Lekarze Stomatolog Gdańsk

lek. dent. Karina Pyc

Centrum Diagnostyki Medycznej ENDOMED Specjalistyczny ZOZ
ulica Opolska 5
80-395 Gdańsk

zdecydowanie polecam wizytę u Pani dr jeśli potrzebuje się leczenia ortodontycznego. Na każdej wizycie wszystko odbywało sie spokojnie, dokładnie, z uśmiechem na twarzy. Pai dr jest bardzo kompetenta i przy tym przemiłą osobą, zdecydowanie polecam :)
Opinia dodana przez: zoe

lek. dent. Katarzyna Gnitecka-Płotka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "NEODENTICA"
Kartuska 149/4-5
80-138 Gdańsk

Polecam.Pani doktor jest bardzo mila i wizyty u niej odbywaja sie bezstresowo:)))) Leczenie jest szybkie i bezbolesne.
Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Monika Hryńczuk

NZOZ Stomatologia Dziecięca i Rodzinna Wiewiór.K
al. gen. Józefa Hallera 137
80-432 Gdańsk

Serdecznie polecam. Od lat korzystam z leczenia zębów u Pani doktor. Niezwykle ciepła i cierpliwa osoba. Od 4 lat stałym pacjentem jest również mój 4-letni syn.
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Łukasz Sas Wisłocki

Szynszylowa 10
80-175 Gdańsk

Najlepszy, a poznałam wielu stomatologów. Podjął się wyjątkowo trudnego przypadku, kłopotliwego i żmudnego. Kompetentny, uprzejmy i cierpliwy. Polecam
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Mariola Wójtowicz

Szyprów 3
80-335 Gdańsk

wspanialy lekarz z empatia, doskonaly fachowiec, po moich przykrych doswiadczeniach z poprzednimi papraczami , konowalami wreszcie trafilam na osobę z doswiadczeniem, ktora odpowiedzialnie traktuje pacjentow , nie naciaga na niepotrzebne koszta , gdy nie ma takiej potrzeby.Jak bym wrócila do innego świata, dotychczas tak bylo , ze gdy przyszlam z jednym chorym zebem do niejakiego ZENONA STABLEWSKIEGO tak mna zaczal namawiac i mna motac, ze namowil mnie na niepotrzebne koszta, ...
Opinia dodana przez: Krystyna

lek. dent. Klaudia Bielska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "NEODENTICA"
Kartuska 149/4-5
80-138 Gdańsk

Najwyzsza jakosc,uprzejmosc i wysoka kultura,dziekuje P.Doktor Pozdrawiam z USA:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Opinia dodana przez: barbara

Karolina Golik-Skalska

Protetyk, Stomatolog

Gdańsk

Przez rok leczyłem b.zaniedbane uzębienie,jest drożej niż wizyty (plomba)u poprzedniej dentystki,która zmarnowała mi jeden ząb i musiałem go usunąć.Zamiast wiele razy jeżdzić do gabinetu i mniej płacić,wolę oszczędzić czas i ilość dojazdów do gabinetu płacąc więcej za wizytę.Jestem bardzo zadowolony i każdemu polecam ten prywatny gabinet.Wizyty uzgadniać telefonicznie.
Opinia dodana przez: romjas

dr n. med. Alicja Cackowska-Lass

Rajska 10 lok. 61
80-853 Gdańsk

U doktor Lass byłam raz wiele lat temu. Nie jest moim lekarzem. Leczę się u dr Kamieniak i jestem bardzo zadowolona ale chciałam bardzo wystawić dobrą opinie Pani dr ponieważ to dzięki niej udało mi się zminimalizować ciągłe bóle niewiadomego pochodzenia, które określano błędnie jako neuralgiczne. Pani doktor to niezmiernie miła i kompetentna lekarka. Cieszę się, że udało mi się z nią spotkać. To górnolotnie mówiąc - zmieniło moje życie. ...
Pani doktor jest prawdziwą profesjonalistką ! Leczymy się u niej całą rodziną już od wielu lat. Bardzo przyjazna atmosfera. polecam
Opinia dodana przez: Maja

Elżbieta Daszuta

Przychodnia stomatologiczna
Grunwaldzka 244
80-266 Gdańsk

Pani Elżbieta jest super specjalistą uprzejma bardzo dokładna.Poleciłabym ją każdemu nawet największemu wr...

lek. dent. Danuta Niedałtowka

Jabłońskiego 14 lok. 3
Gdańsk

Bardzo solidny lekarz stomatolog. U Doktor Niedałtowskiej leczę zęby od 30 lat. Niektóre wypełnienia trzymają się od początku. Bardzo dokładna i uprzejma. Gabinet dobrze wyposażony.

lek. dent. Tomasz Drozdowski

Góralska 13 lok. 10
80-292 Gdańsk

POLECAM PANA DR.DROZDOWSKIEGO.INDYWIDUALNIE PODCHODZI DO PACJENTA,BARDZO DOBRZE WYKONAŁ IMPLANT ZA NIEWYGÓROWANE KOSZTA.PLUSIK ZA BRAK OPŁAT PEZY KONSULTACJACH.MIŁA OBSŁUGA.

lek. stom. Agata Wilska

Stomatolog, Chirurg stomatolog

ul. Podwale Staromiejskie 106
80-844 Gdańsk

Wspaniała Pani doktor zajmująca się chirurgią stomatologiczną! Byłam u Niej 2 razy z potrzebą ekstrakcji zębów. Ma konkretne podejście do swojego fachu. Wyrywa dokładnie, szybko i bezboleśnie (posiada elektroniczne urządzenie do znieczulania) - zabieg jest na tyle dobrze robiony, że nie trzeba po nim stosować antybiotyku. Po zabiegu zawsze jest możliwość bezpłatnego przyjścia na obejrzenie i zmianę opatrunku. Nie zawyża kosztów leczenia. Gorąco polecam! :)
Opinia dodana przez: Patryk

lek. dent. Anna Pabisiak

ul. Leszczynowa 90B/U7
80-175 Gdańsk

Bardzo profesjonalne podejście do leczenia i pacjenta, delikatne i bezbolesne zabiegi w dobrym punkcie na nowym osiedlu

lek. dent. Anna Śpiałek

ul. Krzemowa 8
80-041 Gdańsk

Wspaniały lekarz i człowiek. Wysoka kultura osobista. Delikatnie wykonuje wszystkie zabiegi. Jestem jej pacjentką od ponad 10 lat, nigdy nie miałam żadnych powikłań. W gabinecie nieskazitelna czystość, profesjonalne zabezpieczenie pacjenta przed możliwością ewentualnej infekcji. Podczas wizyty całą uwagę kieruje na odczucia i komfort pacjenta. Wielkie podziękowania Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Andrzej Podralski

Skarżyńskiego 3a/4
Gdańsk

bardzo dobry lekarz o szczegolnej wrazliwosci nic nie boli zaraz doklada znieczulenia znam tego lekarza od 10lat ijest niezawodny.polecam!
Opinia dodana przez: teresa

lek. dent. Joanna Wawrzyńska

Dom Medyczny "Jagiellońska" NCMed Przychodnie
Jagiellońska 7
80-371 Gdańsk

Polecam Panią doktor. Jest bardzo uprzejmą osobą. Profesjonalne podejście do sprawy. Wszystkie zabiegi bezboleśnie i w rozsądnej cenie.
Opinia dodana przez: Agata

lek. dent. Izabela Maciejewska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

ul. Alfreda Nobla 45
80-172 Gdańsk

doktor leczy moja mame ,dobrze dobrana proteza zebowa, konkretne podejscie i bardzo profesjonalne, polecam!
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Magdalena Kaczoruk

CENTRUM STOMATOLOGICZNE POLDENT PRZYMORZE
Jagiellońska 36 F
80-371 Gdańsk

Najlepszy stomatolog do jakiego do tej pory odwiedziłam, a przez kilkanaście lat szukałam po różnych gabinetach. Pani doktor jest lekarzem z powołania, przede wszystkim słucha pacjenta, co wraz z zestawieniem swojej szerokiej wiedzy daje zawsze trafną diagnoze i dobór odpowiedniego leczenia. Na fotelu można zasnąć, gdyż Pani doktor jest niezwykle delikatna. Nie spieszy się i wnikliwie bada. Kwestia pieniędzy to rzecz drugorzędna dla Pani doktor, która widać ze lubi swoją ...
Opinia dodana przez: CE

Barbara Łopatko

Gabinet Lekarski
80-243 Gdańsk

Wyjątkowy stomatolog. Od kilkunastu lat wyłącznie u Niej prowadzę swe bieżące przeglądy i leczenie. Fachowe, życzliwe podejście, wysoka jakość wykonanej pracy. Polecam.
Opinia dodana przez: Marek