Lekarze Stomatolog Kraków

lek. dent. Mieczysława Trystuła

ul. Pawła Włodkowica 2/47
31-452 Kraków

LEKARZ O WIELKIEJ WIEDZY ,EMPATJII PROFESJONALISTA W SWOIM FACHU, JESLI MIALAM JAKIKOLWIEK PROBLEM , ZOSTAL ON ROZWIAZANY NA 100 % CUDOWNY OSOBA . IWONA RYS-JASTRZEBSKA tel 790-346-966
Opinia dodana przez: Iwona

Renata Marona

Gabinet Lekarski
31-133 Kraków

KOMPETENTNA,CIERPLIWA,DOSKONAŁA ZWLASZCZA DLA DZIECI I PANÓW,DO PROBLEMU PODCHODZI KOMPLEKSOWO,LECZ NIE TYLKO SKUTKI ALE SZUKA PRZYCZYNY ,SPRAWDZIŁAM I POLECAM
Opinia dodana przez: SYLWIA

lek. dent. Renata Rojek-Wiecha

os. Urocze 2
31-954 Kraków

Polecam panią stomatolog może nie wymieniała mieniała mi całej szczęki ale bezboleśnie przeszliśmy przez moje wymagania ;) ogólnie wyjątkowo sympatyczna pani doktor ;D

lek. dent. Paulina Piechówka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków-Południe
ulica Szwedzka 27
30-315 Kraków

Przez Panią Paulinę zrozumiałem w końcu ludzi którzy twierdzili, że stomatolog to nic wielkiego. Byłem u pani po raz kolejny i rzeczywiście gdyby taka wizyty spotkały mnie wcześniej, to do dentysty chodziłbym z przyjemnością, a nie na jakiś kolejny koszmar. Wizyty u Pani Pauliny uświadomiły mnie w jaki sposób wygląda profesjonalne leczenie stomatologiczne. Wyszedłem z poczuciem, że wiem co i jak w buzi słychać, znieczulenie bezbolesne, doszlifowanie na końcu idealne.
Opinia dodana przez: Mateusz
Bardzo polecam Panią doktor. Ma super podejście do dzieci, wszystko tlumaczy,pokazuje co do czego służy, nie spieszy się. Moje córka 3l. Sama siadła na fotelu dentystycznym i odrazu otwarła buźkę. Z uśmiechem współpracowała z Panią doktor. 8l panikara tez jest bardzo zadowolona z wizyty. Dziewczyny nie mogą doczekać się kolejnej wizyty 😊
Opinia dodana przez: Iza

lek. dent. Barbara Konturek

ulica Zaczarowane Koło 7
30-087 Kraków

Nie miałem jeszcze do czynienia z tak profesjonalnym lekarzem dobry specjalista, poświęca dużo czasu pacjentowi, tłumaczy wszystko w zrozumiały dla człowieka sposób. Wcześniej leczyłem się u różnych stomatologów i żaden nie miał takiego podejścia do pacjenta jak pani doktor. Cała moja rodzina i znajomi korzystają z usług pani doktor i nie słyszałem żeby ktoś narzekał.
Opinia dodana przez: darek

lek. dent. Karolina Kościółek

Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna "KOWDENT"
al. Adolfa Dygasińskiego 2D
31-050 Kraków

Pani Doktor Karolina jest świetnym stomatologiem ze wspaniałym podejściem zarówno do najmłodszych pacjentów, jak i tych nieco starszych. Świetna technika pracy, wyjątkowa delikatność i dużo uśmiechu. Nasz dwuletni synek już nie może doczekać się kolejnej wizyty u pani Doktor. Szczerze polecamy.
Opinia dodana przez: Łukasz

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lek. dent. Maciej Rączkiewicz

ul. Cystersów 16
Kraków

Z całego serca polecam pana Rączkiewicza. Wczoraj wyrywałam 2 ósemki. Przed zabiegiem trzęsłam się jak osika a tu okazało się, że ból brzucha wywołany stresem był większy niż przez cały zabieg. Może te zęby mądrości były "łatwe" w usunięciu (chociaż które usunięcie zębów jest łatwe a co dopiero ósemki) ale wszystko (razem z czekaniem na działanie znieczulenia) trwało nie więcej niż 20 minut, i nic nie bolało. Siedziałam i myślałam, ...
Opinia dodana przez: Diana

lek. stom. Anna Król

NZOZ "Opieka Pielęgniarska"
os.2 Pułku Lotniczego 22
31-867 Kraków

Pierwszy raz wybrałam się do tego gabinetu bo jako jeden z nielicznych miał rentgen cyfrowy. Tutaj też w końcu robiłem kanałowe i tak już zostało bo teraz biegam tam z każdymi ubytkami. Pani Anna Król jest dobrym stomatologiem i to poczułem już w sumie przy pierwszej wizycie kiedy na szczęście nie było żadnego bólu. Jeżeli jest taka potrzeba proponuje znieczulenie i ja się już w sumie o nic nie muszę ...
Opinia dodana przez: Jolanta

lek. dent. Aleksandra Paruzel-Pliskowska

Szpital
MONTELUPICH 7
31-155 Kraków

Najlepszy stomatolog jakiego do tej pory spotkałam. Rzetelna, sympatyczna, szybko i fachowo zajmie się pacjentem. Numer 1 😃
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Anna Krzywda

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Gabinet stomatologiczny Anna Krzywda
Krakowskie Przedmieście
32-087 Kraków

Pani Doktor jest wybitną specjalistką. To dobry i życzliwy człowiek. Bardzo gorąco polecam, a Panią Doktor pozdrawiam bardzo serdecznie.
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Marzanna Brodzicka

ul. Adama Ciołkosza 46
30-443 Kraków

Panią Doktor mogę polecić z czystym sumieniem, od wielu lat mam okazję leczyć się u Pani Marzeny ,w gabinecie panuje przyjazna atmosfera a leczenie przeprowadzone jest zawsze profesjonalnie, sprawnie i w miarę możliwości bezboleśnie.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Agata Janisz

ulica Miłkowskiego
30-349 Kraków

miła i uśmiechnięta pani doktor-leczy moje młodsze dzieci a starsze leczy aparatem ortodontycznym!bardzo podobają nam się efekty leczenia!serdecznie polecam!

lek. dent. Małgorzata Krępska

Francesco Nullo 8a lok. 15
31-543 Kraków

Profesjonalna i przede wszystkim miła. A do tego naprawdę niedroga jak na Kraków. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Olafolaf

lek. dent. Marek Woźniacki

3G Dentist
ul. Kielecka 1/02
Kraków

Ja byłam w Indexmedice. Polecam tego lekarza i miejsce. Bardzo sympatyczny i stwarza luźną atmosferę podczas leczenia. Nie stresuje :)
Opinia dodana przez: grizzy78

lek. dent. Agata Duda

GABINETY STOMATOLOGICZNE I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ ESCLINIC
Kluczborska 15/LU4
31-271 Kraków

Z czystym sumieniem polecam panią doktor Agatę!! Jeszcze nigdy żaden dentysta w taki zrozumiały sposób ( i z taką cierpliwością - bo pytań miałem mnóstwo ) nie wytłumaczył mi problemu i leczenia. A samo leczenie przebiegło szybko i bezboleśnie. Gabinet, w którym przyjmuje dr Duda jest bardzo nowoczesny i te wszystkie gadżety - super! Widać, że personelowi zależy na tym, żeby pacjent dobrze czuł się w gabinecie, mimo całego strachu ...
Opinia dodana przez: Patryk

lek. dent. Bartłomiej Kopeć

ulica Radzikowskiego 19
31-315 Kraków

Pan doktor szybko, konkretnie i fachowo przedstawia plan postępowania, w trakcie leczenia zęba mówi o działaniach , które podejmuje zatem mamy świadomość co się dzieje i jak długo potrwa dzięki czemu, czujemy się bardziej komfortowo, niweluje poczucie braku kontroli i lęk. Lekarz energiczny i sprawia wrażenie, że wie co robi, choć można mieć odczucie, że wszystko dzieje się w pośpiechu.

lek. dent. Iwona Krzywoń cabaj

Małopolskie Centrum Krioterapii Wodka, Babraj
Wrocławska 1-3
30-901 Kraków

Świetna specjalistka. Daje sobie rade ze wszystkim nie przerażając i tak już zgalareciałego po czubki palców pacjenta:)