Lekarze Stomatolog Kraków

lek. dent. Ewa Guzowska-Lonc

NZOZ "Opieka Pielęgniarska"
os.2 Pułku Lotniczego 22
31-867 Kraków

Najlepsza, najsympatyczniejsza, najbardziej kompetentna, najdokładniejsza, najmilsza pani stomatolog Ewa Guzowska-Lonc. Gabinet idealnie czysty i wygodny. To samo dotyczy poczekalni. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Wojtek

lek. dent. Ewa Rybka

Centrum Medyczne ENEL-MED
inna Pawia 5
31-154 Kraków

Przemiła Pani, super podejscie do pacjęta, pełna profezionalizmu, same superlatywy ! Mogę powiedzieć , dziękuje Pani Ewo.
Opinia dodana przez: Bartek

dr n. med. Radosław Łysek

Dental Arts Studio
Tadeusza Szafrana 5a/u7
30-363 Kraków

Doktor Radosław Łysek wraz z zespołem wykonał dla mnie usługę kompleksowej odbudowy uzębienia na którą składały się zabiegi leczenia, protetyki implantowej i odbudowy. Podkreślam przede wszystkim dobre i komfortowe dla pacjenta wykonanie, pełny profesjonalizm, przyjazny i miły personel. Jestem bardzo zadowolony z wykonanych usług i z pełnym przekonaniem polecam Dental Arts Studio jako bardzo dobrą klinikę stomatologiczną.
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Beata Mikulec

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Prokocim Nowy
Leonida Teligi 8
30-835 Kraków

Na lepszego dentyste nie moglam trafić. Super podejscie do dzieci, córka nigdy nie placze, zawsze wychodzi zadowolona. W porownaniu do innych dentystów u ktorych bylam z dzieckiem dr Mikulec jest bezkonkurencyjna. Polecam każdemu w szczególności dla dzieci.

lek. dent. Monika Kandora

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Oś.Jagielońskie 19/3
Kraków

Pani doktor jest świetnym lekarzem w swojej dziedzinie ,szanuje czas pacjentów,stara się jak najlepiej wykonywać swoją pracę i muszę przyznać że niedaleko Jej w tym do doskonałości,jeszcze raz potwierdzam jest świetnym lekarzem dentystą,to pracowita i rozwojowa Osoba,polecam każdemu korzystanie z Jej pracy w tej dziedzinie.
Opinia dodana przez: ANDRZEJ

lek. dent. Hanna Rozmus

Dental Services Joanna Kania
Basztowa 23/4
31-156 Kraków

super !!!! stomatolog godna polecenia, boje sie bardzo dentysty ale Pani Hanna zajeła sie mna w bardzo miły i profesjonalny sposob POLECAM
Pani doktor, to świetny fachowiec, z rewelacyjnym podejściem do pacjenta, nawet takiego który bardzo się boi. Spokojnie tłumaczy co będzie się działo. Mam za każdym razem wrażenie że komfort psychiczny pacjenta, jest dla Niej najważniejszy.
Opinia dodana przez: Barbara
Bardzo konkretna stomatolog z podejściem do pacjenta na wysokim poziomie.Jestem zadowolony w wykonanej usługi 4 krotna wizyta plombowanie plus poprawka

lek. dent. Tomasz Bronicki

Medren
Kobierzyńska 117B/1u
Kraków

Świetny dentysta, bardzo dokładny, rzeczowy, bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy i leczy skutecznie. Leczył mi wiele zebów kanałowo poprawiajac pewną pania doktor.Polecam

Elżbieta Wesełucha

Gabinet Elżbieta Wesełucha
Starowiślna 34/8
31-032 Kraków

Zdecydowanie polecam - zostałem profesjonalnie przyjęty, pani doktor wszystko mi dokładnie objaśniła, a co najważniejsze ząb już nie boli ;)

lek. dent. Elżbieta Malecka

Gabinet stomatologiczny
Kraków

Wspaniały lekarz stomatolog fachowiec pod każdym względem, a przede wszystkim odpowiada za swoją pracę, nie pozostawia swoich pacjentów bez pomocy. Ekspert w leczeniu kanałowym zębów-leczenie kanałowe bezbolesne. Polecam każdemu kto ma problemy stomatologiczne.. Anna Grzy....... wraz z rodziną- Miechów
najlepsza Pani stomatolog dla moich dzieci .Dzięki Niej moje dzieci nie boją się chodzić do dentysty

lekarz Anna Adamczyk-Marek

Stomatolog, Ortodonta

Prywatny Gabinet Lekarski
Szybka 37 lok. 1a
31-831 Kraków

bardzo kompetentny lekarz i przemiła osoba

lek. dent. Marta Gandurska-Dyga

ulica Wrocławska 8
30-006 Kraków

Profesjonalizm i jeszcze raz profesjonalizm. Duże doświadczenie Pani Doktor i podejście do pacjenta, sprawia, że wizyta jest przyjemnością . Dziękuję i polecam.
Opinia dodana przez: Mariusz
Lekarz godny polecenia! Wszystko wytłumaczył i wyjaśnił i nic się nie bałam. Bardzo sympatyczny i profesjonalny.
Opinia dodana przez: ibaska
Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Powoli przestaję się bać wizyt u stomatologa. Wyrozumiała i cierpliwa, z poczuciem humoru. Każdemu polecam. Dziękuję Pani Beato :)
Opinia dodana przez: Beata

lek. dent. Magdalena Stawarz-Janeczek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej NEUROPEDICA
Przykopy 13
30-612 Kraków

Bardzo dobra dentystka. Zna się na tym co robi i wkłada w to serce, leczy gruntownie a nie jak niektórzy na "odwal się" i nie trzeba po niej poprawiać u kogoś innego. Poza tym ogromnie sympatyczna.
Opinia dodana przez: Kasper

lek. dent. Marek Warmuz

ulica Dunin-Wąsowicza 8/4
30-112 Kraków

swietny lekarz , doskonały fachowiec. Jasno i zrozumiale tłumaczy co jest do zrobienia, ile to ma kosztować i jak długo ma trwać określony zabieg. Polecam
Opinia dodana przez: szymon

lek. dent. Karol Zimmer

ul. Bieżanowska 88
30-826 Kraków

Świetny chirurg stomatologiczny ! Miałam usuwane 3 ósemki zatrzymane, zabiegi odbyły się bez żadnych komplikacji. Ból zniknął bardzo szybko !

lek. dent. Katarzyna Bańdur

Dobry Stomatolog
Kościuszkowskie 3
Kraków

Doskonały lekarz- stomatolog.Dla mnie osobiście kilkadziesiąt min spędzone na fotelu dentystycznym w gabinecie pani doktor było najmilszym czasem jaki spędziłem w gabinetach lekarskich mimo że zabieg usunięcia zęba nie był zabiegiem prostym .
Opinia dodana przez: Leszek