Lekarze Stomatolog Kraków

Ewa Maciejasz

M.Dent
31-236 Kraków

Pani Doktor, miła, ale kompetentna, tłumaczy co robi w danym momencie. Nie naciąga, ceny bardzo dobre. Polecam. Byłam pierwszy raz, wcześniej chodził tylko mąż.
Opinia dodana przez: Magdalena

Anna Zalewska

Ortodonta, Stomatolog

św. Benedykta 10
30-536 Kraków

Takich lekarzy jak Dr Anna Zalewska nie spotyka sie czesto! Specjalistka w swoim fachu a przed wszystkim wspanialy i bezinteresowny czlowiek! Bardzo dziekuje za pomoc !
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Iwona Reguła

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Malarze Uśmiechu
ul. Jana Szwai 16/LU2
30-383 Kraków

Bardzo profesjonalna Pani doktor, zawsze uśmiechnięta, rzeczowa i konkretna a co najważniejsze konkurencyjna jeśli chodzi o ceny. Bardzo polecam Panią doktor małym pacjentom. Ja jestem bardzo zadowolona, Pani doktor leczyła wiele moich zębów i do żadnego z nich nie mam zastrzeżeń. Jednym słowem dentysta z dużym doświadczeniem a do tego miły i kompetentny. Polecam.

lek. dent. Tomasz Kozerski

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
Polna 4
31-232 Kraków

Na pierwszą wizytę wybrałam się po poleceniu Pana Tomasza przez mojego kolegę. Od tamtego czasu minęło niespełna 10 lat a ja wiem ze to była jedna z najlepszych decyzji. Profesjonalizm, spokój, przyjemna atmosfera, 100% zaufania do lekarza, wysoka jakość świadczonych usług, niewygórowane ceny. Mogłabym wymieniać w nieskończoność. Polecam każdemu, cała moja rodzina tam chodzi plus całe grono moich przyjaciół z UK.
Opinia dodana przez: Marcelina

lek. dent. Katarzyna Molek

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

ulica Zachodnia 5/7a
30-350 Kraków

Świetny lekarz, który sprawił, że moja 7 letnia córka wreszcie nie trzęsie się na samo wspomnienie o dentyście
Opinia dodana przez: Mat

lek. dent. Honorata Motyka

ulica Chmieleniec 19/23
30-348 Kraków

Sympatyczna, precyzyjna, skupiona na pacjencie, bardzo spokojna. Dr Honorata to perfekcjonistka w każdym calu. Dentystka na miarę XXI wieku. Można śmiało z zamkniętymi oczami siadać na jej fotelu. Polecam, bo warto.
Opinia dodana przez: Anna Maria

lek. dent. Katarzyna Opyrchał

inna Oświecenia 55/66
31-636 Kraków

Super Pani doktor! Profesjonalne podejście, doświadczenie, świetny kontakt z pacjentem. Zdecydowanie polecam!

lek. dent. Katarzyna Krzysztofik

Marchołta 55/1
31-416 Kraków

Najlepsza Pani stomatolog jaką znam. Podchodzi do każdego pacjenta z uśmiechem, zaangażowaniem oraz z wyrozumiałością. Zawsze wykonuje wszystko bardzo starannie i dokładnie. Polecam bardzo.

lek. dent. Dorota Haberka

Stomatolog, Ortodonta

Praktyka Lekarska "Zdrowie"
Rusznikarska 17
31-261 Kraków

Pani doktor to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. W trakcie leczenia wszystko było wyjaśniane, pokazywane. Zęby były w stanie tragicznym na tyle, że wstydziłam się mówić i nauczyłam się nakładać usta tak żeby nic nie było widać. Dzisiaj nie mogę się napatrzeć na własny uśmiech. Zęby są proste i piękne. Cudowne uczucie. Polecam każdemu.

lek. dent. Paweł Buchaniec

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Oś.Jagielońskie 19/3
Kraków

Prawdziwy lekarz z powołania. W moim przekonaniu wygląda to tak jakby z pełną świadomością postanowił poświęcić swoje życie i zdolności leczeniu ludzi. To co robi, robi dla ludzi, nie dla pieniędzy. Bo spokojnie mógłby z powodzeniem otworzyć gdzieś własny gabinet stomatologiczny (tak jak to robią młodzi stomatolodzy jak tylko zauważą, że leczą z powodzeniem) i zarabiać na spokojnie o wiele większe pieniądze, niż pracując przez lata w państwowej przychodni na ...
Opinia dodana przez: Mariusz
Do Pani Bożeny chodzę od paru lat i jestem bardzo zadowolona, polecił mi ją mój mąż który z kolei jest jej pacjentem od dziecka. Ta dentystka na prawdę zna się na tym co robi, serdecznie polecam.

Iwona Krzywoń-Cabaj

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Szpital Wojskowy
ul. Wrocławska
Kraków

Super podejście do pacjenta małego i dużego, leczymy się całą rodziną. Pani Iwona jest profesjonalna i moje dzieciaki lubią do niej chodzić, nie boją się przede wszystkim. Nawet rysują obrazki dla Pani Dentystki :)
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Tomasz Gołda

Zdrowa
31-216 Kraków

Bardzo dobry lekarz, świetny fachowiec, indywidualne podejście do pacjenta, spokojny i cierpliwy, bardzo dokładny i skuteczny
Opinia dodana przez: Ela

Michał Bałaga

Chirurg stomatolog

VITAL-DENT
Kraków

Do doktora Bałagi trafiłam przypadkowo, gdyż po odklejeniu zamka ortodontycznego ujawnił się ubytek i wizyta okazała się pilna. Zostałam przyjęta natychmiast, doktor przeprowadził wyczerpujący wywiad, dokładnie zbadał mój ząb, postawił trafną diagnozę, a sam zabieg wypełnienia ubytku (częściowo pod dziąsłem) został wykonany bardzo sprawnie i profesjonalnie, z użyciem najnowocześniejszych technik, materiałów oraz sprzętu. Doktor odznacza się nietuzinkowym poczuciem humoru i dba o to, aby pacjent podczas zabiegu czuł się komfortowo. ...
Opinia dodana przez: Agnieszka R.

lek. dent. Monika Ścirko

ul. Zielińska 2/1
31-227 Kraków

Serdecznie polecam Panią stomatolog. Przystępne ceny, uczciwa porada, solidne wykonanie. Ponadto Pani doktor jest bardzo miła i serdeczna jako człowiek.
Opinia dodana przez: Ludwik

Teresa Liszka

Chirurg stomatolog, Protetyk

Kraków

Pani stomatolog Teresa Liszka jest wyjątkowym lekarzem stom. Leczy ząbki mojego 3,5 letniego synka, dziecko z chęcią chodzi na wizyty i nie boi sie urządzeń stomatologicznych. Pani dr zawsze tłumaczy dziecku co do czego jest i dziecko jest bardzo zaciekawione jak to bedzie w jego ząbkach. Polecam takiego stomatologa każdemu !!!
pani doktor jest lekarzem z dużym doświadczeniem, dbającym o pacjenta

lek. dent. Małgorzata Lasoń

Przychodnia Specjalistyczna KOLOROWE
os. Kolorowe 21
31-940 Kraków

Super lekarz chodze juz wiele lat i jestem bardzo zadowolona :}

lekarz Piotr Kuśnierz

Chirurg stomatolog

Kraków

Bardzo uprzejmy i kompetenty. Wszystko tlumaczyl. Wzbudza zaufanie. Polecam.

Sławomir Gabryś

FRESHDENT
Kniaźnina 2/2U
Kraków

Bardzo dobry lekarz. Leczyłam zęby kanałowo , właściwie uratował mi je. Polecam .