Lekarze Stomatolog

lek. dent. Jolanta Weron-Gryoś

prywatny gabinet stomatologiczny
ul.Kościuszki
38-300 Gorlice

Cóż dodać cóż ująć nic poprostu perfekcjonalistka z pasją do tego co robi. Bardzo polecam usługi u takiego stomatologa to czysta przyjemność.
Opinia dodana przez: Waldek

dr Michał Kuśnierz

Fresh Dent
Franciszka Kniaźnina 2/2U
Kraków

Bardzo polecam Pana Doktora Kuśnierza Michała i klinikę Fresh Dent- świetny specjalista, pełen profesjonalizm zna się na rzeczy, ma wiedzę i doświadczenie - przy tym jest niesamowicie delikatny i dokładny - zawsze znajduje racjonalne rozwiązanie problemów związanych z ubytkami, co ważne pokazuje do lusterka ubytki przed i po wyleczeniu- niesamowicie miły, a przy tym uśmiechnięty - ma podejście do ludzi i dzieci - jeśli chodzi o ceny przystępne - POLECAM
Opinia dodana przez: Kasia H.

lek. dent. Michał Szumko

PCZ Polski Instytut Medyczny Przychodnia Specjalistyczna z Ośrodkiem Badań Klinicznych
ulica Legnicka 61
54-203 Wrocław

I was very afraid of my upper wisdom tooth extraction. And I’ve checked this reviews of this doctor before my procedure today. I’m pleasantly surprised all these reviews are all true! Extraction took 2-3 minutes. Without any pain. It’s awesome specialist! Thanks a lot!
Opinia dodana przez: Kateryna

Kinga Ślusarek

ulica Pod Fortem 2F
31-302 Kraków

Miałem przyjemność trafić do Pani doktor dzięki poleceniu. Jest pod dużym wrażeniem. Jest profesjonalną bardzo sympatyczna osobą. Okazuje się że wizyta u dentysty może się dobrze kojarzyć:)
Opinia dodana przez: Maciek
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Stomatolog dziecięcy
                                       lek. dent. Michał Kolibabski

lek. dent. Michał Kolibabski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

PRAKTIDENT Medical Clinic
Grabiszyńska 89
53-503 Wrocław

Bardzo sympatyczny, wytrwały i kompetentny stomatolog. Wszelakie problemy z uzębieniem zostały opisane i wyjaśnione. Na duży plus możliwość zrobienia zdjęć RTG na miejscu w przystępnej cenie. Zabieg stomatologiczny udany. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: M.
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Stomatolog
                                       lek. dent. Bogumiła Paprocka

lek. dent. Bogumiła Paprocka

PRAKTIDENT Medical Clinic
Grabiszyńska 89
53-503 Wrocław

Profesjonalizm, empatia i zrozumienie widoczne już od samego wejścia do kliniki. Przesympatyczna pani doktor (oraz cały personel z którym się zetknęłam ) szczegółowo omówiła możliwości oraz plan leczenia po czym przystąpiła do pracy. Sprzęt profesjonalny, wykonanie bardzo staranne. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Aleks
Bardzo polecam gabinet dr Depy-Misiudy, w którym można liczyć na pełen profesjonalizm i precyzję . Satysfakcja gwarantowana ☺️

Beata Jabłońska

Ul. Okrzei 5
Sobieskiego 4
58-500 Jelenia Góra

Dr Jabłońska to mój najbardziej zaufany lekarz od kilkunastu lat. Pani doktor jest bardzo kompetentna, a przy tym delikatna i przemiła. Córeczka nie może doczekać się wizyty. Czeka się długo, ale swoich stałych pacjentów pani doktor zawsze wplecie do terminarza, jeżeli zaistnieje nagła potrzeba.
Opinia dodana przez: Agnieszka
Pani Paulina jest miłą, sympatyczną i pogodną osobą. Osobiście jestem niesamowicie zadowolony z wizyty. Plombowanie nic mnie nie bolało (pierwszy raz w moim życiu! ;-), a plomba zrobiona jest tak, że nie czuje, że w ogóle jest coś nowego w moim uzębieniu. Miałem również usuwany kamień, został usunięty bardzo dokładnie, także nie ma żadnego śladu, że kiedykolwiek był.

lek. dent. Agnieszka Olszewska

Zakład Lecznictwa Otwartego
Ateńska 4
03-978 Warszawa

Od 20 roku życia wskutek własnych zaniedbań muszę nosić protezę. Zawsze była to udręka, wiecznie coś przeszkadzało. Niedawno trafiłam pod skrzydła pani doktor Olszewskiej z polecenia córki. Pani doktor zaproponowała mi protezę acetalową (do tej pory miałam tzw szkielety). Noszę ją od miesiąca i mogę śmiało powiedzieć, że moje życie zmieniło się zdecydowanie na lepsze. Zupełnie inny komfort. Nie wiem czy to kwestia nowej technologii czy umiejętności pani doktor, ale ...

dr Maciej Szewczyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MED-POZ"
Lekarska 10
44-151 Gliwice

Byliśmy pacjentami różnych gabinetów stomatologicznych. Ten jest zdecydowanie najlepszym w Gliwicach. Szewczyk s.c. to świetnie wyposażona stomatologia, fachowość i pacjent to najważniejsze wartości gabinetu dr Szewczyka. Bezproblemowy kontakt, a w razie jakichkolwiek problemów wizyta natychmiastowa. Poza tym, gwarancja ZEROWEGO BÓLU. SUPER SUPER SUPER. POLECAM WSZYSTKIM Pacjenci JP, LP i PP
Opinia dodana przez: JP, LP i PP

lekarz Jerzy Marek

Przechód 1
43-300 Bielsko-Biała

profesjonalizm na najwyższym poziomie, usunął dziecku drugiego zęba bez stresu i jednej łzy, syn zachwycony bo szedł do gabinetu ciężko przestraszony
Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Tatiana Mol

ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 23c
40-578 Katowice

No cóż nie pozostaje mi nic innego, jak tylko wystawić same piątki ;) Jestem osobą dość czepialską, ale na prawdę nie mam się do czego przyczepić :) Wszystkie moje wizyty zawsze przebiegały sprawnie i w bardzo pozytywnej atmosferze. Pozdrawiam serdecznie Panią Doktor :)
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Jolanta Jakubiec

Husarska
Ruda Śląska

Strach nie jest straszny w tym gabinecie . Jeśli korzystać z usług dentystycznych to tylko u Tej Pani! Super podejście miła atmosfera ! Polecam !!!
Opinia dodana przez: Natalia

dr n. med. Marta Gałęska

Stomatolog, Protetyk

UNI-MED
ul. Wielkopolska 24/3
70-451 Szczecin

Jestem pacjentem pani dr Marty Gałęskiej od 15/09/2008 i podczas wszystkich bez wyjątku,dość częstych, wizyt pani dr M.Gałęska za-wsze emanowała spokojem,opanowaniem,delikatnością,wrażliwością i taktem tworząc tak przyjazną pacjentowi atmosferę,że zapomina on o wszelkich obawach i lękach.W sferze zawodowej dzięki swojej og-romnej wiedzy i doświadczeniu pani Dr nie tylko profesjonalnie solidnie i trwale (nic nie wypada,nie wykrusza)leczy zmiany chorobowe,ale jednocześnie potrafi dostrzec i usunąć defekty ,,niechorobowe,,(nadmierne zużycie szkliwa,wadliwy zg-ryz),których inni stomatolodzy(przynajmniej ci ...

lek. dent. Sylwia Lipowska

Liskiego 8
50-345 Wrocław

Do dr Lipowskiej trafiłam z zębem dla którego podobno: „nie było już ratunku” – tak powiedział mój byłby dentysta. Jednak Pani Sylwia uratowała moją szóstkę, włożyła w to kilka godzin ciężkiej pracy, spędzonych przy kapryśnej pacjentce, co sama o sobie muszę przyznać. Jednak poczucie humoru, stoicki spokój i determinacja, by zrobić tyle ile naprawdę można są godne podziwu! Ząb został uratowany i odbudowany. Teraz nikt nawet nie pomyśli, że jest ...
Opinia dodana przez: Anna W
Jestem tak zachwycona że podzielę się swoją opinią, może dzięki niej ktoś kto się jeszcze zastanawia szybciej podejmie decyzję. Otóż do ekstrakcji miałam dolną ósemkę. Ząb zatrzymany, określony przez innych lekarzy jako trudny do usunięcia przez swoją lokalizację i konfigurację korzeni. Zdecydowałam się na ekstrakcję u doktora Mateusza Nowickiego, specjalisty o którym słyszałam wiele pochlebnych opinii. Doktor Mateusz posiada niesamowitą wiedzę i doświadczenie. Jest bardzo dokładny, precyzyjny. Zabieg trwał krótko ...
Opinia dodana przez: Ania
{'id': 10987, 'name': u'Radom'} Chirurg stomatolog
                                       lek. stom. Radosław Jaworski

lek. stom. Radosław Jaworski

Unident Gabinet Stomatologii
Piłsudskiego 4
26-600 Radom

Bardzo polecam, strach przed usunięciem zęba od razu przeszedł po wstępnej rozmowie, bo szybko się można zorientować, że ma się do czynienia z profesjonalistą. Bezbolesny i szybki zabieg.
Opinia dodana przez: Daria

Bartosz Szwedowicz

NSZOZS S-DENT
Piłsudskiego 1A
66-400 Gorzów Wielkopolski

Dentysta godny polecenia, z powołania, widać że lubi to co robi, bardzo sympatyczny i miły - wszystko tłumaczy co będzie robił , szukałam długo dobrego stomatologa -teraz bez wahania polecam go wszystkim, nawet dzieci chętnie do niego wracają:>
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Małgorzata Wąsiewicz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Lekarz Stomatolog Małgorzata Wąsiewicz
Partynicka 7c/1a
53-031 Wrocław

Leczyłam się u kilku stomatologów Gdy maju w 2004 roku z polecenia koleżanki trafiłam do Pani doktor Małgorzaty Wąsiewicz. Byłam pod ogromnym wrażeniem, to co u mojego stomatologa było niemożliwe do zrobienia, u Pani doktor zostało zrobione.Dziś po 20 latach bycia pacjentką pani doktor jestem szczęśliwą posiadaczką zdrowych zębów. Dziękuję za profesjonalne leczenie i empatyczne podejście. Panią doktor poleciłam i polecam każdemu, komu zależy na zdrowym pięknym uzębieniu. Głoszącym opinię ...
Opinia dodana przez: Helena-Róża