Lekarze Stomatolog Kraków

30-503 Kraków

lek. med. Jakub Bargiel

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

lek. dent. Mariusz Legutko

Ptywatna Praktyka Stomatologiczna
ul. Miechowity 10
Kraków

Leczę się u Pana Doktora od trzydziestu lat, jest to szmat czasu.Nigdy jednak nie pomyślałam o zmianie lekarza. Od trzydziestu lat wracam niezmiennie do Doktora Legutki. Zawsze imponuje mi Jego profesjonalizm, perfekcja w wykonywaniu leczenia, ogromna cierpliwość, spokój i wyrozumiałość. Wysoka kultura i wspaniały dowcip są wisienką na torcie. Doktor wszystko dokładnie tłumaczy,a swoje propozycje leczenia zawsze uzasadnia. Najważniejszy dla Doktora jest pacjent. Poświęci bardzo dużo czasu, wysiłku, uwagi, aby ...
Opinia dodana przez: Maryla

dr n. med. Iwona Malarz

Chirurg stomatolog

Gabinet Chirurg stomatolog dr n. med. Iwona Malarz
Wolska 1
30-962 Kraków

Najlepsza profesjonalistka jaką w sprawie leczenia zębów miałem przyjemność poznać. Naprawdę taki zapał i zaangażowanie jest nie często spotykane. Pani Iwona jest chirurgiem i nie boi się trudnych przypadków,podczas gdy inni lekarze stomatolodzy odsyłali mnie z kwitkiem, to właśnie ona pomogła mi pokonać problemy z zębami.
Opinia dodana przez: Marek

Paweł Szczurowski

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

Kluczborska 31/56
Kraków

FENOMENALNY lekarz! Zdecydowanie najlepszy fachowiec na jakiego tylko mogłam trafić. Zęby usuwa niemal niezauważalnie, a na następny dzień po zabiegu ból jest minimalny i żadnych opuchnięć. W dodatku Pan Doktor jest bardzo sympatyczny i budzi zaufanie, ma w sobie spokój, który udziela się pacjentowi (do tej pory przed wejściem do gabinetu dentystycznego miałam napady histerii, do Pana doktora wchodzę z uśmiechem, bo wiem, że krzywdy mi nie zrobi). Jeżeli ktoś ...
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Lucyna Spiecha-Borek

Ośrodek Diagnostyki i Rehabilitacji Kardiologicznej REMED sp. j.
ulica Wróblewskiego 4
31-148 Kraków

Znakomity specjalista, który doskonale zna się na swojej profesji. Z całego serca mogę polecić panią Lucynę. Bardzo dobry kontakt z pacjentem, wyrozumiałość, sprawne, kompleksowe badanie, trafna diagnoza i zaproponowane warianty rozwiązania. Zostałem przyjęty bez problemu bez umawiania wizyty z powodu nagłego problemu. Pani Lucyna wszystko dokładnie omówiła biorąc pod uwagę przyczyny problemu i skutki podjętych metod leczenia, do tego informuje szczegółowo pacjenta o zabiegu w czasie jego wykonywania. Co najważniejsze, ...
Opinia dodana przez: Bartosz

Grzegorz Irzeński

ulica Wielicka 75/70a
30-552 Kraków

Genialny lekarz z doświadczeniem i wspaniały, życzliwy i empatyczny człowiek! Usuwałam wczoraj ósemkę i będę każdemu polecać szczerze, aby od razu z szerokiej oferty na rynku wybrać gabinet p.Irzeńskiego. Poczułam się zaopiekowana, profesjonalnie wykonany zabieg, jestem pod wrażeniem, ze są jeszcze tacy specjaliści z ludzkim podejściem i pokorą do każdego przypadku a jego długie doświadczenie medyczne i talent mówią same za siebie! Polecam każdemu szczerze trafić w Jego fachowe ręce!
Opinia dodana przez: Ania Kubinska
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. dent. Dariusz Wilisowski

lek. dent. Dariusz Wilisowski

Stomatolog, Implantolog

Luxdentica
Lubostroń 22G/7
30-383 Kraków

Super stomatolog, konkretny, a przy tym bardzo uprzejmy. Rzadko się spotyka takich lekarzy, także w prywatnych klinikach (o nfz nawet nie mówię:D). Tutaj naprawdę wszystko na 5!!!. Każdemu polecam wizytę u dra Wilisowskiego, ja akurat usuwałam ósemkę. Zabieg każdy mi przedstawiał jako koszmar i traumę, a w rzeczywistości było bardzo znośnie, pod skutecznym znieczuleniem. Na pewno zdecydowanie lepiej niż sobie wyobrażałam.
Opinia dodana przez: Karolkaa

lek. dent. Marta Majcher-Caban

Gabinet Stomatologiczny
Kadlubka7
30-446 Kraków

Moje chore wyobrażenia na temat sadystycznych dentystów w kitlach czerwonych od krwi i z dwumetrowymi tasakami w ręku zmieniły się zupełnie, odkąd zaczęłam korzystać z usług pani Marty. Jej delikatność oraz kunszt stomatologiczny wywołały mój podziw i uznanie. Dentysta idealny dla wszystkich przerażonych cykorów, którzy aby uniknąć wizyty u stomatologa chowają się pod łóżko, do szafy, bądź jedzą ogórki i popijają mlekiem. Gorąco polecam. Niezwykle tchórzliwa (i męcząca) pacjentka.

dr Barbara Książkiewicz-Jóźwiak

SE+ Studio Stomatologii Estetycznej
Stefana Batorego 6
31-135 Kraków

Pani doktor to wyjątkowy profesjonalista. Mojego zęba skazano już na straty w innym miejscu, a pani doktor odbudowała go na nowo!! Wycięto mi chory fragment zęba, a na zdrowej części zrobiono koronę. Najważniejsze że nic nie bolało. Jestem bardzo zadowolony z efektów, a w innych gabinetach odmawiano mi leczenia tylko od razu chcieli wyrywać. W klinice jest wyjątkowa opieka. Bardzo miłe i kompetentne są tam asystentki. Bardzo polecam to miejsce!!

lek. dent. Barbara Jaroń

Gabinet Stomatologiczny
31-462 Kraków

mialem problem z czworką, obruszała mi sie, dentysci z gabinetu implantologicznego chcieli mnie naciągnąc na kase i gadali ze nic sie nie da zrobic. Pani Barbara razem z kolezanką ich wyśmiała i naprawiła mi zęba w 3 wizyty. Miałem płacic za imlant 6 tys zł a zapłacilem za naprawe 600zł. Wszystkim polecam panią Basie bo jest bardzo dobra i ceny nie są kosmiczne. A tych ciuli z imlantologicznego zaraz skomentuje
Opinia dodana przez: Dawid

dr Michał Kuśnierz

Fresh Dent
Franciszka Kniaźnina 2/2U
Kraków

Bardzo polecam Pana Doktora Kuśnierza Michała i klinikę Fresh Dent- świetny specjalista, pełen profesjonalizm zna się na rzeczy, ma wiedzę i doświadczenie - przy tym jest niesamowicie delikatny i dokładny - zawsze znajduje racjonalne rozwiązanie problemów związanych z ubytkami, co ważne pokazuje do lusterka ubytki przed i po wyleczeniu- niesamowicie miły, a przy tym uśmiechnięty - ma podejście do ludzi i dzieci - jeśli chodzi o ceny przystępne - POLECAM
Opinia dodana przez: Kasia H.

Kinga Ślusarek

ulica Pod Fortem 2F
31-302 Kraków

Miałem przyjemność trafić do Pani doktor dzięki poleceniu. Jest pod dużym wrażeniem. Jest profesjonalną bardzo sympatyczna osobą. Okazuje się że wizyta u dentysty może się dobrze kojarzyć:)
Opinia dodana przez: Maciek