Lekarze Stomatolog Gdańsk

lek. dent. Elena Dudek

Kartuska 35A
80-104 Gdańsk

Jestem zachwycona podejściem Pani doktor do pacjenta. Poświęciła dużo czasu na rozmowę i omówienie leczenia. Bardzo dokładna i staranna wykonana praca :)
Opinia dodana przez: Anna
P.Agnieszka świetny fachowiec , zna sie na rzeczy Bardzo delikatna.Po wizytach w innych placówkach, musze stwierdzić, że chyba najlepszy stomatolog z jakim mialam doczynienia. Ceny nie wygórowane. Z całego serca polecam p.Agnieszkę.
Opinia dodana przez: Monika

Igor Buciora

Lipowicza 42
80-809 Gdańsk

pan Igor to najwspanialszy stomatolog na świecie podobnie jak jego żona,okropnie bałam się wszelkich wizyt które u innych stomatologów kojarzyły mi się z horrorem u Niego na fotelu prawie spałam,leczenie bez bólu,kultura osobista na bardzo wysokim poziomie ,leczenie wygląda na miarę dwudziestego pierwszego wieku,moja rodzina wszystkie zęby leczy u tego Pana ,leczą się znajomi którym polecałam tego lekarz oraz dalsza rodzina,wszyscy są zadowoleni Małgosia i Edek k. tczew
Może być wzorem do naśladowania Swoim zachowaniem i wiedzą dla innych lekarzy. Zasługuje na wyróżnienie

lek. dent. Marzena Cyran-Jakšto

Prywatny Gabinet Lekarski
Kołobrzeska 5 lok. 7
80-397 Gdańsk

Pani dr. Marzena leczy mnie moją rodzinę i chyba większość znajomych. rewelacja, żadnego bólu nawet przy podawaniu znieczulenia, kompetentna i solidna. Leczę się już kilka lat i nie mam żadnych problemów z zębami. Polecam.
Opinia dodana przez: Mateusz

lek. dent. Katarzyna Lisiecki-Patyna

ul. Aldony 2A/3
80-438 Gdańsk

Lekarz godny polecenia , kompetentny uprzejmy , obrazowo tłumaczy proces leczenia . Poświęca dużo czasu na wyjaśnienie co aktualnie wykonuje jestem bardzo zadowolona z wizyty i z przyjemnością będę korzystać z usług .

lek. dent. Jarosław Nather

ul. Dobrzyńskich 10
80-119 Gdańsk

Świetny dentysta. Od kilkunastu leczę zęby u niego i jestem zachwycona. Leczenie zawsze bez bólu i bez znieczulenia. I o dziwo, po leczeniu zębów nawet przez dwa trzy lata nie mam żadnych ubytków. Polecam !
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Oleksandra Dzordzo

ul. Syriusza 6
80-299 Gdańsk

Bardzo polecam Panią stomatolog. Wizyty w gabinecie są zawsze profesjonalne, na wysokim poziomie. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie i czas wizyty zależny jest od problemu z jakim pacjent przychodzi. W niektórych gabinetach, każdy ma przeznaczone np 0,5 godziny i po tym czasie kolejne zabiegi wykonywane są na następnej wizycie. Tu, również każdy pacjent ma swój termin, natomiast jest on zdecydowanie dostosowany tak, że podczas jednej wizyty można załatwić większość swoich ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

Barbara Boryczko

Kościuszki 158
80-427 Gdańsk

Pełen profesjonalizm. Pani Doktor zawsze doradzi, podpowie widać, że zna Się na fachu. Przy tym przesympatyczna Osoba polecam serdecznie!

lek. dent. Małgorzata Iwicka

Sztormowa 7c
80-335 Gdańsk

Delikatny i profesjonalny stomatolog. Szczerze polecam !!!

lek. dent. Michał Wierzbicki

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Miladent
Gdańsk

Zdecydowanie polecam doktora Wierzbickiego wszytkim którzy musza usunąć zęba. Byłem u doktora na usowaniu zęba mądrości. Mój poprzedni lekarz nie podjął sie tego bo ząb był podobno krzywy i jeszcze prawie cały w kości. Dr Wierzbicki całkowicie bezboleśnie i w 15 minut pozbawił mnie przyczyny moich zmartwień, a to czego sie najbardziej obawialem czyli ze spuchne i ze będzie strasznie bolało nie nastąpiło. Jeszcze raz polecam dr Wierzbickiego!

lek. dent. Adam Goworowski

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Legionów 58 lok. 1
80-444 Gdańsk

Pan Doktor podjął się bardzo złożonego leczenia mojego zęba kiedy inny lekarze nie dawali mu żadnych-skazywali na ekstracje.Ceny bardzo przystępne.Wszystko bez bólu i niepotrzebnego stresu.Szczerze polecam wszystkim osobom którzy szukają leczenia na najwyższym poziomie.

lek. dent. Karolina Zielińska

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy
Powstańców Warszawskich 1/2
80-152 Gdańsk

Bardzo dobry specjalista, profesjonalizm w pełnej okazałości, rzeczowo i fachowo wykonany zabieg, bez pośpiechu! Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Krzysztof Bielicki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologiczne EURO DENT
ul. Zygmunta Noskowskiego 1
80-169 Gdańsk

reaguje na dryg pacjenta czyt.ból,proponuje to wszystko, czego oczekuje pacjent w sytuacji mało komfortowej związanej z bólem.Jest stomatologiem ze wszech miar godnym polecenia. Ps.Stosuje zasady aseptyki,maseczka, rękawiczki itp.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Marta Gumkowska-Migas

Gabinet Vision Express
Obrońców Wybrzeża 1
80-398 Gdańsk

Jestem bardzo zadowolony z wizyty.Miło profesjonalnie dr Migas z Baltmedu poleciłem znajomym i rodzinie.

lek. dent. Robert Stablewski

Raciborskiego 103
80-215 Gdańsk

Wspaniały lekarz, który indywidualnie podchodzi do pacjenta, dobiera najlepsze sposoby leczenia także do możliwości finansowych pacjenta. Ma nowoczesny sprzęt i stosuje wysokiej jakości materiały. Godny polecenia!
Opinia dodana przez: Karolka

lek. dent. BoŻena Soroka-Letkiewicz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Startowa 1/gab.14
80-461 Gdańsk

Zdecydowanie polecam. Trudno jest znależć bardzo dobrego chirurga szczękowego...Pani doktor Letkiewicz zdecydowanie się do takich zalicza. Każdy zabieg chirurgiczny to ryzyko i stres. Też się bałam, zabieg był profesjonalnie wykonany, potem nie było żadnych powikłań, a rana goiła się bez problemów.

lek. dent. Ewa Gach

Oddziały Szpitalne
al. Zwycięstwa 31/32
80-219 Gdańsk

Wspaniały lekarz, u którego moja rodzina leczy zęby od lat

lek. dent. Jolanta Pydych

ALMED Przychodnia Stomatologiczna
aleja Grunwaldzka 142
80-264 Gdańsk

Polecam Panią doktor, ze względu na profesjonalne podejście do pacjenta. Pani doktor przed zabiegiem wszystko objaśnia, podaje kilka możliwości leczenia, jest uprzejma i rzeczowa,
Opinia dodana przez: Małgosia

lek. dent. Beata Machalińska

Gabinet Vision Express
Obrońców Wybrzeża 1
80-398 Gdańsk

Fantastyczne podejście do pacjenta, cierpliwość, profesjonalizm i pełne zaangażowanie to zaledwie igła w stogu siana jeśli chce się wymieniać wszystkie zalety Pani Doktor. Polecam
Opinia dodana przez: Joanna