Lekarze Stomatolog Kraków

lekarz Jacek Piwowarczyk

Kraków ul. Balicka
Kraków

Ja mówię na Pana Doktora-Pan Doktor Dior! Chociaż bardziej preferuje marke Yves Saint Laurent jeśli chodzi o kwestie doboru okularów!
Opinia dodana przez: Ukaszek1

lek. dent. Lech Nurkowski

ulica Mogilska 121/706d
31-571 Kraków

Od lat leczę się u dr Lecha Nurkowskiego i z czystym sumieniem mogę każdemu go polecić. Pełen profesjonalizm i serdeczne podejście do pacjenta. Lekarz z ogromnym doświadczeniem. Wszyscy moi znajomi,którym poleciłam doktora są w pełni zadowoleni i na stałe zostali jego pacjentami.

Łukasz Łoboda

II Katedra Chorób Wewnętrznych Poradnia Chorób Alergicznych
Skawińska 8
30-166 Kraków

Jeden z najlepszych dentystów jakich spotkałem, bardzo dokładny, nie stara się wyciągnąć pieniędzy tylko jak najlepiej pomóc pacjentowi. Jak prowadzi leczenie kanałowe robi to bardzo dokładnie, jak ma wątpliwości robi kontrolne zdjęcie, i jeśli nie wydaje mu się, że jest idealnie zrobione umawia na następną wizytę i poprawia (za darmo!). Zajmuje się też sprawami chirurgicznymi i potrafi stutecznie pomóc.

lek. dent. Magdalena Szajnar

Przychodnia Medycyny Pracy przy Instytucie Fizyki Jądrowej
Radzikowskiego 152
31-342 Kraków

Leczyłam u Pani dr zęba kanałowo w Albusdent pod mikroskopem, fakt drogo bo drogo ale opłacało się! Bardzo kompetentna wesoła tryskająca wiedzą lekarka, zadzwoniłam ostatnio do Albusdent i ku mojemu zdziwieniu okazało się że Pani dr już tam nie pracuje a Pani z rejestracji stwierdziła że nie wie gdzie Pani dr teraz przyjmuje. Czy ktoś wie gdzie może teraz umówić się do Pani dr Magdaleny Szajnar, bardzo proszę o pomoc, ...

lek. dent. Michał Kościółek

Nzoz Ugorek
ul. Ułanów
Kraków

Niesamowity lekarz ! Polecam najmocniej Nie ma rownego i nawet lepszego jak pan doktor Niesamowite podejscie do dzieci!👦
Opinia dodana przez: Gabriela

lek. dent. Dorota Więcławek

TRIODENT
os.Piastów 65/u7
Kraków

Polecam. Bardzo dobry stomatolog, konkretna i miła. Dokładna, mam już 3 plomby od tego stomatologa i jest OK, a wcześniej bywało różnie. Stara się odtworzyć kształt zęba, a nie zostawia "patelni" jak niejeden lekarz. Bardzo delikatnie i dokładnie wykonuje scaling i piaskowanie (a jestem na to szczególnie wrażliwa).
Opinia dodana przez: M

lek. dent. Łukasz Musiał

ulica Kotlarska
31-539 Kraków

Kompetentny, doświadczony lekarz, odpowiedzi na pytania udzielane przez Pana doktora są bardzo merytoryczne. Zabieg usuwania ósemki szybki i bezbolesny. Profesjonalny, a przy tym miły. Polecam Pana doktora! :)
Opinia dodana przez: Anita

lek. dent. Karolina Michalska-Bałaga

Vital-Dent.pl
30-126 Kraków

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor! Jasno i w zrozumialy sposob wyjasnila co mi jest i skad sie to wzielo i jakie sa opcje leczenia i co moge zrobic zeby zapobiec problemom w przyszlosci. Czulam ze pani doktor poswieca mi cala swoja uwage, wizyta przebiegla w spokojnej, bardzo milej atmosferze. Bardzo polecam!!!

dr n. med. Danuta Fijał

Gabinet Stomatologiczny Dentica
31-103 Kraków

Jestem pacjentką Pani Doktor od ponad dwudziestu lat - dzięki Niej moje bardzo słabe zęby trzymają się na miejscu. Wielokrotnie wysyłałam do Niej znajomych - każdy, bez wyjątku został Jej pacjentem na stałe. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Natalia

lek. dent. Bogdan Pułyk

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. NZOZ "Galeria Krakowska"
ulica Pawia 5
31-154 Kraków

Super profesjonalista! Ekstra podejście do pacjenta. Zawsze wszystko tłumaczy i opowiada co robi, chętnie by się pogadało, ale ciężko z ssakiem w ustach ;) Oprócz leczenia, wstawił mi piękna koronę!! Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Aga

lek. dent. Waldemar Wiecha

Gabinet Stomatologiczny
Kraków

Korzystam z usług Pana Doktora od ponad 10 lat...Pan Doktor Waldemar Wiecha to najwspanialszy lekarz stomatolog jakiego poznałam w swoim życiu...pełen profesjonalizm i życzliwe, dobre serce Pana Doktora jest godne największego polecenia....Dziękuję Panie Doktorze...za ratowanie moich słabych i chorych zębów, za każdą wizytę pełną życzliwości i poświęcenia....dziękuję za wszystko....Najlepszy lekarz w rankingu lekarzy stomatologów...pełen profesjonalizm i doświadczenie i wspaniałe podejście do pacjenta....Wizyty bardzo tanie, wspaniała atmosfera, pełne zaufanie do Pana ...
Opinia dodana przez: Renata Błaszczak

lek. dent. Dagmara Bujok

Wójtowska 3 lok. 30
30-020 Kraków

Zwykle nie piszę opinii dobrych ani złych, ale w tym przypadku zrobię wyjatek, ponieważ Pani Dagmara jest pierwszą dentystką, która wyprowadziła mi wiele zębów z trudnych sytuacji. Każdy ząb dla Pani Doktor jest cenny, ratuje jeśli tylko można. Jest kompetentna, rzeczowa i logicznie wyjaśnia każdą sytuacje. Chodzę do Pani Dagmary od kilku lat i nigdy nie czułam dyskomfortu braku wiedzy, uważności i pełnej rzeczowej informacji. Ostatnio usuwałam implant w innej ...
Opinia dodana przez: Bozena

lek. dent. Marcin Dyląg

Turystyczna 6/23
31-213 Kraków

Pan doktor uporał się z zatrzymanym zębem bardzo sprawnie - przede wszystkim zabieg był kompletnie bezbolesny. Wszystko trwało może 15 minut. Żadnych komplikacji, rana zagoiła się i nie ma śladu po problematycznym zębie. Towarzyszył mi duży stres przed zabiegiem, jednak okazał się on zupełnie niepotrzebny. Polecam Pana doktora w 100%, to świetny fachowiec
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Marcelina Blak

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Prywatny Gabinet Lekarski
Rusznikarska 14 a lok. 12
31-261 Kraków

Najlepszy stomatolog u jakiego byłam! Zdecydowanie polecam. Wszystko na TAK, bardzo miła i cierpliwa Pani doktor, bardzo staranna, wspaniała!
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Justyna Pierścińska

ulica Wspólna 13A
30-654 Kraków

Pani Justyna jest genialna dla dzieci. Rzadko mam ochotę kogoś zareklamować, właściwie nigdy nie miałam przekonania, że naprawdę mogę ręczyć. Idealny stomatolog na pierwszą wizytę dla dziecka. Zakłada pakt z małym pacjentem i świetnie rozpoznaje, kiedy należy być fair i przestać borować. Powinna sama założyć praktykę dla dzieci. Moja córka chce chodzić do dentysty!
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Joanna Pachońska-Ombach

NZOZ Specjalistyczne Centrum Stomatologii Dentima
Balicka 12A/B2
30-149 Kraków

Pani doktor Joanna Pachońska - Ombach to wspaniała dentystka o ogromnej wiedzy, niezwykłych umiejętnościach i prawdziwym stomatologicznym talencie - potrafi sobie poradzić z najbardziej trudnymi przypadkami, jakby nie było dla niej rzeczy niemożliwych. Każdy zabieg u Pani Doktor to dokładnie przemyślana metoda leczenia, indywidualna strategia, która w połączeniu ze starannością i precyzją przynosi zawsze wspaniałe i długotrwałe rezultaty. Jestem pełna podziwu dla Pani doktor - dla jej pracy i doświadczenia, ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Jacek Sumara

DentalPark
Rożańskiego 52
Kraków

Bardzo dobry specjalista. Chodzimy do kliniki Dental Park z mężem od blisko roku i jesteśmy bardzo zadowoleni. Opieka stomatologiczna na najwyższym poziomie. Zarówno leczenie jak i kosmetyka zębów. Polecam gorąco!
Opinia dodana przez: Joanna
Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez Pana doktora:) Pan Gala świetnie wykonuje swoje obowiązki i ma znakomite podejście do pacjentów.
Opinia dodana przez: zuzagora

lek. dent. Joanna Chomycz

Wojewódzki Ośrodek Leczenia Nerwic
Lenartowicza 14
31-138 Kraków

Zawsze uśmiechnięty, super podejście do pacjenta. Jesli ktoś sie boi chodzić do dentysty to polecam (na pewno zmieni zdanie)

lek. dent. Michał Goliński

Stomatolog, Protetyk

Villa Dentica
Bronowicka 19/lu9
Kraków

Pan doktor jest bardzo dokładny, wszystko tłumaczy, godny zaufania. Ma również dobre podejście do dzieci. Polecam!
Opinia dodana przez: Natalia