Lekarze Stomatolog Kraków

lek. dent. Bogusław Kociołek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
30-202 Kraków

Wspaniały lekarz z powołania !!! Bardzo cierpliwy i naprawdę zrobi wszytko co tylko w jego mocy aby uratować zęba . Polecam
Opinia dodana przez: Grazyna Wójcik
Parę lat już minęło a wspominam bardzo ciepło. Pani Kwiecień ma świetne podejście do tchórzy ;) Lubi rwać co paradoksalnie dobry znak, bo ma do tego rękę...
Opinia dodana przez: Jacek

lek. dent. Elżbieta Dudek

ulica Konrada Wallenroda 59/59
30-867 Kraków

Leczę się od lat u Pani doktor. Nigdy mnie nie zawiodła. Uratowała mi każdy ząb, którym się zajęła. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lek. dent. Irena Chmaruk-Łagowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Lekarza Rodzinnego Halina Bednarowicz-Felis
Białoruska 15
30-638 Kraków

Leczę u Niej zęby już kilkanaście lat i niedługo szlag mnie może trafić, a ja jeszcze nie napisałem opinii - karygodne! Drugiej takiej Dentystki nie znajdziecie - macie jeszcze szanse poznać...
Opinia dodana przez: Antoni

lek. dent. Magdalena Kubala-Góralczyk

Przychodnia Lekarska DIAMED
ALBERTA SCHWEITZERA 7
30-695 Kraków

Pełny profesjonalizm, kompetencja, delikatność. Pacjent obdarzony pełnym poczuciem komfortu i bezpieczeństwa. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Irena

lek. dent. Łukasz Stanek

Prywatny Gabinet Lekarski
Opolska 37
31-328 Kraków

Bardzo polecam Pana Doktora, głównie za jego dokładność, profesjonalne podejście do pacjenta, perfekcyjność, wręcz pasję godną zaufania. Jestem bardzo zadowolona z jego usług, w przeciwieństwie do wcześniejszych stomatologów. Jestem i będę stałą pacjentką Pana Łukasza. Dziękuję! Renata
Opinia dodana przez: Renata

lek. dent. Ewa Ryszka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Racławicka"
Racławicka 48
30-017 Kraków

polecam .. punktualnie i profesjonalnie i ząbek się trzyma już od 3 lat.. gdzie u innych był kilka razy robiony i ciągle bolal
Opinia dodana przez: Janosik

lek. dent. Katarzyna Skibńska-Flaga

Luxdentica
Lubostroń 22G/7
30-383 Kraków

Profesjonalizm gdy nikt inny nie podjał sie leczenia pani podjeła sie jestrm b.zadowolony jest moim ulubionum stomstologiem
Opinia dodana przez: andrzej

lek. dent. Jolanta Brudnicka

Solskiego 9 lok. 21
31-215 Kraków

Pani doktór ma świetne podejście do pacjenta, potrafi stworzyć tak wspaniałą atmosferę, że nawet taki tchórz jak ja zupełne zapomniałam o strachu, jaki zazwyczaj towarzyszy wizytom u dentysty.Poza tym jest doskonałym specjalistą. Uratowała mi kilka zębów, które pewnie straciłabym (paradontoza).I, co najważniejsze ceny nie są wygórowane. Małgorzata

lek. dent. Edyta Chyłek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Praktyka Lekarza Rodzinnego
Komorowskiego 12
30-106 Kraków

100% zaufanie... Profesjonalizm, podejście, umiejętności, wszystko super i to od wielu...wielu lat 🤗

lek. dent. Krystyna Ciążyńska

Medicus
ul. Lubicz 25/15 (NAFTA)
31-503 Kraków

Swietna,kompetentna lekarka.Bardzo staranna i sumienna.

lek. dent. Jadwiga Ciepły

ulica Zapolskiej 42/83
30-126 Kraków

Wyjątkowa osoba :) Moja córka, która miała bardzo duże uprzedzenie do lekarzy stomatologów, dzięki Pani Doktor pokonała strach, ma wspaniale wyleczone zęby, wyleczone na wiele lat. Ten lekarz jest wspaniałym fachowcem, ale też wyjątkową osobowością. Ewa.

lek. dent. Ewa Ryń-Magda

ul. Armii Krajowej 12/U10
30-150 Kraków

Bardzo profesjonalne, kompleksowe podejscie. Obsluga klienta jest na najwyzszym poziomie i wizyty sa zawsze przyjemnoscia. Pani doktor doglada moich zebow od kilkunastu lat i od ladnych paru lat wizyty ograniczaja sie do piaskowania i przegladow.

lek. dent. Dagmara Cagiel-Jeż

Małopolskie Centrum Medyczne S.C.
ulica Rejtana 2
30-510 Kraków

Pani doktor jest godna polecenia.Wizyta w gabinecie oraz podejście do pacjenta rewelacja .Moja córka uwielbia tutaj wizyty

lek. dent. Karolina Kuśnierz

Os. Szkolne 24/4
31-977 Kraków

Widać że pani doktor do swojej pracy podchodzi z pasją. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie i profesjonalnie. Polecam i dziękuję za wszystkie wyleczone ząbki.
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Anna Kojs

ul. Karola Bogdanowicza 10
30-405 Kraków

Bardzo gorąco polecam dr Kojs, jest bardzo kompetenta i jestem bardzo zadowolony z wykonanych plomb.
Opinia dodana przez: Ksawery

lek. dent. Andrzej Zimoch

Os. Bohaterów Września 1C/3U
31-620 Kraków

Najlepszy ze znanych mi lekarzy stomatologów. Moi synowie dzięki genialnemu podejściu Pana Doktora jeszcze kiedy byli dziećmi, nigdy nie bali się wizyty u dentysty. Mają zadbane zdrowe zęby i mimo, że mieszkają poza Krakowem zawsze chętnie korzystają z wizyt i przeglądów u Pana Doktora Zimocha. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Monika Włodarczyk

ulica Podkowińskiego 2/24
31-321 Kraków

Do Pani doktor chodzę od kilku lat, została mi polecona przez znajomych, gdyż nie miała bym odwagi pójść do pierwszego nie znanego stomatologa. Pierwsza wizyta była dla mnie trudna z powodu bólu zęba, który przytrafił mi się po raz pierwszy w życiu. Na szczęście okazało się, że Pani doktor jest empatyczna, konkretna, znająca się na rzeczy. Nawet z trudną pacjentką (do łatwych nie należę) 😁. Teraz leczę zęby u MOJEJ ...
Opinia dodana przez: Magdalena Jawień
WSPANIAŁY LEKARZ,CUDOWNY CZŁOWIEK DOKTOR DO KTÓREGO MAM WIELKIE ZAUFANIE,....POLECAM PANIĄ DOKTOR DOROSŁEMU I DZIECKU,

lek. stom. Marta Grejc

Marta Grejc Gabinet Stomatologiczny
Racławicka 12
30-075 Kraków

Do Pani Doktor Grejc trafiłem dość przypadkowo. Zostalem umówiony na wizyte przez kolege, który tez jej nie znal wcześniej. Zdecydowala lokalizacja. Zostalem przyjęty dwukrotnie. Na pierwszej wizycie P. doktor trafnie zdiagnozowala mój przypadek i wyznaczyla termin kolejnego spotkania, biorac pod uwagę moje ograniczone możliwości czasowe! W trakcie drugiej wizyty, która trwala ok.3,5 h p. doktor wykazala się profesjonalizmem, kreatywnoscia i empatycznym podejściem do indywidualnego pacjenta. Dziekuje tez Pani Elzbiecie, asystentce ...
Opinia dodana przez: marek gebka