Lekarze Specjalista USG

lekarz Stanisław Grzegdala

RTG, Ginekolog położnik

Francuska 33/2
Warszawa

Jestem bardzo zadowolona. Miałam robiony cały komplet badań na pierwszej wizycie. POLECAM!!

lekarz Mariusz Cywiński

Pediatra, USG

Jodłowa 17
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo polecam. Nie trzeba wszystkiego dopytywać. Lekarz wszystko wyjaśnia zrozumiale, jak przebiega leczenie, na czym polega choroba co może się dziać itd. Badanie jest dokładne i diagnoza u nas zawsze trafna w 100%. To samo z lekami, zawsze dobrane idealnie i od razu widać poprawę. Fajne podejście do dzieci.
Opinia dodana przez: Monika

dr Piotr Olender

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Gabinet Ginekologiczny Piotr Olender
Al. Wojska Polskiego 107 A/3
Szczecin

Dr Piotr Olender jest bardzo sympatycznym i otwartym lekarzem, który szczegółowo przeprowadza badania oraz dokładnie i jasno wszystko tłumaczy. Ma indywidualne podejście do każdej pacjentki, jest profesjonalny w swoim zawodzie. To bardzo dobry lekarz, do którego chodzi się ze świadomością, iż oddaje się w dobre ręce. Chodzę do niego od ponad 10 lat, gdzie miałam wizyty u innych ginekologów przed wyborem właśnie tego, jak i w trakcie. Natomiast właśnie ten ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Maciej Sozański

Radiolog, USG

ul.Kościuszki 16/1
59-900 Zgorzelec

Doktor Sozański to doskonały fachowiec w swojej dziedzinie. Zawsze wysłucha pacjenta. Ma duże poczucie humoru, pozytywnie nastawiony do ludzi.
Dr. Marek Czyż wspaniały i uprzejmy lekarz polecam w 100 %"". Bardzo dziękuję za szybką diagnozę i pomoc 👍Polecam Najlepszy Chirurg jakiego znam👏

lekarz Joanna Borzęcka - Klec

USG dzieci, Ginekolog onkolog

Bardzo mądra i miła Pani Dr. Ordynator. Ma bardzo dobre podejście do człowieka. Zainteresowała się moimi wynikami, wytłumaczyła, że jest potrzebny zabieg, zoperowała mnie, przez co być może uniknęłam poważnej choroby. Jestem jej bardzo wdzięczna i polecam wszystkim kobietom. A dodatkowo ma swoje zasady, które powodują, że jest nie tylko dobrym lekarzem ale i dobrym człowiekiem.
Opinia dodana przez: Maria

lek. med. Justyna Łyczkowska-Piotrowska

Internista, Reumatolog

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

zostałem bardzo dokładnie zdiagnozowany i "roztłumaczono" mi wszystko. Lekarz z profesjonalnym podejściem do tego co robi oraz dużą empatią - na tym etapie jestem b. zadowolony
Opinia dodana przez: Mariusz Ś-ski

lekarz Bartłomiej Kwiatkowski

USG

CENTRUM MEDYCZNE PETRA MEDICA
Omulewska 27
04-128 Warszawa

Robiłam USG sutków u Pana doktora w przychodni rentgenologów Warynskiego (miejsce położone w bardzo dobrym puncie Śródmieścia). Człowiek bardzo przyjemny i uprzejmy. Zrobił szczegółowy wywiad, w trakcie ze spraw stanowiących przedmiot wizyty zgrabnie przeszedł do rozmowy na inny temat, co mnie całkowicie zaskoczyło i podobało mi się to, bo jakby tym samym spowodowało większą otwartość. Na koniec podsumował badanie i byłam szczęśliwa. Polecam i sama będę wracać.
Opinia dodana przez: ElAga

lekarz Paweł Remiszewski

Chirurg ogólny, USG

ZOZ Bolesławiec
59-700 Bolesławiec

Przyjazny i wyjątkowy specjalista. Kompetentny o wysokich kompetencjach. U doktora Remiszewskiego dokonałam zabiegu tzw ostrzykiwanie żył. Efekt doskonały.
Opinia dodana przez: Grażyna

dr n. med. Wiesław Pawlik

USG

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków-Południe
ulica Szwedzka 27
30-315 Kraków

Wspaniały DOKTOR !!!!!! Kompetentny i zawsze uśmiechnięty , co od razu nastraja pacjenta pozytywnie . POLECAM WSZYSTKIM

lekarz Katarzyna Dejneka

Lekarz medycyny pracy, Radiolog

Katarzyna Dejneka
Ul. Barcicka 33
Warszawa

Lekarka godna polecenia. Usg brzucha było zrobione dokładnie z informacją co dalej zrobić i gdzie zrobić operacje.Polecę na pewno rodzinie i znajomym.

dr Maria Cygan

USG, USG ginekologiczne

Przychodnia Lekarska "Wołoska"
ulica Wołoska 70
02-507 Warszawa

Do dr Cygan chodzę od 20 lat. Polecona przez lekarzy z onkologii na Ursynowie. Zawsze spokojna i zyczliwa, a przede wszystkim kompetentna. 100% zaufania.
Opinia dodana przez: Ivy

lekarz Paweł Loranc

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Centrum Medyczne "MEDHOUSE"
ulica Radlińska 68
44-300 Wodzisław Śląski

Pan Paweł to godny polecenia specjalista - do którego nie trafiłam przypadkowo - a z polecenia innego lekarza (do którego mam pełne zaufanie ). Czułam się przez Pana Pawła ,, zaopiekowana „ a co istotne po zabiegu usunięcia żylaków - ZERO bólu . Serdecznie polecam !

Krzysztof Lamch

RTG, Radiolog

Medicor
ul.Za Groblą 3/4
Poznań

Bardzo miły lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania. Bezstresowa atmosfera i profesjonalizm. Gabinet bardzo ładnie urządzony.
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Szymon Kozłowski

USG ginekologiczne

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7
02-593 Warszawa

Polecam Pana Doktora każdej kobiecie. Miły i sympatyczny człowiek a do tego dobry specjalista. Wizyta u dr. Kozłowskiego zajęła mi ok. 15 minut. Wyszłam z gabinetu nie tylko z wiedzą na temat rozwoju mojego dziecka, ale również ze zdjęciami i płytą. Byłam w przychodni Medic House, którą też polecam, ze względu na aparaty USG, które pokazują płód w 4D.
Opinia dodana przez: Martyna N.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ginekolog położnik
                                       dr Urszula Jastrzębska

dr Urszula Jastrzębska

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

CM Babka Medica (Śródmieście)
Słomińskiego 19/517
00-195 Warszawa

Pani doktor nie była pierwszym lekarzem do którego zwróciłam się z moim problemem, ale pierwszym, któremu udało się go rozwiązać. Zamiast jak inni zlecać dużo kosztownych i bolesnych badań przeprowadziła bardzo szczegółową rozmowę, Następnie dokładnie wszystko wytłumaczyła i przedstawiła różne sposoby leczenia omawiając wady i zalety każdego z nich. Ten, który doradziła okazał się strzałem w dziesiątkę. Uprzejma, cierpliwa, widać, że posiada dużą wiedzę, jednocześnie traktuje pacjenta jak partnera. Szczerze ...
Opinia dodana przez: Eliza

lekarz Jacek Żak

Radiolog, USG

Prywatny gabinet Specjalisty Radiologii i Diagnostyki Obrazowej
34-120 Andrychów

Świetny lekarz..w swoim życiu nie spotkałam tak pozytywnego człowieka, uśmiechnięty,optymistyczny,człowiek o wielkim sercu.Potrafi pocieszyć uspokoić ideal lekarza.Oby więcej tak podchodzących do swoich specjalizacji lekarzy .Powinni co poniektórzy brać z doktora przykład.Brawo panie doktorze jest pan aniołem chodzącym po ziemi.Dziekuje za dobre słowa i to optymistyczne zachowanie przy którym człowiek czuje się jak gdyby przyszedł do kosmetyczki a nie na badania , świetny humor mimo że wizyta NFZ.Polecm z całego serca ...
Opinia dodana przez: Ewelina Sz

dr n. med. Adam Fangrat

Pulmonolog, Specjalista USG

Optimum Medica
Broniewskiego 3
01-785 Warszawa

Bardzo dobry lekarz, który umie podejść do pacjenta i sprawić, by ten mu zaufał, nawet jeżeli przypadłość jest bardzo niewygodna dla niego i ciężko o niej mówić. Polecam!
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Piotr Zagórski

Ortopeda, USG ortopedyczne

Orto-Sport Indywidualna Praktyka Lekarska
Bielsko-Biała

Pan Doktor Piotr Zagórski to lekarz z powołania i z dużą wiedzą. Podczas wizyty wszystko dokładnie tłumaczy i chętnie odpowiada na każde pytanie. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Do tego jest bardzo miłym i życzliwym człowiekiem. Halina P. Użytkownik zweryfikowany 16.10.2023 r.
Opinia dodana przez: Krystian

dr n. med. Agnieszka Nalewczyńska

Ginekolog estetyczny, USG ginekologiczne

Witam, Pani doktor Nalewczyńska to doskonały i rzetelny specjalista. Wielokrotnie już byłam na zabiegach w klinice Estinity w Legionowie i muszę przyznać, że pracują tam doskonali fachowcy. Pani Agnieszka wykonywała mi zabiegi powiększania ust oraz likwidacji zmarszczek. Przed sezonem letnim, będę chciała na pewno zapisać się na leczenie nadpotliwości. Jeżeli ktoś ma wątpliwości, lub boi się bólu, nie ma obaw, można bez wahania iść do Estinity. Polecam !!
Opinia dodana przez: Agata