Lekarze Specjalista USG

RTG, Ginekolog położnik

gabinet ginekologiczny i usg
sopot
81-831 Sopot

Doskonaly ginekolog poloznik z powolania, godny polecenia kazdej kobiecie w kazdym wieku.

dr Grzegorz Stachowicz

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Reja 5
42-450 Łazy

Mam inną opinię na temat Pana Doktora niż moje poprzedniczki. Wybrałam się na wizytę do Doktora po przeczytaniu tych pozytywnych opinii mając nadzieję, że znajdę tego dobrego ginekologa.Ku mojemu zaskoczeniu po przekroczeniu po raz pierwszy gabinetu Pan Doktor od razu zaczął do mnie mówić na "ty" tak jakbym sobie tego życzyła-niestety nie poczułam się komfortowo, trochę szacunku do ludzi Panie Doktorze, nie każdy sobie tego życzy!Potem zlecił wykonanie usg i ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Bartłomiej Kowalczyk

Ortopeda dziecięcy, USG ortopedyczne

Kraków

Leczę u pana dr-a mojego synka od jego pierwszych dni życia - stopy końsko-szpotawe. Jak dotąd zawsze wychodzę od niego z uśmiechem na twarzy i nadzieją, że wszystko jest w porządku i jesteśmy na dobrej drodze leczenia. Przeszliśmy prze gipsowanie nóżek, całodniowe noszenie szyny denis-browna i teraz już tylko podczas spania. wczoraj mój syn postawił swoje pierwsze kroki :) I choć zawsze - jak to rodzic - mam pewne obawy ...

dr n. med. Małgorzata Kurkowska

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Kościuszki
40-048 Katowice

Bardzo polecam! Znam Panią Doktor 9 lat. Prowadziła moje dwie zagrożone ciąże. Gdyby nie ona nie wiem jak bym przez to przeszła! Super sprzęt, profesjonalizm i .... uśmiech oraz ludzkie podejście do człowieka:) Walczyłyśmy o moje pierwsze dziecko.. i do dziś pamięta imię mojej córki ,która kończy 8 lat:) POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Ania

dr Wojciech Rudnicki

Przeworsk

Z pełnym przekonaniem polecam Pana Doktora, który był moim lekarzem prowadzącym ciążę i dzięki Niemu, mimo trudów i komplikacji ostatniego trymestru oraz trudnego porodu mam zdrową córkę. Czułyśmy się zaopiekowane i potraktowane podmiotowo. Pan Doktor poświęcał, choć nie musiał swój wolny czas, by mogło dojść do szczęśliwego rozwiązania. Doktor Rudnicki jest naszym Bohaterem.
Opinia dodana przez: IWONA

lek. med. Jacek Franczak

VOLUMED Gabinety Specjalistyczne
ul. Zdrowa 1/3
31-216 Kraków

Cudowny lekarz. Prowadził moją ciążę kilka lat temu a teraz jestem jego pacjentką i nie wyobrażam sobie chodzić do innego ginekologa. Pan Doktor jest profesjonalistą w każdym calu. Jest cierpliwy, bardzo dokładny i opanowany. Polecam szczerze wizytę u Pana doktora.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Jacek Jarco

Internista, Gastrolog

Broniewskiego 5 (Ultramedic)
43-300 Bielsko-Biała

Zabrzmi górnolotnie, ale to zaszczyt spotkać takiego lekarza! Byłam tylko na USG, ale poświęcony czas, kompetencja, wyjaśnienie, a przede wszystkim bardzo sympatyczna atmosfera sprawiły, że jestem wzruszona do teraz. Dosłownie wzruszona. Dziękuję
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Roman Zalewski

USG, Pediatra

SP ZOZ Głuchołazy Oddział Dziecięcy
48-340 Głuchołazy

Bardzo dobry lekarz, miły, sympatyczny, konkretny, ma świetne podejście do dzieci. Wyroznia sie na tle swoich kolegów do fachu. Polecam
Opinia dodana przez: Kasia

Marek Grodek

RTG, USG

al. Piastów 44
70-111 Szczecin

Przyjęty z bólem przed końcem roku mimo braku miejsc, doktor znalazł dla mnie czas. Odbudowa zęba oraz leczenie kanałowe wykonane świetnie, nie czułem żadnego wiertła :) Rewelacja, godny polecenia!
Opinia dodana przez: anonim

dr Maria Wyhowska

Przychodnia Lekarska "Wołoska"
ulica Wołoska 70
02-507 Warszawa

Mialam do czynienia z Pania doktor kilka dni temu i mimo, ze mialam wystawione skierowanie na USG przez lekarza rodzinnego, pierwszy raz w zyciu, z powodu dziwnego bolu w okolicy ledzwi i dolu brzucha, poczulam sie jak hipochondryczka, ktora nie ma co robic tylko wymysla sobie nowe dolegliwosci i sama interpretuje swoje symptomy. Pani doktor co prawda bardzo dokladnie mnie zbadala i nie watpie w jej kompetencje jako specjalisty w ...
Opinia dodana przez: Izabela

dr Paweł Nitkowski

Chirurg ogólny, Specjalista USG

Szpital Czerniakowski
ul. Stępińska 19/25
Warszawa

Bardzo dobry lekarz, ktorego moge z czystym sumieniem kazdemu polecic. Oprocz tego, iz jego profesjonalizm jest na najwyzszym poziomie , to dodatkowo jest to dobry czlowiek, z odpowiednia doza empatii na problemy chorego. Czesto jest zapracowany, nie zawsze do konca obecny myslami...ale choremu daje duze poczucie bezpieczenstwa.
Opinia dodana przez: Grazyna

Mirosław Bołzan

Lekarz rodzinny, RTG

Przemysłowa 2
Czarnków

Bardzo dobry internista, kompetentny i znający się na rzeczy. Z całą pewnością osoba godna polecenia, a przy tym zabawna i uśmiechnięta.

dr n. med. Józef Wawro

Radiolog, RTG

MAMA i Ja
Rajska
Wrocław

Polecam :)Bardzo miły lekarz i świetny specjalista

dr n. med. Jerzy Groniowski

Radiolog, RTG

Lux Med Sp. z.o.o
ulica Puławska 15
02-515 Warszawa

Polecam ma ogromne doświadczenie. Od lat chodzę do niego na usg do Alfy. Zawsze bada mnie dokładnie i pokazuje wszystko na monitorze. Bardzo kulturalny lekarz.

lekarz Bogdan Pawlak

Prywatny Gabinet USG lek. med. Bogdan Pawlak
Wyspiańskiego 18a lok. 1
39-400 Tarnobrzeg

Wspaniały specjalista-radiolog, bardzo kompetentny i życzliwy

Wiesław Plewa

Chirurg ogólny, USG

Na Równi 50a
Nowy Targ

Bardzo dobry, kompetentny, facowy lekarz. Nie traktuje pacjenta rzeczowo, do kazdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Szczerze polecam.

lekarz Jacek Mackiewicz

Krasnystaw filia nr 6
Poniatowskiego 33 A
22-300 Krasnystaw

doktor jest bardzo uprzejmy i dokładny , byłam u niego na usg i zobaczył to czego poprzedni lekarz nie zauważył .Polecam pana doktora Jacka Mackiewicza

lekarz Igor Karczewski

Traumatolog, Ortopeda

ortoped
makowa 1
41-809 Zabrze

Miałem poważny uraz barku którego doznałem w wyniku wypadku samochodowego. Udałem się do Sport Kliniki gdzie wiedziałem ,że pracuje Pan Doktor Igor Karczewski! Operacja oczywiście dla Doktora nie stanowiła żadnego problemu! Pełny profesjonalizm. Ponad to Doktor jest bardzo miłym i empatycznym człowiekiem!Jestem niesamowicie wdzięczny Panu Doktorowi. Polecam
Opinia dodana przez: Cezary

lekarz Arkadiusz Jastrzębski

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Salus
Blankowa 47
58-305 Wałbrzych

Najlepszy specjalista, a przy tym dobry człowiek. Nigdy nie zamieniłabym na innego lekarza. Prowadził moja ciążę, zawsze kompetentny, uprzejmy i uśmiechnięty. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Jan Faska

RTG, Ginekolog położnik

Sokolska 48
Katowice

Chodziłam do różnych ginekologów ( głownie prywatnie) i żaden nie zajął się problemem, który zgłaszałam. Głównie olewali, mówili, że taka natura. A tu z NFZ-tu zostałam zdecydowanie lepiej potraktowana niż w prywatnych gabinetach, trafna diagnoza plus wszystkie coroczne badania (usg, cytologia, badanie ginekologiczne ) Polecam.
Opinia dodana przez: Ewa