Lekarze Stomatolog Gdańsk

lek. dent. Bogusława Osińska-Pawlina

NZOZ Św. Ojca Pio
Burzyńskiego 1
80-462 Gdańsk

Cudowny lekarz. Pani Doktor, po pierwsze jest przesympatyczna, po drugie baaardzo kompetentna i przejmująca się swoją pracą. Dla pacjenta z bólem otworzyła w święta swój gabinet. Z taką postawą jeszcze się nie spotkałam. Nie zamierzam już więcej szukać stomatologa!!!
Opinia dodana przez: Izabela

lek. dent. Wioleta Sekula

al. Grunwaldzka 62/1A
80-241 Gdańsk

Profesjonalistka-rzetelna,fachowa,cierpliwa... wzór dla innych,zmanierowanych lekarzy. Indywidualne podejście do pacjenta,troska,oraz przyjazne usposobienie zasługują na najwyższą ocenę...
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Anna Galla

Zakład Opieki Zdrowotnej "BaltiMed"
ulica Krzemowa 16
80-041 Gdańsk

Pani Anna Galla to nasza najlepsza dentystka polecam gorąco. Wspaniały lekarz z podejściem do pacjenta. Relaks na fotelu. Leczymy się u niej od lat. Bezboleśnie rwie😊 jest dokładna i przejmuje się pacjentami. W towarzystwie p. Bozenki rozweselaja pacjentów.
Opinia dodana przez: KAROL
Uśmiech,uprzejmość i pełen profesjonalizm. Do pani doktor chodzę z przyjemnością chociaż wizyty u stomatologa nie bardzo lubię. Zdecydowanie polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Jola

lek. dent. Daniel Kurban

Al. Grunwaldzka 164/1
80-258 Gdańsk

Dr Kurban ma bardzo miłe podejście do pacjenta, jest profesjonalny , opowiada po kolei co będzie robił przed i podczas wykonywania zabiegu. Podczas zakładania implantu był delikatny, pytał się o samopoczucie. Bardzo polecam tego lekarza stomatologa.
Opinia dodana przez: Karina

lek. dent. Kamila Frankowska

Centrum Diagnostyki Medycznej ENDOMED Specjalistyczny ZOZ
ulica Subisława 24
80-354 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz. Miła, spokojna, troskliwa. Dba o samopoczucie pacjenta, nie ma przymusu. :) Polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Beata Kołodziejska-Drobiszewska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologiczne EURO DENT
ulica Kołobrzeska 39F
80-391 Gdańsk

Super stomatolog. Leczyliśmy się u niej przez okres 2 lat :) Wszystkie zęby CUDO :) Miła, sympatyczna bardzo dobra stomatolog. Przyjmuje w EuroDencie w Gdańsku. Polecam!

lek. dent. Sylwia Zdanowska-Pogonowska

OptimMed
Jaskółcza 7/15
Gdańsk

bardzo polecam wszystkim którzy mieli złe doświadczenia z dentystami ,bardzo miła i rzeczowa. Pani doktor jest naprawdę delikatna.
Opinia dodana przez: Jadwiga

lek. dent. Beata Kurek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DARMEDICA"
aleja Gen. Józefa Hallera 117
80-416 Gdańsk

Super lekarz nie mogłem lepiej trafić pani Beata wie co robi widać doświadczenie i co za tym idzie wielkie umiejętności a do tego jest bardzo miła i sympatyczna
Opinia dodana przez: Mariusz

lek. dent. Anna Kotas

ul. Warneńska 9D/8
80-288 Gdańsk

Pani Ania to bardzo profesjonalny stomatolog i przemiła osoba. Umawiam się do niej na wizyty od kilku lat i zawsze jestem zadowolona. Polecam!
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Kacper Polakowski

"Miladent" Przychodnia Stomatologiczno-Implantologiczna
Garncarska 10/16
80-894 Gdańsk

Szkoda, ze jestem bardzo dorosła. Kiedyś nie było takiej techniki i takich stomatologow. Doktor Polakowski jest artystą - stomatologiem w jednej osobie. Jaka wspaniała osobowośc. Chyba zaczynam żałować ze mam tylko 32 zeby .Przepraszam 31 gdyz rozważać bedę 1 implant . Zabiegi bezbolesne i żadnego stresu na fotelu. Doktor ma wspaniale wspołgrającą asystentkę ( niestety nie zapamiętałam jej imienia)Nie moge sie doczekać następnej wizyty do leczenia kanału. Doktor przyjmował mnie ...
Opinia dodana przez: Hanna S

lek. dent. Maria Radziwilska

"Miladent" Przychodnia Stomatologiczno-Implantologiczna
Matemblewska 1a/18/19
80-281 Gdańsk

Zdecydowanie polecam! Pełen profesjonalizm, szybko, sprawnie i przyjemnie, do tego przemiła osoba Pani doktor. Polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Bartosz

lek. dent. Jolanta Lange

Konopnickiej 16a lok. 5
80-240 Gdańsk

Przyjemnie,odpręzająco,kompetentnie.Czuję się jakbym nie był u dentysty.Usmiechnięty personel.Dostałem gwarancję na wykonane zabiegi.

lek. dent. Kamila Łońska

ETER-MED
Żabi Kruk 10
Gdańsk

Najlepszy leakarz stomatolog u jakiego byłem.Polecam każdemu kto ma stracha przed dentystą, kto chce mieć przekonanie, ze dobrze wydał pieniądze na leczenie..
Opinia dodana przez: Maciej

lek. dent. Mariusz Dudziński

Prywatny Gabinet Lekarski
Aleja Rzeczypospolitej 33
80-463 Gdańsk

Wizyta w gabinecie doktora Mariusza Dudzińskiego w trzech słowach to: uśmiech, profesjonalizm i perfekcjonizm. Każdemu, kto chce pokonać strach przed wizytą u stomatologa, polecam tę przychodnię. Pan doktor potrafi świetnie wyleczyć nie tylko zęby, ale i strach przed wizytami. Wszystkie zabiegi jakie przeszłam, były absolutnie bezbolesne, chociaż kiedy usłyszałam, że czeka mnie wycinanie dziąsła wokół ósemki i leczenie kanałowe innego zęba, chciałam dać nogi z fotela. Niebagatelne znaczenie prócz zdolności ...
Opinia dodana przez: Irena Wilczyńska-Pękalska

lek. dent. Adam Zedler

Chirurg stomatolog

ul. Stanisława Wyspiańskiego 9
80-432 Gdańsk

Najlepszy lekarz na świecie. Miły, cierpliwy, ciepły i przede wszystkim wybitny fachowiec. Tłumaczy i uspokaja.
Opinia dodana przez: Paulina

Marta Dłużewska

Żabicka Marta Praktyka Lekarska
80-398 Gdańsk

Najlepszy toruński stomatolog dziecięcy, jest miła i bardzo ciepła. Leczyła ząbki mojego malucha - ma rewelacyjne podejście :)

Anna Stasiewicz

Klinika Stomatologiczna lek. stom. Marek Marcinkowski
80-041 Gdańsk

Wspaniała stomatolog, godna polecenia. Kompetentna, cierpliwa i bardzo sympatyczna. Leczenie przebiega bezboleśnie. To co inni potrafią napsuć, to p. doktor rzetelnie naprawia. Lepiej trafić trudno !

lek. dent. Gabriela Rak-Kundzicz

Chirurg stomatolog

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

Dziekuję i polecam!!!Super podejscie do pacjenta ,szybko i delikatnie.100% zadowolenia...............
Opinia dodana przez: Jarosław

lek. dent. Agnieszka Matkowska

Przychodnia stomatologiczna
Grunwaldzka 244
80-266 Gdańsk

Cudowna Pani Doktor, pełen profesjonalizm, kultura i zaopiekowanie pacjentem, wielka serdeczność! Polecam