Lekarze Specjalista USG

lekarz Jerzy Niczewski

ul. Armii Krajowej 37
42-520 Dąbrowa Górnicza

Pan doktor bardzo dokładnie przeprowadza badanie USG, potem tłumaczy wszystko w jasny sposób. Polecam
Bardzo profesjonalne podejście. Miła atmosfera, a badanie dokładnie omówione. Polecam wszystkim badania profilaktyczne

Katarzyna Kisielewska

Urzędnicza 41/3
Kraków

Lekarka podchodzi do pacjenta indywidualnie, nie odwala chałtury za to ja cenie i polecam.

lekarz Jadwiga Puławska

USG, Ginekolog

ulica Kościuszki 3
22-300 Krasnystaw

Pani doktor świetna, kompetentna. Mimo braku czasu(bardzo dużo pacjentek)zawsze uprzejma, miła. Porozmawia, udzieli informacji, sama zleca badania dodatkowe jeśli uzna ze należy.Zawsze wytłumaczy jeśli czegoś nie rozumiem i chcę wiedzieć .Profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Wcześniej chodziłam do J.Waca w Chełmie.I cieszę się że zmieniłam lekarza, bo wiem, że mimo wielu pacjentów można zajmować się nimi profesjonalnie, a nie ''taśmowo" ,aby szybciej, jak to robił poprzedni lekarz. Naprawde polecam i sama ...

lekarz Radosław Hora

Kopexmed tel. 691 201 501
al. Pracy 11/4
53-231 Wrocław

POlecam tego lekarza. Wykonał mi badanie usg z powodu guza na krtani. W czasie wnikliwego badania odkrył też zmiany na tarczycy. I dzięki niemu mogłam podjąć stosowne leczenie. Za co jestem wdzięczna. Mam termin następnego badania usg i mimo ze mieszkam dość daleko od Wrocławia na wizytę pójdę właśnie do dr Hory. Kompetentny, nie zbywa pacjenta tylko poświęcamu dużo czasu

lekarz Witold Drab

Ginekolog położnik, USG

Gabinet Ginekologiczny Diagnostyka USG
98-330 Pajęczno

Ginekolog z powołania,po prostu anioł w ludzkiej skórze, polecam oczywiście.

lekarz Andrzej Marcyniuk

Damrota 18
47-220 Kędzierzyn-Koźle

kwoty prywatnych badań usg są w normie. lekarz z dużą starannością podchodzi do każdego badania. Posiada nowoczesny sprzęt. Polecam

lekarz Andrzej Kasprzak

USG

Nowa Radiologia
Pisudskiego 34/634
41-303 Dąbrowa Górnicza

Dobry lekarz, warto odwiedzić i się przebadać.

dr Joanna Dolata

Radiolog, USG

SP ZOZ Wolsztyn
ulica Wschowska 3
64-200 Wolsztyn

Bylem juz na wizycie drugi raz, zmieniam teraz ortopedę i chciałem nowe badanie, atmosfera bardzo miła, dziewczyny były uśmiechnięte, dostałem archiwalne badanie bez najmniejszych problemów, w tym co robi Pani Dolata widać powołanie :) POLECAM
Opinia dodana przez: Dominik

dr n. med. Paweł De Abgaro Zachariasiewicz

Radiolog, USG

Kopernika 3/21
36-200 Brzozów

Bardzo miły , POLECAM, uprzejmy w czasie badania punktualny, przystępny potrafi wysłuchać wszystkich dolegliwości, wiele lat byłam pacjentką doktora i po porzeczytaniu tej opinii stwierdzam ,że to wszystko prawda
Opinia dodana przez: ana
Myślę że to jeden z tych z powołania nie miałem styczności z wieloma ale naprawdę wydaje się bardzo profesjonalny i przykładamy, poświęca pacjentowi dużo czasu,mówię tutaj o leczeniu NFZ

dr Jacek Zielke

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

Przychodnia Lekarska Med-Lux
Rynkowa 63, Przeźmierowo
62-081 Przeźmierowo

NIc dodać nic ująć. Lekarz bardzo cierpilwy, dokładnie tłumaczy chorobę, a przy tym bardzo uprzejmy, naprawdę ugodny polecenia. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Niego.

Krzysztof Lamch

RTG, Radiolog

Medicor
ul.Za Groblą 3/4
Poznań

bardzo sympatyczny,kompetentny lekarz, chodzę do niego na wizyty od 6 lat i jestem bardzo zadowolona.

lekarz Michał Dydowicz

Kasprzaka 16 pok 208
Poznań

Zmieniłam ginekologa gdy zaszłam w 1. ciążę (na dr. Dydowicza), po pierwszej wizycie sama nie wiem miałam mieszane uczucia, ale teraz wiem, że po prostu pojawiłam się zbyt wcześnie, Doktor nie miał dla mnie żadnych konkretnych informacji, bo zarodek był zbyt młody i maleńki. Od 9 tc zaczęła się prawdziwa opieka nad nami, niestety nie trwała zbyt długo, bo poroniłam. Nie obwiniam nikogo, Lekarza w szczególności i chyba będę w ...

dr n. med. Jan Domitrz

RTG, Ginekolog położnik

Centrum Ginekologii, Endokrynologii i Medycyny Rozrodu "ARTEMIDA" Domitrz i Partnerzy
Włókiennicza 9B/U
15-464 Białystok

Dla mnie dr Domitrz był ostatnią deską ratunku, został mi polecony przez mojego lekarza. Koszt wizyty jest adekwatny do opieki jaką doktor oferuje - kompleksowa. Nie "słodzi", realnie przedstawia możliowści oraz metody leczenia. Wiedział, że przyjechaliśmy z daleka więc starał się zmniejszyć ilość potrzebnych wizyt do minimum, szedł nam na rękę czasami przyjmując nas poza kolejnością. Umożliwia wystawienie faktury za usługę z terminem płatności 7 dni - dla mnie było ...

dr n. med. Anna Goździewicz

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

NZOZ Coradent
Łódź ul.Lisciasta 88
91-357 Łódź

Właśnie wróciłam z zabiegu usuwania 8 dolnej. Przebieg znieczulenia, exstrakcji ( mimo, że trochę się łamały korzenie) przebiegł bardzo sprawnie i szybko. Pani dr Anna i Pani asystentka zaopiekowały się mną na najwyższym poziomie. Pani Doktor bardzo dziękuję za sprawną, szybką i bardzo miłą wizytę. Zostałam przyjęta przed czasem . Serdecznie pozdrawiam- polecam wszystkim . Pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Małgorzata Widawska

USG

Centrum Ginekologii i Położnictwa
ul. Zielona 25
Łódź

Profesjonalne podejście do badania USG do tego przemiła i empatyczna pani dr wszystko wyjaśniła zbadała też tarczycę mimo że nie było to przedmiotem badań. Rzetelne badanie. Polecam bo jest to specjalista z wielkim doświadczeniem.
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Aleksander Wosicki

Ginekolog położnik, USG

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy
Bogusławskiego 22 lok. 2
60-214 Poznań

Lekarz jest niekompetentny, daje okropne, poniżające żarty, komentuje nieprzyjemnie, czułam się zażenowana i zawstydzona. U takiego lekarza, a zwłaszcza mężczyzny, powinna być dobra atmosfera, intymna i powinnam czuć się bezpiecznie, a tak nie było. Komentarze były bardzo nieprzyzwoite, nawet nie będę pisać jakie... do tego wyciąga na pieniądze, stwierdza wady i choroby, żeby klientki się u niego leczyły za grubą kasę, chociaż żadnych chorób ani wad nie ma. Mi stwierdził ...
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Bożena Lech

Ginekolog położnik, Ginekolog

Gabinety Lekarskie Zdrowie i Uroda s.c.
Szarych Szeregów 38 (centrum Q10 -1 piętro )
66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo miła Pani doktor, podejście do pacjenta super. Kontakt telefoniczny bez problemów. Finansowo też super. Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Joanna Gruszczyńska-Walczak

Przychodnia
Piotrkowska 121/4
90-430 Łódź

Godna polecenia,jako jedyna wpadła na co choruję,posiada wiedzę i jest na bieżąco z nowymi metodami,lekami. Jest dostępna,miła,kompetentna.
Opinia dodana przez: Sylwia