G.

dr hab. n. med. Maciej Wójcik

Kardiolog, USG

Elkardia - Lubelskie Centrum Kardiologii
Rotmistrza Witolda Pileckiego 23/20
20-091 Lublin

Myślę, że chcą mieć Państwo na swojej stronie aktualne dane o lekarzu: 1. dr hab. n. med. Maciej Wójcik, http://www.umlub.pl/studenci-i-doktoranci/sprawy-naukowe/sprawy-naukowe-ii-wydzialu-lekarskiego/pstepowania-habilitacyjne/ 2. w Luxmed Lublin nie przyjmuje od 4 lat, W idealmedzie nie przyjmuje od 2 lat. Obecny adres udzielania świadczeń: Elkardia | Lubelskie Centrum Kardiologii ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 23/20, 20-091 Lublin tel. 81-565 70 75, fax: 81 - 463 96 83 www.elkardia.pl, rejestracja@elkardia.pl facebook.com/elkardia.lubelskie.centrum.kardiologii
Opinia dodana przez: Elżbieta Wójcik

lekarz Marek Rosa

Chirurg ogólny, USG

ulica Niska 24a
31-306 Kraków

Bardzo dobry lekarz - fachowiec - chirurg ! Już drugi rok byłem na zabiegu i potwierdzam,że nie przypadkiem powyższe kryteria oceniam na 5 gwiazdek ! BM

dr n. med. Artur Kłósek

Ginekolog położnik, USG

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy, USG
Kamienna 107
Wrocław

Do Dr Kłóska trafiłam po tym jak utraciłam swoją pierwszą ciążę w 20tyg.Lekarz prowadzący moją ciążę i grono lekarzy z Klinik stwierdzili, że tak się czasem zdarza..po prostu serce przestało bić...wykonałam szereg badań prywatnie i nie postawiono żadnej diagnozy.Uznaliśmy z mężem, że to mógł być faktycznie przypadek.Odczekaliśmy pół roku i znów (zgodnie z zaleceniem lekarza)zaczęliśmy się starać o dziecko. Po kilku miesiącach starań postanowiłam (ostatni raz) pójść do innego lekarza, ...

lekarz Małgorzata Mamczak

Mickiewicza 12
63-600 Kępno

Miła, empatyczna, cierpliwa, nietraktująca pacjenta sztampowo, wnikliwa lekarka. Szukająca przyczyn i rozwiązań. Zaangażowana. Profesjonalna. Bardzo polecam. Beata
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Tadeusz Pianko

Legionów 7a
41-200 Sosnowiec

Przecudny lekarz uspokoil mnie z wielkiego strachu wktory wpedzil mnie lekarz 1 kontaktu duzo zdrowia dla dokotora
Opinia dodana przez: Monika
To lekarz o ogromnej wiedzy i ogromnym autorytecie. Ilekroć pokazywałem wydruk z opisem wykonanym przez Pana Artura innym lekarzom, zawsze słyszałem ten sam tekst "Oo, to najlepszy specjalista". Przy okazji to przemiły człowiek.
Opinia dodana przez: Maciej

dr Robert Szafranek

USG ginekologiczne

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Byłam u Pana doktora na USG w Luxmedzie. Jestem bardzo zadowolona. Lekarz mlody,miły, bardzo kulturalny. USG zrobił dokładnie. Oboje z mężem byliśmy z tej wizyty bardzo zadowoleni i na pewno jeszcze raz pójdę do P. doktora na kolejne usg. Polecam.

lek. med. Izabela Pabin

Cytolog, Ginekolog

NZOZ Przychodnia Specjalistyczna Sono-Expert
ul. Obrońców Poczty Polskiej 4/2
83-000 Pruszcz Gdański

jestem bardzo zadowolona że wybrałam panią Izabelę Pabin ,jest bardzo miła ,bardzo dokładnie tłumaczy wszystko .Jest bardzo delikatna i wyrozumiała do tej pory nie spotkałam tak
Opinia dodana przez: Wiesława

dr n. med. Ewa Gorczyca-Wiśniewska

USG

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7
02-593 Warszawa

Pani doktor prowadzi mnie od 20 lat i muszę ją gorąco polecić. Jest świetnym specjalistą i miłym lekarzem. Szybkie i prawidłowe diagnozy pozwoliły uniknąć mi wielu powikłań. Dziękuję bardzo!
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Anna Orzeszko

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

Prywatny Gabinet Kardiologiczny
Obrońców Pokoju 43/4 (I piętro)
55-100 Trzebnica

Wredna, bez uczuć. Nazwała bezpodstawnie moje nienarodzonego dziecko kaleką, a urodziłam zdrowego synka. Zero empatii i delikatnosci. koszmar
Opinia dodana przez: Marta
Pan doktor jest naprawdę dobry w tym co robi. Diagnoza postawiona trafnie, podejście do pacjenta znakomite. Z pewnością mogę go polecić. Pan doktor niezwykle uprzejmy,uśmiechnięty, jasno tłumaczy oraz słucha. Byłam u paru innych neurologów ale żaden nie wzbudził mojego zaufania i sympatii jak dr Kowalski.
Do Pana doktora na usg trafiliśmy z polecenia pediatry . Bardzo miły i sympatyczny a najważniejsze to jego wiedza i kompetencją. Usg robi bardzo dokładnie i cierpliwie wszystko tłumaczy. Dopytuje i problemy i podpowiada gdzie mozna szukać przyczyn lub rozwiązań problemów. Chodziliśmy do niego przez kilka lat kierowani przez endokrynologia a teraz z młodszą córką przez nefrologia. To nie jest tylko zwykle badanie, można się czuć jak na dodatkowej wizycie ...
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Artur Bełżek

Ortopeda, USG ortopedyczne

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Wszystkie zalety zostały wypunktowane powyżej. Chciałabym aby tacy lekarze byli we wszystkich specjalizacjach a świat byłby "zdrowszy". Miałam wykonaną min. artroskopię kolana...przy stwierdzonej chondromalacji II st. Brak mi słów aby wyrazić swoją wdzięczność za tak wspaniałą, kompleksową opiekę medyczną przed zabiegiem, w szpitalu i po zabiegu. Pacjent przez cały czas czuje wsparcie i pomoc lekarza, nawet w trakcie rehabilitacji,przy próbie uruchomienia funkcji mięśni. Jest oczywiste, że po zabiegu operacyjnym dolegliwości ...

lekarz Urszula Paździorek-Pawlik

Internista, USG

Jaracza 36
43-100 Tychy

Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz.Człowiek czuje, że powierza się w dobre ręce. Nie czuje strachu czy dyskomfortu, że lekarz do którego przyszedł będzie miał zły humor, czy zły dzień. Pewnie dlatego, że spotkałam się z bardzo wrażliwą, dobrą, miłą i ciepłą osobą. Serdecznie dziękuję Pani doktor. To na prawdę bardzo ważne mieć komfort psychiczny, że nadal istnieją lekarze z powołania, a Pani Pawlik właśnie takim lekarzem jest. Justyna .
Opinia dodana przez: Konkatynka

lekarz Stanisław Drelichowski

Chirurg ogólny, Radiolog

Mińska 6
54-610 Wrocław

Pan dr Stanisław Drelichowski to przede wszystkim wspaniały człowiek i doskonały fachowiec w swojej dziedzinie, który wyleczyl mnie z głębokiej zakrzepicy kończyny górnej, za co jestem bardzo wdzięczny i ciesze sie bardzo, że trafiłem do tego lekarza. Tak więc zdecydowanie polecam tego Pana wszystkim, którzy do niego trafią w przyszłości lub wahają się w wyborze do kogo się zgłosić, gdyż jego wiedza i podejście do tematu są bezcenne.
Opinia dodana przez: paffeu600

dr n. med. Jacek Bartosiewicz

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Gabinet
Lublin

Wykonane przez doktora Bartosiewicza zdjecia USG byly wiele lepsze i dokladniejsze niz te, które wczesniej zrobiono w Austrii. Dzieki temu uniknelam niepotrzebnej operacji! Goraco polecam!
Opinia dodana przez: Alina Hofmann

prof. dr hab. n. med. Artur Jakimiuk

Ginekolog położnik, Ginekolog

Kosiarzy 35
Warszawa

Polecam z całego serca. Doktor prowadził moją ciąże. Odpowie na każde pytanie. Sprawdził wszystko co się da, doprowadził ciąże do rozwiązania. Jestem wdzięczna i bardzo polecam !
Opinia dodana przez: Szymańska Matylda