Lekarze Stomatolog Kraków

lek. dent. Łukasz Kwieciński

Kadecka 1 (d. Królewska 65b)
30-078 Kraków

Kompetentny, bardzo delikatny, wyjaśnia szczegółowo każdy etap leczenia, Stwarza bardzo miłą atmosferę w trakcie wizyty. W jego gabinecie leczenie zębów to prawdziwa przyjemność, I zero bólu! Polecam serdecznie tego stomatologa.
Opinia dodana przez: GRAŻYNA

lek. dent. Anna Pliżga

ul. Lotnicza 2
31-462 Kraków

Najlepsza Pani Doktor Stomatolog pod słońcem, pod każdym względem... Więcej komentarza zbędna, naprawdę świetna w każdym​ calu...
Opinia dodana przez: Iwona

lek. stom. Izabella Klimek

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Gabinet Stomatologiczny Izabella Klimek
Kronikarza Galla 22
30-053 Kraków

Bardzo polecam Panią Doktor. Od zawsze mam problemy z zębami. Bywalam u wielu dentystow. Do Pani Doktor Klimek chodzę od lat i jestem bardzo zadowolona. Jest profesjonalną, rzetelną i uczciwą osobą godną polecenia.
Opinia dodana przez: Jagoda

lek. dent. Łukasz Butryn

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna "OPTIMADENT" Filia w Krakowie
Nowosądecka 31/49
30-683 Kraków

Serdecznie polecam pana Łukasza, miałam ukruszoną jedynkę, poprzedni Stomatolog nie radził sobie tak dobrze z problemem i ząb co dwa tygodnie się kruszył. Pan Butryn poświęcił mi swój czas mimo, że miał pacjentów. Bardzo dobry Stomatolog!
Opinia dodana przez: Gość

lek. dent. Bartosz Krawczyk

Apex 2000 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
os. Złotego Wieku 23
31-615 Kraków

Od około trzech lat jestem pacjentem dr Krawczyka i do tej pory nie dał mi powodów do narzekania. Fachowa pomoc, profesjonalne podejście, jednym słowem specjalista godny polecenia!
Opinia dodana przez: Mateusz

lek. dent. Małgorzata Kolczyńska

Primodentica S.C.
31-502 Kraków

Pani Doktor Kolczyńska w sposób niezwykle uprzejmy podchodzi do każdego pacjenta, tłumacząc mu wszystko co związane z leczeniem (dla mnie osobiście było to bardzo ważne). Do tego bardzo przyjemny gabinet. Zdecydowanie polecam.

lekarz Janina Kasprzyk

Pogotowie
S
Kraków

Wspaniała Pani dr.Dokłada wszelkich starań,by pacjentowi pomóc w jak najlepszy sposób.Nadzwyczaj uczciwa,co jest bardzo rzadkie w dzisiejszych czasach.Polecam wszyskim.Wspólpracuje z bardzo dobrym protetykiem.

lekarz Bogusława Jarosz

Protetyk, Stomatolog

Ośrodek Implantologiczno-Stomatologiczny
ul. Miłkowskiego3/701
30-384 Kraków

Bardzo komtetentna i budząca zaufanie lekarka. Z efektu końcowego pracy jestem bardzo zadowolony. W sumie całe leczenie wspominam bardzo miło, choć dotychczas bardzo bałem się dentysty. Gorąco polecam! J.P.

lek. dent. Monika Żołnierz

Indexmedica
Czapińskiego 2
30-048 Kraków

Bardzo delikatna i spokojna kobieta. świetny specjalista. Wypełnienia nie przeszkadzają i zupełnie nie odrózniają się od koloru zębów. robiłam wypełnienie między 1 i2 i nawet przy nitkowaniu nic nie zadziera. Bardzo dokładnie i rzetelnie wykonywana praca.
Opinia dodana przez: zuzagora

lek. dent. Ewa Krawiec

przychodnia rejonowa
gen.kutrzeby
Kraków

Panią Doktor poznałam ćwierć wieku temu. Leczy mnie,moje córki i wnuczki.Jest jedynym lekarzem, któremu jestem wierna tak długo. Nie bez powodu, oczywiście. Pani doktor to wspaniały fachowiec,przesympatyczna, życzliwa osoba.Przez te wszystkie lata nigdy nie odmówiła pomocy, mimo, iż nieraz "wciskałam" się bez terminu. Z pewnością zasługuje ma miano lekarza przez duże L! Gdyby więcej takich lekarzy, można by nawet polubić publiczną służbę zdrowia. Serdecznie pozdrawiam Panią Doktor i życzę wielu, ...

lek. dent. Agnieszka Kulig

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny A. Kulig, M. Szumera
ul. Bajeczna 2b/2
Kraków

Pani doktor uratowała mi zęba, który przez innego lekarza został zakwalifikowany do usunięcia. Poza świetnym podejściem i wiedzą zawodową, to osoba o wysokiej kulturze osobistej. To lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Urszula

lek. dent. Witold Brzyski

Opolska 14 a
31-323 Kraków

polecam,świetny fachowiec o ludzkim obliczu

lek. dent. Beata Drózd

os. Piastów 12 k
31-623 Kraków

Jak dla mnie to rewelacja,pełny profesjonalizm,delikatność i uprzejmość na najwyższym poziomie...polecam w 100%
Opinia dodana przez: Angela

lek. dent. Agnieszka Dudek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej TERAPIA-MED
os. Niepodległości 2
31-861 Kraków

Polecam serdecznie.Pani stomatolog systematycznie ratuje moje zęby i czy prywatnie czy na kasę chorych nie ma znaczenia,bez bólu,miło i uprzejmie za każdym razem.Co najważniejsze precyzja i dokładność jakiej nie spotkałam nigdzie indziej.

lek. dent. Michał Rerutkiewicz

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Oś.Jagielońskie 19/3
Kraków

Pan Michał to Mój ulubiony lekarz :) jestem bardzo zadowolona z leczenia ortodontycznego . W Gabinecie panuje super atmosfera , pan doktor jest bardzo miły i starannie przykłada się do swojej pracy . Poleciłam go wielu swoim klientka i każda z nich tak samo jest zadowolona . Pewnego dnia jedna z nich napisała do mnie „ dziękuje to anioł nie człowiek „ :) polecam polecam i jeszcze raz polecam
Opinia dodana przez: Agata

lek. dent. Magdalena Stworzewicz

ulica Konarskiego 9
30-049 Kraków

Od kilkudziesięciu lat nie byłem u Stomatologa. Nie jest to wina braku czasu ale przeżyć związanych z ostatnim leczeniem zębów. Przyszedł moment kiedy zdecydowałem się na wizytę w gabinecie. Trafiłem do p. Magdaleny i jestem zobowiązany do stwierdzenia że dzięki profesjonalnemu podejściu do pacjenta zaczynam powoli odzyskiwać wiarę w to iż wizyta u stomatologa nie musi łączyć się ze stresem i traumą. W pełni profesjonalne podejście do leczenia, miła atmosfera ...
Opinia dodana przez: Kazimierz

lek. dent. Tomasz Sołtys

Gabinet Stomatologiczny BDent
30-033 Kraków

Super stomatolog i człowiek!!!Bardzo przejmuje się swoją pracą i uczciwie informuje o wadach i zaletach proponowanego leczenia.Polecam wszystkim pragnącym profesjonalizmu i uczciwości.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Ewa Szymura

Kilinskiego 5A
30-308 Kraków

Sprawdzony, bardzo kompetentny i profesjonalny lekarz stomatolog, z dobrym podejściem, nie tylko do dorosłych, ale i do dzieci. Pani doktor jest też bardzo miła. Polecam.
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Monika Cichoszewska

ulica Biskupia 18
31-144 Kraków

Fantastyczna Pani Doktor. Kompetentna, tłumaczy wszystko dokładnie, jest zainteresowana stanem pacjenta. Zdecydowanie najlepsza dentystka na jaką miałam okazję trafić
Opinia dodana przez: Justyna

lek. dent. Anna Miszalska-Jamka

os. Piastów 65 lok. U2
31-625 Kraków

Byłam u Pani doktor kilka razy. Od pierwszego momentu zrobiła na mnie dobre wrażenie. Bardzo miła, uprzejma, dokładnie wszystko tłumaczy co i jak. Zęby po wizycie wyglądają pięknie. Usługi są dosyć drogie nawet jak na Kraków. Najlepszą rekomendacją będzie to, że nawet mój mąż zaczął chodzić do dentysty i to właśnie do tej Pani.
Opinia dodana przez: Barbara