Lekarze Stomatolog Gdańsk

Justyna Kamińska

Gabinet lekarski
80-438 Gdańsk

Duża kompetencja. Będąc na fotelu, nie czuje się stresu. Skromność i delikatność, no po prostu same plusy. Serio!
Opinia dodana przez: Ola

lek. dent. Ewa Krakowiak

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

Bardzo kompetentna doktor. Po wszystkich dotychczasowych wizytach i efektach przeprowadzonego leczenia jestem super zadowolona. Również bezstresowa atmosfera w gabinecie w Matemblewie godna podkreślenia. Nawet dzieci nie oponują i nie mają problemu z leczeniem.

lek. dent. Beata Wrześniewska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Diaverum Gdańsk Kartuska
ulica Kartuska 4/6
80-104 Gdańsk

Świetna dentystka, kompetentna a przede wszystkim ma bardzo dobre podejście do dzieci. Moja obecnie 5-cio letnia córka zaczęła do niej chodzić jak miała 3,5 roku. Początki były trudne ale P. doktor przekonała ja do siebie. Dwa razy byłam u innego lekarza, ponieważ nasza dentystka była na urlopie i to był koszmar. Córka płakała i się wyrywała. Zrezygnowalismy. Wróciła dr Wrześniewska i nie było problemu. Bez krzyku, bez płaczu i z ...
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Małgorzata Peplińska

ul. Sympatyczna 6U/2
80-176 Gdańsk

dokładnie, bez pośpiechu(co w tym fachu jest rzeczą bardzo ważną), estetycznie i bezboleśnie :) polecam każdemu
Opinia dodana przez: Aga

lek. dent. Elżbieta Woronowska

"Miladent" Przychodnia Stomatologiczno-Implantologiczna
Garncarska 10/16
80-894 Gdańsk

Byłam pewna obaw, jednak okazały się one bezpodstawne. Profesjonalne podejście! Wysokiej klasy specjalista! Zdecydowanie Polecam P. Elżbietę i Osowa Dental Clinic 👍

lek. dent. Katarzyna Gołębiewska

PORADNIA W GDAŃSKU
AL. ZWYCIĘSTWA 30
80-219 Gdańsk

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lek. dent. Jarosław Małachowski

Kartuska 35A
80-104 Gdańsk

Polecam ! Lekarz który zaprasza na fotel, miły i jasno tłumaczy dalsze kroki. Ma doskonałe podejście do pacjenta. To była moja trzecia wizyta wiec nie był to jednostkowy przypadek. Widać, że jest na bieżąco w medycynie jak i w podejściu do pacjenta. To tak jakby otaczał opieką, a to chodzi u lekarzy! dlatego zamieszczam opinię z poleceniem dla innych. Lekarz któremu się chce, który widać że umie bo są efekty, ...
Opinia dodana przez: Jan

dr n. med. Dorota Wojda

Stomatolog, Ortodonta

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Stefana Grota-Roweckiego 2a
80-108 Gdańsk

Pani Dorota jest przesympatyczną osobą i wspaniałym Lekarzem! Leczę sie ponad rok ortodontycznie i jestem bardzo zadowolona. Widzę postępy w leczeniu i liczę na dobry wynik końcowy. Znakomite podejście do klienta, zero pazerności, zaangażowanie i życzliwość to cechuje lekarza Dorotę Wojde!. Bardzo Polecam Panią Doktor wszystkim pragnącym otrzymać fachową i rzetelną pomoc!
Opinia dodana przez: Inna
Wizyta przebiegła bardzo sprawnie i pomyślnie, w sympatycznej atmosferze, plus ceny nie z kosmosu - polecam
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Sylwia Chamska

Gospody 5a lok. 6a
58-100 Gdańsk

a to druga moja ulubienica, bez niej nie zasnę w nocy. Robota wrze, zęby lśniące i błyszczące. Miła, sympatyczna, warta swej ceny.
Opinia dodana przez: Dariusz z Warszawy

lek. dent. Magdalena Zacharska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mewa
ulica Grunwaldzka 62
Gdańsk

Ta Pani ma dar do leczenia zębów prawie zasnąłem na fotelu przy leczeniu kanałowym profesjonalna oraz pewna ręka. Po prostu anioł :)
Opinia dodana przez: Alan

lek. dent. Jadwiga Poczobut

Sztormowa 7c
80-335 Gdańsk

bardzo sympatyczna pani stomatolog, bardzo jasno tłumaczy, nie wykonuje zbędnych rzeczy tylko po to by zedrzeć kasę, zdecydowanie najlepszy lekarz stomatolog w trójmieście. Polecam

lek. dent. Renata Chróścicka

Plus Medical
Polanki 76A
80-302 Gdańsk

Pani Doktor, nie boi się leczyć zębów u pacjentów z czterokończynowym niedowładem spastycznym! Zdarzało mi się że inny lekarz proponował mi abym leczył się w specjalnej placówce dla osób z tym schorzeniem, choć mój stan zdrowia tego nie wymaga. Przed gabinetem jest profesjonalny podjazd dla wózków inwalidzkich i przystosowana toaleta dla osoby na wózku inwalidzkim - to ogromna rzadkość w gabinecie prywatnym!!! Szkoda że nie można płacić kartą kredytową to ...
Opinia dodana przez: Bogdan

lek. dent. Sylwia Maj-Filarska

Centrum Diagnostyki Medycznej ENDOMED Specjalistyczny ZOZ
ulica Subisława 24
80-354 Gdańsk

Pani doktor ma świetne podejście do dzieci. Pełen profesjonalizm i trafna diagnoza pozwoliła nam uniknąć wielu komplikacji i bólu w trakcie leczenia. Polecam

lek. dent. Agnieszka Nowińska

MEDISS
ul. Chrzanowskiego 10
80-278 Gdańsk

Dziękuję Pani Dr. Agnieszce za pomoc przy wyrwaniu zęba. Pomogło i nie ma bólu. To była naprawdę profesjonalna i bezbolesna procedura. Przyjęcie w klinice Neptune Dent w Gdańsku było bardzo przyjazne, a personel wyjątkowo troskliwy. Jestem pod wrażeniem jakości usług stomatologicznych, jakie oferujecie. Teraz, dzięki Wam, mogę cieszyć się bezbólowym uśmiechem. Dzięki jeszcze raz!
Opinia dodana przez: migoti arvaro

lek. dent. Katarzyna Malinowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SKIM Gabinety Stomatologiczne FILIA 4
Romana Dmowskiego 9
80-243 Gdańsk

Polecam, najlepszy lekarz - stomatolog jakiego wżyciu miałem przyjemność spotkać. Doświadczenie i profesjonalizm, kompetencja i empatia.
Opinia dodana przez: maciej

Marek Hippner

Protetyk, Stomatolog

Gdańsk

Bardzo polecam Pan Marka, pełen profesjonalizm, przystępna cena. Juz się nie boję leczyć zebów :) Jeszcze raz dziękuję.PMU

lek. dent. Agnieszka Żenni

ul. prof. Romualda Cebertowicza\ 4
80-809 Gdańsk

Pani Doktor bardzo uprzejma i profesjonalna. Wie od razu jakie leczenie dobrać i jestem zadowolona za każdym razem. Polecam!
Opinia dodana przez: Justyna

lek. dent. Karolina Bystrzanowska

ul syriusza6 gdansk
al. Grunwaldzka 92/98 lok. 33
80-244 Gdańsk

Moja kochana pani doktor ,moi rodzice od lat do niej chodzą,namówili mnie ,b.się bałam .Pani doktor ma takie komputerowe znieczulenienic nie czułam,poza tym jest przemila i ultra delikatna:))),no i usunęła mi dolną ósemkę w niecalą minutę,SUPER
Opinia dodana przez: Moniś

lek. dent. Barbara Majewska-Siorek

Chrzanowskiego 38a
80-278 Gdańsk

Bardzo długo szukałam dobrego stomatologa i w końcu znalazłam. Profesjonalne podejście do pacjenta. W tym gabinecie nie rządzi pieniądz, a jedynie rzetelne i fachowe leczenie oraz oczywiście przemiła atmosfera.
Opinia dodana przez: Maria