Lekarze Stomatolog Gdańsk

lek. dent. Jowita Żebrowska-Zakrzewska

DentiCo Stomatologia IMPLANTY, MIKROSKOP, ORTODONCJA
Kołobrzeska 5
80-390 Gdańsk

Znalazłem w Gdańsku dentystę z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Długo odkładałem wizytę u dentysty z obawy przed kolejnym bólem, aż znalazłem w internecie stronę Dentico. Umówiliśmy pierwszą wizytę przez e-mail, bo nie było mnie jeszcze w Polsce. Od samego początku zastałem miłą atmosferę i umówiliśmy się na kolejne wizyty. Już tego samego dnia mogliśmy zacząć, bo czekało nas sporo pracy w dość krótkim czasie. W dwa tygodnie mam już zrobione ...
Opinia dodana przez: Michał

dr Karolina Mazurkiewicz

Chirurg stomatolog

Kryspin Dent
Gdańsk

W zeszłym tygodniu doktor Mazurkiewicz usunęła mi ósemkę, zabieg wydaje się prosty bo co to za trudność wyrwać zęba ale jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach. Pani Karolina zrobiła to tak delikatnie i fachowo że opuchlizna po zabiegu była znikoma, jeszcze nikt nigdy tak delikatnie nie usunął mi zęba. Wydaje się że to nic ale pół roku temu też usuwałem ósemkę u innego gdańskiego chirurga, z grzeczności tylko nie napiszę ...
Opinia dodana przez: Grzesiek

lekarz Karolina Łubińska

indywidualna praktyka lekarska
Szermiercza 22
80-180 Gdańsk

Polecam w 100%. Mam paru dentystow w poblizu, piechotka 3 i 5 minut, a jednak poswiecam ok. godziny, by dojechac do Pani doktor. Korzystalam z leczenia zebow i licowek. Jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Iwona

lek. dent. Katzrzyna Kryspin

TOWER-MEDIC gabinet lekarski Jarosław Magdziak
ul.Partyzantów 8/114
Gdańsk

Dla mnie pani kryspin była ostatnią deską ratunku po nieudanym leczeniu kanałowym u mojego poprzedniego dentysty, który po złamaniu narządu w kanale powiedział że ząb trzeba wyrwać. Naprędce szukałam informacji czy jest jakaś alternatywa która pozwoli na uratowanie zęba i znalazłam informacje że tutaj radzili sobie już z takimi przypadkami. Zadzwoniłam na recepcje i pani to potwierdziła, wiec umówiłam się jak szybko się dało. Na szczęście wszystko skończyło się po ...
Opinia dodana przez: Emika

Krzysztof Bosko

Czubińskiego 9u lok. 4
80-140 Gdańsk

Super lekarz odkąd leczę zęby u niego nie boję się dentysty a bylo co robic jak zawitałam do niego po raz pierwszy polecam

lek. dent. Radosław Szymański

ul. Na Wzgórzu 13
80-296 Gdańsk

Bylem na kilku wizytach w gabinecie Stomatologicznym Radka. Kilka bezbolesnych borowan, wymiana amalgamatow, ogromna uwaga i troska. Polecam przede wszystkim poniewaz bylo to prawie 20 lat temu I od tego czasu nie Mialem zadnych powazniejszych problemow z zebami. Absolutnie polecam uslugi tego dentysty :) Zbigniew Skowyrski
Opinia dodana przez: Zbyszek Skowyrski

lek. dent. Monika Daleka-Łapczyńska

"Miladent" Przychodnia Stomatologiczno-Implantologiczna
Matemblewska 1a/18/19
80-281 Gdańsk

Bardzo dobra Dentystka! Już po pierwszej wizycie, zmieniło się moje podejście, zero strachu, bólu i niechęci do wizyt u stomatologa. Pani doktor Monika ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Spokojne tłumaczy procedury w trakcie wizyty, generalnie pełen profesjonalizm. Ma czas dla każdego. Po każdej wizycie czuję się "dopieszczona". Efekty leczenia bardzo trwałe i wizualnie perfekcyjne. Polecam
Opinia dodana przez: Iza

Ewa Hublewska

Protetyk, Stomatolog

ul. Piastowska 34/1
80-332 Gdańsk

bardzo dobra lekarka stomatolog, korzystam w miare potrzeb od 30 lat, doskonała protetyk. Uprzejma i delikatna, a to ważne u dentysty. Polecam wszystkim.

lek. dent. Tomasz Adaszkiewicz

Dental Centrum
Inżynierska 19
80-298 Gdańsk

Profesjonalny i dokladny. Skupiony na pacjencie. Drogo ale bez zastrzezen i poprawek. Cierpliwy dla trudnych pacjentów.

Wojciech Kiewlicz

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Gdańsk

Polecam doktora Wojciecha Kiewlicza z Kliniki Dentium w Kartuzach, jakość świadczonych tam usług stomatologicznych jest na najwyższym poziomie. Profesjonalna obsługa personelu medycznego i rejestracji wraz z pieknym otoczeniem sprawiają, że na każdą wizytę umawiam się z przyjemnością.
Opinia dodana przez: Jan

Edyta Kuskowska

Centrum Stomatologiczne "CURODENTAL"
Okopowa 7
80-819 Gdańsk

U Pani Doktor leczę się od niepamiętnych czasów, na pewno ponad 20 lat. Nigdy się nie zawiodłem. Uśmiech, kompetencja sprawiły, że po opieką Pani Doktor jest cała moja rodzina. Niektórzy przyjeżdżają nawet specjalnie z zagranicy. Ponieważ nie lubię zastrzyków znieczulających, to mam wrażenie, że Pani Doktor bardziej się boi ode mnie czy mnie przypadkiem nie boli. Nie boję się wizyty, bo wiem, że zawsze będę fachowo leczony.
Opinia dodana przez: Roman

Dariusz Kutella

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Gabinet
Szymanowskiego 59
Gdańsk

Pierwszy raz w życiu musiałem usunąć zęba, dodatkowo była to 7-mka która popsuła się kompletnie od środka, pękł korzeń a ząb stracił strukturę. Sam Doktor przyznał, że dawno nie miał takiego przypadku. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. 0 bólu i strachu, w każdym momencie widać było że Doktor, pomimo że ząb się "stawiał", doskonale wiedział co robi, wręcz z uśmiechem na ustach i żartując sobie, wyciągnął drania w kawałkach w ...
Opinia dodana przez: Michał G

Anna Magdoń

Dentus plus
Startowa 1
80-464 Gdańsk

Pierwszy raz byłam u tak dobrego dentysty. Wszyscy poprzedni mówili mi,że mam idealnie proste żeby (co innego widziałam w lustrze) oraz że nie posiadam ani jednej dziury. Moja mama od lat chodzi do tej pani i postanowiła mnie ze sobą zabrać :)Cieszę się,że się zdecydowałam, ponieważ okazało się że mam kilka dziur:/ i nie było to żadne naciąganie, bo wszystko pokazane zostało mi na komputerze :) do tego niestety, ale ...

lek. dent. Tytus Kuczkowski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk

Dziękuje całemu zespołowi za pomoc w sprawie moich zebów oraz udostępnieniu płatnosci na raty.Przyznam szczerze że pierwszy raz mam do czynienia z tak dużym zaufaniem do pacjenta.eszcze raz dziękuje za pomocna dłon.
Opinia dodana przez: Alicja

Jolanta Poniewierska-Skowronek

Stomatolog, Ortodonta

Kartuska 35A
80-104 Gdańsk

Doktor Jolanta jest wspaniałym stomatologiem. Miło mi się z panią doktor rozmawia, często chcę jeszcze dłużej i dłużej posiedzieć tam w gabinecie i porozmawiać. Panuje tam bardzo miła atmosfera. Stomatolog, ortodonta Jolanta Poniewierska-Skowronek jest godnym polecenia doktorem. Życzę każdemu żeby tam znaleźli swoje szczęście, tak jak Ja. Cieszę się, że jest w Pruszczu Gdańskim taki wspaniały stomatolog/ortodonta. Osobiście korzystam z usług stomatologicznych już kilka miesięcy, wszystko jest jak w siódmym ...

lek. dent. Anna Gołota-Konkol

ul. Marcowa 9
80-178 Gdańsk

Pani doktor konkretna, pomocna zna się na swojej pracy. Plus za delikatność i super odbudowany ząb. Polecam tym co boją się dentysty.
Opinia dodana przez: Ludwik

lek. dent. Krystyna Matysik

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Przychodnia Specjalistyczna Falck
aleja Jana Pawła II 20
80-462 Gdańsk

Stomatolog godny polecenia. Pełny profesjonalizm. Obsługa bardzo miła. Pełna kultura,uprzejmość, zaufanie. Warto,jesze raz polecam.

Bożena Mackiewicz

Ortodonta, Stomatolog

ORTODENTAL
ul.Biwakowa 3 Gdańsk
80-299 Gdańsk

Zdecydowanie polecam Panią Doktor. Zawsze miła dla pacjentów. Niejednokrotnie nie pobiera opłaty za dodatkowe wizyty.Zawsze wszystko cierpliwie tłumaczy i pyta się jakie pacjent ma oczekiwania. Pod gabinetem nie czeka się w nieskończoność, pacjent umawiany jest na godzinę i o danej porze wchodzi. W gabinecie panuje bardzo miła atmosfera. POLECAM wszystkim!!!

lek. dent. Zofia Gajownik-Klonecka

Prywatny Gabinet Lekarski
Meissnera 10 d/16
80-462 Gdańsk

wjedza na wysokim poziomie. Doświadczenie zawodowe pozwala Pani doktor na trafne diagnozy.Leczyła moja 7 letnią córkę na dyżurze. na Awf.polecam.
Opinia dodana przez: Monika

Krystian Krupski

Chirurg stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Gdańsk

Znakomity lekarz z profesjonalnym podejściem. W lepsze ręce trafić nie mogłam. Usunięcie dwóch ósemek przebiegło w błyskawicznym tempie (w tym jedno dłutowanie). Spokój i opanowanie, które towarzyszyło Doktorowi mi się udzieliło. Czułam się bezpiecznie. Dziękuję ♥️
Opinia dodana przez: Wiktoria