Lekarze Specjalista USG

lekarz Beata Kubiaczyk-Paluch

RTG, Ginekolog położnik

Słowiańska 55 C
Poznań

Czytając różne opinie w internecie na temat "dobrych" lekarzy w Poznaniu, postanowiłam dodać swój post na temat pani Doktor. Zwiedziłam różne gabinety lekarskie i dopiero doktor Kubiaczyk znalazła rozwiązanie mojego problemu, po wielu badaniach. Leczę się u pani doktor ok 3 lata. I nie zamieniłabym na innego lekarza pomimo tylu lat.Jest kompetentna, sympatyczna, nie naciąga i rzeczowo odpowiada na pytania, których jest wiele. Pomimo kilku prób nie udaje mi się ...

lek. med. Maciej Kubicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Centrum Medyczne "MEDHOUSE"
ulica Radlińska 68
44-300 Wodzisław Śląski

Świetny chirurg naczyniowy. Wszystko bardzo dokładnie wytłumaczył. Szkoda, że wcześniej nie trafiłam do Pana doktora tylko usuwałam żyły w szpitalu na nfz. Leczenie laserowe jest drogie lecz żyły się leczy a nie usuwa. Teraz to będę na kontrolę przychodzić tylko do pana doktora. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Katarzyna J

dr n. med. Marcin Jędryka

USG, Ginekolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej J.G. Tarabuła s.c.
Św. Mikołaja 51/52
50-127 Wrocław

pierwszy raz do doktora trafiłam z polecenia koleżanki, w 2008 roku. miałam problemy z powrotem cyklu po hormonalnym leczeniu (przez innego lekarza) torbieli jajników. męczyły mnie długotrwałe krwawienia, psychicznie dobijał mnie brak owulacji (miałam wtedy 22 lata). Pan dr Jędryka wszystko mi wyjaśnił, odpowiedział na wszystkie pytania, uspokoił i w ciągu 3 miesięcy przywrócił mój cykl do normy, wkrótce potem pojawiła się również owulacja. Teraz jestem w pierwszej ciąży, właśnie ...

dr Mieczysław Ślazyk

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Gabinet Prywatny
Reduty Ordona 85b/1
71-180 Szczecin

Świetny lekarz ;) prowadzi moją ciąże już 5 miesiąc i jestem jak do tej pory zadowolona bardzo ;)

lekarz Jacek Drzewicki

RTG, Ginekolog położnik

Prądnicka 55/3
Kraków

Moja pierwsza wizyta przebiegła dokładnie tak jak powinna. Lekarz odpowiedział na wszystkie moje pytania, wyjaśnił wszystkie kwestie, był miły profesjonalny.
Niestety nie miałam okazji skorzystać z biopsji u p.doktora pomimo skierowania od endokrynologa,wyniku USG i opłacenia wizyty..Po włączeniu USG doktor rzucił.." proszę wycofać opłatę,nie zrobię biopsji,proszę wrócić do swojego lekarza" ..nie chciał wyjaśnić dlaczego..Teraz już wiem jaki był powód..moja tarczyca ma niecałe 5 ml objętości tznjest wielkości tarczycy 6 letniego dziecka.Moja tarczyca jak wynikało z obserwacji kolejnych usg w ciągu kilku lat zanikała bo choruję na zanikowe zapalenie tarczycy ,tzw ...
Opinia dodana przez: Grazyna

lekarz Marcin Ładziński

USG

Gabinety Lekarskie Dr n.med.Joanna Drewa
Konarskiego
85-066 Bydgoszcz

Wzbudza zaufanie, dokładny, sympatyczny,. Chodzę na kontrole od kilku lat - standardy stosowane przy "obsłudze klienta" na najwyższym poziomie. Polecam.

lekarz Małgorzata Zyguła

USG

Pracownia USG
Śliwińskiego 28
41-300 Dąbrowa Górnicza

Pani doktor jest świetnym lekarzem, godnym zaufania, stawia trafne diagnozy na podstawie badań których nie żałuje pacjentom.Przepisuje leki, które są skuteczne i tanie, a poza tym ma świetne podejście do pacjenta. Jest "lekarzem człowiekiem" a dziś takich szukać ze świecą.Wielu moich znajomych trafiło do Pani doktor z mojego polecenia i do dziś niektórzy nie mogą się nadziwić co to za cudowny lekarz.Lekarz godny zaufania.

lekarz Bogdan Kula

Ginekolog położnik, RTG

Partyzantów 76 lok. 1
10-141 Olsztyn

Lekarz z dużą wiedzą i niemałym doświadczeniem w swojej dziedzinie, profesjonalnie podchodzi do każdej pacjentki i niezwykle ceni prywatność każdej z nich. Mojej mamie pomógł wyprowadzić zagrożoną ciążę, u mnie wybadał narośl na jajnikach - na szczęście w porę, ponieważ wszystko dobrze się skończyło. Jest naprawdę świetnym specjalistą, i szczerze polecam każdej kobiecie, która potrzebuje dokładnej opieki zdrowotnej.

Małgorzata Winter

Kardiolog, EKG

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Małgorzata Winter Gabinet Kardiologiczny
Żmigrodzka 83 lok. 502
51-130 Wrocław

Polecam wszystkim bardzo gorąco! Zarówno ja jak i mój tata byliśmy u dr Winter. Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie ma porównania z poprzednimi wrocławskimi kardiologami, u których byłam. Dalece od nich odbiega na wszystkich płaszczyznach!

lekarz Agnieszka Antczak-Judycka

Ginekolog położnik, Ginekolog

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46
Warszawa

Czekałam na wizytę u Pani przez kilka miesięcy w Medicover, były dobre opinie i prawie nie było wolnych terminów. Jestem zadowolona z tego że poczekałam bo na prawdę było warto! Pani Agnieszka wszystko sprawdziła, od razu było zrobione USG, wytłumaczyła mi na jaki zabieg daje skierowanie. Polecam!

Edyta Frysiak

Protetyk, RTG

NZOZ "OSTEO-DENTAL"-Danuta Kotur
Paderewskiego 21 lok.4
26-600 Radom

Wspaniała dentystka, z dobrym podejściem do pacjenta i rozwiąże każdy zębowy problem.Leczę się u niej ja i cała moja rodzina i dotychczas sie nie zawiedliśmy

lekarz Klaudia Sowula

Cytolog, Ginekolog

SOFIMED spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Sofimed
ulica Norymberska 10 C/101
30-376 Kraków

miła i sympatyczna pani doktor wizyta nie krępująca, dobrze się z nią rozmawia i delikatnie wykonuje badanie.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Marcin Zawała

Chirurg ogólny, USG

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SUKURS-MED"
ulica Młyńska 336
32-420 Gdów

Polecam dr.Zawała wszystko dokładnie wyjaśnia doradza nie można powiedzieć złego słowa w żadnym temacie związanym na wizycie.
Opinia dodana przez: Paulina

dr n. med. Piotr Grzanka

Stolarzowicka 202
41-936 Bytom

dobry opis , dobrze postawiona diagnoza polecam, ma fantastyczne podejście do pacjenta, nie ma lepszego lekarza w okolicy.
Opinia dodana przez: Czesław

lekarz Mirosław Wróbel

LASERMED
Korfantego21
47-232 Kędzierzyn-Koźle

Doktor Mirosław Wróbel jest radiologiem - ja skorzystałem z usługi diagnostycznej, zleconej przez innego lekarza, stąd w punkcie 5 i 6 podałem odpowiedź "przymusową". Do rzeczy. Pan doktor poświęcił mi tyle czasu ile wymagało badanie - nie odczułem, że się śpieszy, choć byłem ostatni. Doktor Wróbel jest w mojej ocenie uprzejmy i profesjonalny. Będę go polecał swoim bliskim i znajomym. I na koniec: do doktora Wróbla rejestruje się na konkretną ...

lek. med. Jacek Lipiński

Ortopeda, Traumatolog

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Najlepszy specjalista jakiego znam, polecam go wszystkim tym, co potrzebują konsultacji u ortopedy. Ja trafiłam do niego "z ulicy" , szczerze mówiąc wtedy było mi wszystko jedno, ale teraz wiem, że miałam dużo szczęścia. Przeszłam kilka operacji, które miałam wykonane z olbrzymią precyzją i dzięki temu moje nogi znów są w pełni sprawne :) Dziękuję Doktorze
Opinia dodana przez: megi31

lekarz Joanna Cegielska

Przychodnia Stoczniowa
Dubois
Szczecin

bardzo sympatyczna lekarka nastawiona pozytywnie do pacjenta wynik opisany prawidłowo.

lekarz Krzysztof Kozak

Ginekolog położnik, USG

Prywatny Gabinet Ginekologiczni-Położniczy
1 Maja 4a
27-300 Lipsko

Serdecznie polecam Pana doktora. Jest to lekarz mily, kompetentny, profesjonalny jak rowniez godny polecenia. Zawsze sluzyl pomoca i rada osobiscie jak rowniez przez telefon. Jestem bardzo zadowolona, uwazam ze to byl bardzo dobry wybor i polecam Pana doktora wszystkim. Dzieki niemu na swiat przyszedl moj sliczny zdrowy synek.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Grażyna Mach

EKG, Internista

Gabinet Grażyna Mach
Karmelicka 29
34-100 Wadowice

Bardzo miła Pani Doktor, cierpliwa i dokładna. Wzbudza zaufanie. Podejmuje kompleksowe leczenie. Przyjmuje zgodnie z umówionym wcześniej terminem, co dla mnie osoby niecierpliwej jest bardzo ważne ( nie lubię długo czekać przed wizytą u lekarza). Polecam każdemu. Janina Z