Lekarze Stomatolog Gdańsk

Byłem na kilku wizytach u Dr Michała w gabinecie w Gdańsku i jestem bardzo zadowolony z efektów. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Konrad
Stomatolog marzenie. Jestem pacjentem od kilku lat i nie wyobrazam sobie abym mogla zmienic stomatolga. Pelna profesja. Wspaniale wyposazony gabinet. Supppppppppper!

lek. dent. Joanna Filar-Wrzuś

Chirurg szczękowo twarzowy, Protetyk

al. Grunwaldzka 58/2
80-241 Gdańsk

Podejście Pani Doktor bardzo profesjonalne. Bardzo dokładna i ma dużą cierpliwość. Ceny przystępne.
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Maria Mikołajska

Zakoniczyńska 2
80-180 Gdańsk

Jestem Mega zadowolony z wizyty u tej Pani;-) Pełen profesjonalizm z pracy jak i z wiedzy:)) Jestem umówiony już na następną wizytę. POLECAM WSZYSTKIM;-)
Opinia dodana przez: Adrian
Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani Doktor.Podczas wizyty tłumaczy metodę leczenia,wiem czego mogę spodziewać się za chwilę.Jest delikatna,doskonale wie,co czuje pacjent po tamtej:-) stronie i wie jak działać,by czuł się lepiej.Moja jedynka nadbudowana kompozytem,prawie szesć lat temu,jest najlepszym dowodem na wysoką jakosć leczenia.A myślałam,że bez koronki się nie obejdzie.Dodam jeszcze,że nie uważam przy jedzeniu.

dr Maria Kamieniak-Pniewska

ul syriusza6 gdansk
al. Grunwaldzka 92/98 lok. 33
80-244 Gdańsk

Najlepszy stomatolog. Zarówna Pani Maria, jak i Pani Magda są osobami oddanymi pacjentowi, profesjonalnymi w każdym calu. Widać, ze to co robią wynika z pasji i oparte jest na ogromnej wiedzy. Są to osoby dla których praca jest powołaniem a nie jedynie źródłem zarobku. Wizyta w ich gabinecie to sama przyjemność. Zdecydowanie polecam.

Tomasz Melkowski

Stomatologia Dla Całej Rodziny
Szeroka 121/122 (wejście od Świętojańskiej)
80-835 Gdańsk

Zdecydowanie polecam pana Tomka! Trafiłem (też z polecenia) niecałe 2 lata temu i po moim zaniedbaniu wyleczyłem u tego dentysty wszystkie zęby. Przede wszystkim nie ma u niego "hurtowni" jak u niektórych stomatologów. Gabinet schludny i co najwazniejsze dobrze wyposażony. Tłumaczy dokładnie zabieg i pokazuje na przykładach (zdjęciach). Nie idzie "na łatwiznę" tylko zawsze stara się uratować ząb, także 8kę! Co niestety nie jest normą w dzisiejszych czasach. Do tego ...

lek. dent. Łukasz Romanowski

Protetyk, Stomatolog

Przychodnia stomatologiczna
Grunwaldzka 244
80-266 Gdańsk

Ja może krótko opiszę 2 sytuacje które upewniły mnie że doktor Romanowski to najlepszy fachowiec z którym bynajmniej ja i moja rodzina mieliśmy do czynienia. Któregoś razu z bólem wylądowałem na nocnej opiece stomatologicznej - tak wyszło zjadłem coś gorącego i skończyło się na kanałówce, bywa. Ale siadając na fotel tamtejsza lekarz stomatolog przygląda się moim zębom i mówi "oooo nieźle, kto panu robił zęby?" Ja jako szary pacjent byłem ...
Opinia dodana przez: Wojtek

lek. dent. Konrad Tłustochowicz

Przychodnia Specjalistyczna PRODENT
ulica Kochanowskiego 118
80-405 Gdańsk

Serdecznie polecam doktora Konrada .Jestem po drugiej wizycie i ….zero stresu. Ten lekarz ma złote ręce:-)
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Beata Andruszkiewicz-Sałek

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

gen. Grota-Roweckiego 2a
80-108 Gdańsk

Posiada dużą wiedzę,ma cierpliwość. Pracuje dobrze i dokładnie. Z czystym sumieniem - po kilku latach leczenia u niej- mogę polecić. Jedynym mankamentem są długie terminy.

Nina Czerwińska-Aleksandrowicz

MAXDENT
Cieszyńskego 21/5
80-808 Gdańsk

od kilku lat lecze sie u pani doktor i ciagle jestem bardzo zadowolona, polecam, brak stresu i pelen profesjonalizm

lek. dent. Joanna Antosiak

Startowa 1/gab.14
80-461 Gdańsk

Wspaniała kompetentna moja ulubiona Pani stomatolog, której nie zamienie już na żadną inną. Jest profesjonalna, a przy tym przesympatyczna
Opinia dodana przez: Dejva

lek. dent. Małgorzata Bukowska

ul. Jabłoniowa 21/5
80-175 Gdańsk

Nie znam lepszego stomatologa a znam wielu...:) Najlepszy wg mnie gabinet w Gdańsku pod każdym względem. Za podejście za merytoryke za zaangażowanie za „Primum non nocere”...za wszystko...Pani Małgosiu bardzo dziękuję ! Chapeau bas!!! Polecam!
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Hanna Popiołek

CENTRUM STOMATOLOGICZNE POLDENT PRZYMORZE
Jagiellońska 36 F
80-371 Gdańsk

Od lat lecze zeby u Pani Hani. Wcześniej na NFZ, teraz prywatnie. Najlepszy stomatolog w Polce (dojeżdżam z Kielc). Profesjonalizm w każdym calu. Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Karolina

dr Robert Kucharski

Chirurg stomatolog

Neodentica
Kartuska 149
Gdańsk

Podniesienie dna zatoki + trzy implanty w niecale dwie godziny. Następnego dnia obrzęk niemal niewidoczny, ból niemal nieodczuwalny, zero krwawienia. Praca operatora i Jego zespołu profesjonalna, sprawna, spokojna i miła. Troska o pacjenta i standarty higieniczne najwyższe. Zabezpieczenie farmakologiczne i informacje po zabiegu b.dobre i wyczerpujące. Serdeczne dzięki. Marek M.

lek. dent. Barbara Dziaduszewska

Prywatny Gabinet Lekarski
Zbyszka z Bogdańca 66
80-419 Gdańsk

Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor,jestem u niej od zawsze,minęło 24 lata:-)leczy się u Niej ala moja rodzina. Jest fachowcem w swojej branży,plomby trzymają się jak zaklete :-)

lek. dent. Karolina Gromnicka

ul. Przytulna 36/lok. U1
80-176 Gdańsk

Z czystym sumieniem polecam Dr Karolinę ,tułałam się po różnych lekarzach i bardzo się cieszę że koleżanka mi ją poleciła,jestem bardzo zadowolona. Gabinet urządzony na najwyższym poziomie i obsługa bardzo miła. Polecam
Opinia dodana przez: Anna

lek. stom. Camilla Majewska

Stomatolog, Protetyk

DentiCo Stomatologia IMPLANTY, MIKROSKOP, ORTODONCJA
Kołobrzeska 5
80-390 Gdańsk

Jestem w 100% zadowolony. Bezboleśnie, profesjonalnie i bezproblemowo! Poza tym bardzo sprawnie i szybko. Czegoż więcej chcieć!
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Agnieszka Stankiewicz-Warczak

ul. Nowosądecka 15C/2
80-180 Gdańsk

Bardzo mila doktor tak sie balam teraz bede sie leczyc z mezem u P dr.Polecam wiem ile mam do wyleczenia i odrzymalam odpowiedz na wszystkie pytania.
Opinia dodana przez: halina

lek. dent. Tomasz Nowak

ul. Zbigniewa Burzyńskiego
80-462 Gdańsk

Najlepszy dentysta z jakim miałem przyjemność pracować. Odpowiednie podejście do pacjenta fachowe wykonanie, przystepne ceny oraz pelen profesjonalizmu majster czysty specjalista w tym fachu, pana Tomasza moge polecic każdemu z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Radoslaw Jakimowicz