Lekarze Stomatolog Kraków

Wspaniały stomatolog, godna polecenia. Widać, że ten zawód wykonuje z powołania. Nie ma lepszego gabinetu stomatologicznego!

lek. dent. Małgorzata Pihut

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Szpital
MONTELUPICH 7
31-155 Kraków

Jeśli chodzi o moją opinię w związku z leczeniem u Pani Doktor M.Pihut jest ona jak najbardziej pozytywna . Leczenie rozpoczęłam w 2018 roku w związku z wieloma problemami zdrowotnymi po wypadku samochodowym z 2017 roku, wypadek był w Polsce (na stałe mieszkam za granicą). Konsultowałam się głównie w związku z obrażeniami głowy -wielokrotnymi złamaniami kości czaszki i twarzoczaszki, uszkodzonymi stawami skroniowo-żuchwowymi, szumem usznym. Pani Doktor jako jedna z nielicznych ...
Opinia dodana przez: Kornelia
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Implantolog
                                       lek. dent. Marian Inglot

lek. dent. Marian Inglot

Implantolog, Chirurg stomatolog

INGLOT
Fiołkowa 4
31-457 Kraków

Lekarz godny zaufania które umie wzbudzić swoim stoickim spokojem i umiejętnością rozmowy z pacjentem. Bardzo cenne! Wiedzy nie oceniam bo nie mam w tym kompetencji ale jego pewność leczenia i opinie potwierdzają, że na prawdę warto. Zdecydowałam się kontynuować u Pana Inglota leczenie i jestem pod jego kontrolą.
Opinia dodana przez: Aleksandra B

dr n. med. Grzegorz Herbut

Stomatolog, Protetyk

Specjalistyczny Gabinet Stomatologii Estetycznej Estetic Praxis
Bonerowska 3/14c
30-031 Kraków

Dwa lata temu jeszcze w klinice prywatnej dr Herbut zrobił mi 9 koron na dolnych zębach. Cały czas mam wrażenie jakby to były moje własne. Inny stomatolog, u którego (z racji niższych kosztów) robiłam sobie korony u góry, oglądał ten mój "dół ze wszystkich stron i cmokał z zachwytem. Niestety oszczędności nie popłaciły i górę muszę poprawiać z powodu nieszczelności koron. Juz zamówiłam wizytę u dr Herbuta...wracam do niego w ...

lek. stom. Magdalena Gromadka - Długosz

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Centrum Stomatologiczne "VITADENT"
ul. Walerego Sławka 17
30-633 Kraków

Bardzo mila ,sympatyczna i przede wszystkim kompetentna pani stomatolog swietne podejscie do pacjenta ,wzbudza niesamowity spokoj i zaufanie ,potrafi sluchac i widac ze ma ogromna wiedze doswiadczenie i jest dobra w tym co robi.Trafilam na wspanialego specjsliste ,Pani Natalia -higienistka rowniez odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu,bardzo ogarnieta higienistka .Podoba mi sie rowniez wspolpraca miedzy Paniami w gabinecie i wspolny szacunek.Podejscie do dzieci rowniez bez zarzutu.Bardzo sie ciesze ,ze trafilam na ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Ania Pytlik

Podgórska Poradnia Lekarska
rynek Podgórski 14
30-518 Kraków

Korzystałem z usług wielu stomatologów, ale pani Ania jest po prostu najlepsza !!! Naprawdę polecam !!!

lek. dent. Tomasz Rozwadowski

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

ulica Starowiślna 82/4
31-035 Kraków

Wspaniały lekarz i człowiek! Dr Rozwadowski jest wiecznie uśmiechnięty, przy czym bardzo profesjonalny. Wykonywałam u niego kilka zabiegów, z czego jeden bardziej skomplikowany i naprawdę ze świeczką szukać drugiego takiego lekarza

Lucyna Mazur

Kadecka 1 (d. Królewska 65b)
30-078 Kraków

kompetentna, życzliwa, poświęca sporo czasu pacjentowi, choc sa momenty, kiedy umówiona wizyta nie rozpoczyna sie w terminie, co moim zdaniem jest minusem. Dla osób, które cenią czas, to jednak musza sie uzbrioc niejednokrotnie w cierpliowśc, bo poslizgi sa kilkunastominutowe. Jednak to chyba jedyny mankament, bo niezwykła rztelnośc to równoważy. :)

lek. dent. Łukasz Petryk

Gabinet stomatologiczny
31-103 Kraków

Bardzo miła atmosfera, serdeczność, kultura, uśmiech. Jestem bardzo zadowolony z wizyty i jej efektów.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Agata Dzierżak- Zając

AZ-DENTE
31-618 Kraków

Witam dziś odwiedziłam gabinet pani doktor i zgodzę się z tym co wcześniej czytałam naprawde najlepszy dentysta wszystko wyłumaczy nieodczuwałam żadnego stersu i najażniejsze bólu ceny również przystępne .Gabinet godny polecenia.
Opinia dodana przez: aga

lek. dent. Michał Pysz

ulica Wrocławska 8
30-006 Kraków

Pan doktor to cudowny lekarz.Jest osobą pełna ematii, wyrozumiałości i tolerancji. Można powiedzieć, że są to ręce które leczą - zęby,lęki oraz duszę. Pana doktora cechuje-pełna kompetencja, kompleksowość podejścia do pacjenta, cierpliwość, ciepło, przystępne tłumaczenie etapów leczenia itp. itd. Jednym słowem polecam gorąco, każdemu kto chce być zadowolony i uśmiechnięty,że jego zęby są piękne i zdrowe i nie musi bać się wizyty u dentysty. Wielki szacunek.

lek. dent. Magdalena Zając

ulica Kasprowicza 23/1
31-523 Kraków

Pani Magda jest świetnym stomatologiem. Jej pasję widać w każdym podejściu do pacjenta . Jest szczera, zawsze uśmiechnięta i bardzo profesjonalna. Świetna w pracy z dziećmi, bycie na jej fotelu to czysty relaks. Bardzo polecamy- ja i cała moja rodzina. Bardzo nam Pani brakuje Pani Magdo.
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Katarzyna Michalik-Łącka

ul. Chełmońskiego 21
31-301 Kraków

Nareszcie znalazłam stomatologa, którego nie muszę się bać. Pani Doktor naprawdę zna się na tym co robi. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Paulina Hudzik
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg stomatolog
                                       lek. dent. Agnieszka Bogusławska - Miśkiewicz

lek. dent. Agnieszka Bogusławska - Miśkiewicz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Luxdentica
Lubostroń 22G/7
30-383 Kraków

Uprzejmość i profesjonalizm a przy tym zdroworozsadkowe podejście. Dodatkowy plus za świetne podejście do dzieci, nawet tych trudnych!

lek. dent. Danuta Bernacka

studium stomatologii estetycznej
Pawia 12 lok. 1
31-154 Kraków

Pani dentydtka jest bardzo kompetentna i nie zbywa pacjenta

lek. dent. Małgorzata Bała

Centrum Stomatologii Non Stop Dent
Zacisze 6/2
31-156 Kraków

Pani doktor Małgorzata bardzo kompetenta, pełen profesjonalizm i dokładność.Szczerze polecam .Przyjmuje także w Słopnicach.

lek. dent. Anna Nosal

CENTRUM STOMATOLOGII JUNIORDENT
św. Gertrudy 16
31-048 Kraków

Wspaniała kobieta,dobry specjalista,super podejście do dzieci i to nie tylko tych grzecznie siedzących.Baaardzo cierpliwa.Polecam że szczerego serca.

lek. dent. Arkadiusz Dziuba

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
Frycza Modrzewskiego 2
31-215 Kraków

Najlepszy lekarz - stomatolog jakiego znam. Dokładny i profesjonalny w każdym calu. Pierwsza wizyta rozpoczęła się od szczegółowej diagnozy problemu, z którym się zgłosiłam. Lekarz dostosowuje metody i plan leczenia do możliwości pacjenta i wybiera najlepszą opcję z uwzględnieniem kompleksowego leczenia. Miła atmosfera i zaufanie które tworzy lekarz, sprawa że z przyjemnością wraca się na kolejną wizytę.
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Izabella Stańczyk

Gabinet Stomatologiczny TRIDENT
ul. Lubostroń 22G/25
30-383 Kraków

Świetny specjalista . Cudowna ciepla osoba . Warta polecania bo takich lekarzy jest już bardzo mało z takim podejściem do swojej pracy. Widac że Doktor robi to z pasją 😗
Opinia dodana przez: Elzbieta
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. dent. Joanna Ciągło

lek. dent. Joanna Ciągło

Luxdentica
Lubostroń 22G/7
30-383 Kraków

Dziękuję Pani Doktor za profesjonalną i życzliwą obsługę. Zabieg był przeprowadzony całkowicie bezboleśnie. Mimo iż trwał stosunkowo długo to czułam się bezpiecznie i komfortowo. Jestem w pełni zadowolona z wizyty. Zdecydowanie polecam Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Ela