Lekarze Specjalista USG

Radiolog, USG

MD Clinic
Sienna 83/ róg ul. Żelaznej
00-815 Warszawa

Skromność, wielka wiedza i niesamowite umiejętności, a przede wszystkim uprzejmość i niezwykłe podejście do małego pacjenta-wspaniały lekarz. Bardzo uważny, poświęca dużo czasu na dokładne badanie. Jestem pełna podziwu i uznania dla Pana Doktora.. Najlepszy specjalista w swojej dziedzinie. Dziękuję serdecznie w imieniu swoim i córeczki.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Jadwiga Masior

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

KOV-MED
Kraków

mam 50 lat sporo widziałam... i przyznam ,pierwszy raz byłam u takiego lekarza, który podczas wizyty relacjonuje badanie i pacjent wszystko wie. bada rowniez pirsi. super kontakt- bez dystansu, jak u przyjaciołki. Z czystym sumieniem zaprowadzę córkę.

dr n. med. Kinga Więznowska-Mączyńska

Ginekolog, Położna

Ginekolog bez stresu.
Grunwaldzka 556
Plewiska

Po pierwszej wizycie byłam bardzo miłe zaskoczona miłą rozmową i rzeczowym wytłumaczenie problemu . A zaangażowanie pani dr. wyszło po za granicę Polski, skontaktowała się że mną co do datkowych badań, bardzo dziękuję. Bardzo polecam panią dr bo to lekarz któremu można zaufać. .
Opinia dodana przez: Aneta

dr n. med. Wojciech Szkudlarek

Szpital M.Kopernika
Łódź

Empatyczny, serdeczny lekarz. Doskonały specjalista- badanie wykonane rzeczowo, dokładnie, z pełnym zaangażowaniem.
Opinia dodana przez: Ewelina

dr Artur Bijoś

Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie
ul. Lwowska 60
35-601 Rzeszów

Byłam z Coreczka Milenka na badaniach bioderek, świetny lekarz - wszystko dokładnie tłumaczy. Ma bardzo dobre podejście do dzieci, mój roczny Synek Wojtuś mimo iż nie był badany dostał od Doktora balony, naklejki, maleńkie zabawki a co najlepsze to uśmiech na twarzy. Z Całego serca polecam rodzicom tego lekarza za jego wiedze i podejście. :) jak dla mnie 10/10. Pozdrawiam Dominika
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Marek Szczygłowski

Ginekolog położnik, Anestezjolog

ZAKŁAD LECZNICTWA AMBULATORYJNEGO
PIŁSUDSKIEGO 80
42-400 Zawiercie

dr Szczygłowski godny polecenia zaufany lekarz jestem u niego już kilka lat pod stała opieka i sobie chwale podejście i jego kompetencje lekarz z najlepsza opinia na terenie Zawiercia Poręby .
Opinia dodana przez: dagmara

dr n. med. Rafał Moszyński

Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

Najlepszy lekarz na kuli ziemskiej i w kosmosie. Polecam : - )

lekarz Fadhil Sayed

USG ortopedyczne

grupa lux med
racławicka 132 b
Warszawa

Wspaniały lekarz, który traktuje pacjenta bardzo poważnie i przeprowadza badanie USG wyjątkowo dokładnie! Wielkie dzięki oraz wyrazy szacunku i najwyższego uznania. <3
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Monika Popiel

Gabinet ginekologiczny
ul.Kobielska 19
05-077 Warszawa

Pani Doktor jest bardzo empatyczną, ciepłą, dokładną, skrupulatną i bardzo kompetentną osobą. Pani Doktor zapisuje pacjentów co pół godziny, szczegółowo przeprowadza wywiad przed badaniem, dokładnie omawia wyniki badania. Bardzo stara się znaleźć przyczynę problemu, a nie tylko wykonać badanie, a potrafi bardzo dużo. Czułam się zaopiekowana w 100%. Lekarz z powołania. Bardzo dziękuję i szczerze polecam Panią Doktor.

lek. med. Tomasz Rudnicki

Ortopeda, USG ortopedyczne

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

I met Dr. Rudniczki at the emergency, Medicover Wilanow. He is very professional and friendly. He really knows what he is doing, takes his time to explain everything. Highly recommend him.
Opinia dodana przez: Ildi

lekarz Zbigniew Jurek

Lekarz rodzinny, RTG

Tuchów

Lekarz godny polecenia, bardzo rzetelny, w razie potrzeby wszystko tłumaczy, cierpliwie odowiada na pytania, zleca potrzebne badania, miły, uprzejmy.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Tomasz Krzysztof Kwiatkowski

Chirurg ogólny, Flebolog

ulica Przemyska 14
37-500 Jarosław

Od roku jestem pacjentką dra Kwiatkowskiego i po tym okresie mogę stwierdzić, że jest to profesjonalista w swojej dziedzinie. Poza tym jest niezwykle sympatyczny, uprzejmy, z wyrozumiałością tłumaczy wszelkie wątpliwości. Polecam tego specjalistę.
Opinia dodana przez: Irena P.

dr n. med. Lidia Greszata

Kardiolog, USG

Al. Jerozolimskie 65/79 (Centrum Medyczne LIM)
00-697 Warszawa

Pani Doktor to wspaniały specjalista! miałam dzisiaj robione echo serca i jestem przeszczęśliwa, że trafiłam do Pani! Pani Lidia, oprócz tego, że szczegółowo wyjaśniła badanie i odpowiedziała na każde moje pytanie, jest po prostu "ludzka" i potrafi porozmawiać z pacjentem. Pani Doktor, cieszę się, że do Pani trafilam, w dzisiejszych czasach rzadko spotkać można takich specjalistów! Pozdrawiam serdecznie!
Opinia dodana przez: Edyta

dr n. med. Andrzej Sławatyński

Profi-Med
ul. Nowowiejskiego 6i
Lublin

Po prostu genialny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lekarz Witold Ostrowicz

RTG, Radiolog

gabinet USG
Chodkiewicza 31
47-400 Racibórz

Polecam. Lekarz godny polecenia. Bardzo uprzejmy, a przy tym profesjonalny. Rzeczowy człowiek, nie owijajacy w "bawełne".
Opinia dodana przez: Km

lekarz Witold Siwiński

ulica Armii Krajowej 3
43100 Tychy

lekarz sumienny i dokładny badanie wykonane rzetelnie, godny polecenia. Nie czułam żadnego bólu podczas badania. Cudo, nie lekarz.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Mirosław Albiński

Szpital Św. Antoniego w Ząbkowicach Śląskich
Bolesława Chrobrego 5
57-200 Ząbkowice Śląskie

Super lekarz, takich brakuje w tym kraju.

lekarz Wiesław Droździkowski

Internista, USG

Przychodnia Specjalistyczna Lekarzy i Stomatologów
Żeromskiego 50
26-600 Radom

Mam 32 lata i powracajace bole brzucha sklonily do wizyty. Balam sie okropnie bo wiedzialam, ze moze sie to skonczyc gastroskopia. Lekarz najpierw przeprowadzil obszerny wywiad, zbadal mi brzuch przy czym byl szalenie uprzejmy, konkterny i kompetentny. Idealny lekarz! Az dziwie sie ze tacy w szpitalu pracuja :)) potem przeprowadzil badanie gastroskopem, chyba tylko dzieki Jego delikatnosci i pozytywnemu nastawieniu przetrwalam. Fakt badanie trwa u niego dlugo, ale jest bardzo ...

lekarz Julia Gwozdowska

Radiolog, RTG

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "HIPOKRATES "
ulica Łużycka 7/6-7
66-400 Gorzów Wielkopolski

Profesjonalistka dysponująca najnowszym sprzętem. Taktowna i uprzejma. Potrafi rzeczowo i jasno przedstawić wyniki badania. Wzbudza zaufanie sposobem bycia i ogromnym doświadczeniem. Od ręki pełna dokumentacja badania (zdjęcia, opis) wykonane estetycznie i czytelnie (wydruk komputerowy). Wyposażenie i wygląd gabinetu zadbane, godne XXI wieku.
Opinia dodana przez: br

lekarz Paweł Leszczyński

Radiolog, USG

ulica Kaliska 100A
87-800 Włocławek

bardzo polecam, uprzejmy i kompetentny, szukalam wlasnie we wloclawku kogos z wyksztalceniem specjalistycznym po radiologii o tyle plus ze nie jest to ginekolog jak bywa najczesciej a lekarz dla ktorego usg to codziennosc i to wielu problemach nie tylko narzadow rozrodczych, jestem bardzo zadowolona, ale wiadomo trzeba samemu sie przekonac i ocenic