Lekarze Stomatolog

prof. dr hab. n. med. Wiesław Hędzelek

CANDEO Clinic Stomatologia Poznań
Bednarska 6
60-571 Poznań

Ani me, ani be nie było też nawet kukuryku, wierzę że podczas następnego spotkania wykaże się Pan zainteresowaniem do pacjentów, którzy zdecydowali się podjąć leczenie w tej, a nie innej klinice. Życzę powrotu do zdrowia Panie Wiesiu.
Opinia dodana przez: Sylwester Sitkowiak
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Stomatolog
                                       dr n. med. Krzysztof Gończowski

dr n. med. Krzysztof Gończowski

magnaDENT Centrum Stomatologii Estetycznej
Walerego Eljasza Radzikowskiego 138
30-001 Kraków

Gorąco polecam leczenie u dra Gończowskiego. Do Magnadentu trafiłam ze złamanym w połowie zębem i alarmującym stanem zapalnym w organizmie. Dzięki zdjęciu rentgenowskiemu 3D dr Gończkowski zdiagnozował poważne problemy w moim uzębieniu i ułożył plan leczenia, dzięki któremu obecnie mogę cieszyć się zdrowymi zębami. W gabinecie panuje profesjonalizm i miła atmosfera, a do zabiegów używany jest najwyższej jakości sprzęt. Dr Gończkowski poradził sobie nawet z wyciągnięciem z jednego z kanałów ...
Opinia dodana przez: Anna P.

lek. dent. Konrad Zarod

Alchemia Uśmiechu
ul. Bruna 9
02-594 Warszawa

Wspaniały człowiek i lekarz! Doktor przeprowadził u mnie bardzo długie leczenie. Były i plomby i kanałówki i korony -wszystko sprawuje się idealnie. Jestem już ponad cztery lata po leczeniu i teraz mi strasznie głupio jak przychodzę tylko na wizyty kontrolne. Bardzo dziękuję Doktorze za pomoc! :)
Opinia dodana przez: Kamila

lek. stom. Agnieszka Jaworska

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Interdental AT Agnieszka Jaworska
ul. Reymonta 34 m 18
01-842 Warszawa

Z wyznaniem grzechu wyznam że kiedyś chodziłem ja moja cała rodzina do innego dentysty, lecz gdy miałem bardzo poważny problem z wrastającą, krzywo rosnącą ósemką ( tzw przekleństwo dentystów ) oraz leczeniem kanałowym szóstki Pani Doktor wytłumaczyła mi wszystko co będzie robiła, krok po kroku, natychmiast idealnie mnie znieczuliła, a samo leczenie to czysta przyjemność, bardziej skupiłem się na ciepłej rozmowie niczym z wieloletnią przyjaciółką, wszelkie problemy z zębami usunięte ...
Opinia dodana przez: Grzegorz
{'id': None, 'name': u''} Stomatolog
                                       dr n. med. Wiesław Wiznerowicz

dr n. med. Wiesław Wiznerowicz

Stomatolog, Protetyk

SPECJALISTYCZNY GABINET STOMATOLOGICZNY DR WIESŁAW WIZNEROWICZ
61-655

Długo szukałam lekarza, któremu mogłabym zaufać. Doktora Wiznerowicza i jego prace obserwowałam długie miesiące na Facebooku. Lekarz ten zwrócił moją uwagę przede wszystkim efektami swojej pracy, które każdego dnia wrzuca na swój profil. Dr Wiznerowicz zakłada korony cyfrowe Lava i wyglądają tak naturalnie. Zgłosiłam się na konsultację w grudniu 2014. Do doktora jechałam ponad 1000 km. Pracuję w branży medycznej i trudno mnie wprowadzić w tzw. maliny. Znam w Polsce ...
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. stom. Olga Olszowy

lek. stom. Olga Olszowy

Stomatolog, Ortodonta

studium stomatologii estetycznej
Pawia 12 lok. 1
31-154 Kraków

Najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałem. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do pacjenta i pracy. Bardzo zaangażowana i to czuć od samych drzwi gabinetu. Nie sądziłem że da się lubić wizyty u stomatologa:) . Dla mnie zdjęcie aparatu to był bardzo smutny dzień xD
Opinia dodana przez: Łukasz
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Stomatolog
                                       lek. dent. Grzegorz Grodoń

lek. dent. Grzegorz Grodoń

Lecznictwo Szpitalne 4WSKzP
ulica Weigla 5
50-981 Wrocław

Ostoja a nie lekarz. Świetnie zapewniony komfort psychiczny pacjenta, za każdym razem. Wyrywanie zębów jest po prostu przyjemne, czego się nie spodziewałem. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Ddd
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Protetyk
                                       lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni

lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni

Protetyk, Stomatolog

Gabinet Stomatologiczny UŚMIECH ZDROWIA
Łowicka 23
02-502 Warszawa

Nie muszę sie długo zastanawiać, 5/5 pod każdym możliwym względem :) Wizyta bardzo konkretna, dr odpowiedział na wszystkie moje pytania i upewnił się, że plan leczenia jest dla mnie jasny. Bardzo szanuję takie podejście do pacjenta!
Opinia dodana przez: Patryk

lek. dent. Marcin Nitka

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Nie mam zastrzeżeń do tego dentysty, widać, że zna się na tym, co robi i stara się, żeby zabieg był jak najmniej uciążliwy dla pacjenta i jednocześnie dokładnie i profesjonalnie wykonany. P. Marcin jest osobą kontaktową i bezkonfliktową, na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta.
Opinia dodana przez: Lidia
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog dziecięcy
                                       lek. dent. Agnieszka Miszkurka

lek. dent. Agnieszka Miszkurka

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

White Dental Clinic
Żeromskiego 1, lok. U9
01-887 Warszawa

Pani stomatolog z dobrym podejściem do dzieci. Drugi rok przychodzę z synem (teraz 9lat) i każda wizyta zakończona była uśmiechem zamiast płaczem. Dr. Miszkurka potrafi w taki sposób opowiadać o zębach i ich leczeniu, że nawet dziecko słucha z zaciekawieniem i potem łatwiej znosi ewentualny zabieg. 2 wypełnienia założone przez P. Doktor trzymają się bez problemów i są niemal niewidoczne
Opinia dodana przez: Patrycja

lek. med. Dymitr Adamonis

PRODENT Gdańsk Madison
ul. Rajska 10
80-850 Gdańsk

Super. Jestem bardzo zadowolony z leczenia bez bólowe wszystko na bieżąco jest tłumaczone. Nic tylko się cieszyć z tak profesjonalnego stomatologa w Grudziądzu.
Opinia dodana przez: Hubert
{'id': 1451, 'name': u'D\u0105browa G\xf3rnicza'} Stomatolog
                                       lek. stom. Maja Danecka-Pasieka

lek. stom. Maja Danecka-Pasieka

Stomatolog, Implantolog

ulica Kopernika 24
41-300 Dąbrowa Górnicza

Niezwykle sympatyczna, rzetelna i profesjonalna Pani Doktor. Otrzymałam wskazówki, jakie podjąć kroki, aby wyleczyć moją przypadłość oraz dowiedziałam się wszystkiego o jej przyczynach. Pani Maja cierpliwie odpowiadała na każde zadane pytanie. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Karolina
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Stomatolog
                                       lek. dent. Aleksandra Drozd

lek. dent. Aleksandra Drozd

DENTestica
Armii Krajowej 190B/1
40-750 Katowice

Znakomite podejście do Pacjenta - a mam spore wymagania! Jestem nadal pod dużym wrażeniem. Rekomenduję Pani usługi wszystkim znajomym ze środowiska akademickiego! Pozdrawiam, Anna B.
Opinia dodana przez: Anna
                                       lek. stom. Aleksandra Szantyr

lek. stom. Aleksandra Szantyr

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Pani Doktor to super implantolog! Bez stresu, bólu mam już znowu " kompletny" uśmiech. Bezproblemowo się wgoiło wszystko. Po co się bać? Tylko dr Ola jest na obawy przed implantami.Lekarz z powołania, już trzecie pokolenie! Widać ma to w genach.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       lek. dent. Ewa Robak

lek. dent. Ewa Robak

ul. Józefa Mehoffera 44/lok. U2
03-131 Warszawa

Do Dr trafiłam dzięki rekomendacji znajomych i nie zawiodłam sie. Poprzeczka moich wymagań była postawiona wysoko - szukałam lekarza także dla swoich dzieci. Udało sie. Polecam każdemu, kto szuka profesjonalizmu, zrozumienia pacjenta, rzeczowego i empatycznego podejścia. Ja wrócę i polecę dr Ewę jeszcze niejednokrotnie.
Opinia dodana przez: Barbara
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Protetyk
                                       dr Paweł Fudalej

dr Paweł Fudalej

Protetyk, Stomatolog

Centrum Stomatologiczne
Słowackiego 25/2
01-592 Warszawa

Czy ktokolwiek lubi w ogóle chodzić do stomatologa?! Nie wydaje mi się. Sprawa jednak się zmienia, kiedy jesteś w rękach profesjonalistów. Dlaczego polecam gabinet Pana Doktora? Bo to miejsce napawa mnie zawsze optymizmem - przed każdą wizytą! Najprawdopodobniej wpływa na to przyjazna atmosfera, obsługa na najwyższym poziomie oraz "bezbólowe" wizyty. W Warszawie jest wiele dentystów. Trafić na NAJLEPSZEGO to COŚ. Ja wybierając Doktora Pawła trafiłam i szczerze polecam wszystkim jeszcze ...
Opinia dodana przez: Julkaa
{'id': 36027, 'name': u'Gdynia'} Stomatolog
                                       lek. dent. Monika Chaba

lek. dent. Monika Chaba

Centrum Stomatologiczne BEAUTIFUL SMILE Monika Chaba
Unruga 39
81-181 Gdynia

Dr Chaba jest stomatologiem godnym polecenia szczególnie jeśli chodzi o dzieci. Sprawiła, że mój 5-letni syn ze spokojem przekracza próg gabinetu a po wizycie chwali się swoimi kolorowymi plombami wszystkim dzieciom w przedszkolu. Spokój i opanowanie Pani Doktor jak również Pań asystentek jest nieoceniona, zawsze były w stanie przekonać syna, że leczenie jest niezbędne, jak obiecały, że nie będzie bolało, to nie bolało, ale też nie oszukiwały, gdy mogło zaboleć, ...
Opinia dodana przez: Paulina
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Stomatolog
                                       lek. dent. Magdalena Melka-Rosińska

lek. dent. Magdalena Melka-Rosińska

ul. Przepiórcza 25A/5
60-162 Poznań

Do gabinetu M-Dent chodzę od dłuższego czasu, zawsze do Pani Doktor Melki-Rosińskiej. Pani Doktor ma wiele cierpliwości i zrozumienia dla pacjenta. Ufam jej w 100% i nigdy nie zawiodłam się jako pacjentka. Pani Doktor zmobilizowała mnie do regularnych wizyt i od tego czasu problem z próchnicą pojawia się zdecydowanie rzadziej. Wizyty są na fundusz, więc nie płacę za wizyty kontrolne.
Opinia dodana przez: Aneta

lek. dent. Marcin Wilk

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Mimo młodego wieku praca dentystyczna wykonana świetnie. Mam bardzo delikatne zęby i normalnie po plombowaniu zęby bolały mnie przez dzień czy 2 – nie tym razem. U Pana Marcina wszystko działa jak w zegarku, wizyta odbyła się punktualnie. Dr. Wilk to dobry młody specjalista. Jeśli będzie potrzeba wiem już gdzie się leczyć!
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Maciej Studziński

Centrum Medyczne PROFMEDICAL
Szarych Szeregów 46
40-750 Katowice

Zdecydowanie profesonalny, dokladny, zartobliwy. Jesli jego fachowosc i dokladnosc przelozy sie w czasie to bede chodzila do niego na kontrole i ewentualne leczenie. Teraz pokladam nadzieje ze zeby ktore zostaly zaleczone przez niego beda dlugo zdrowe poniewaz poprzednia pani stomatolog ciagle leczyla te same zeby na pograniczu plaby (ktora sama zalozyla) i zeba.
Opinia dodana przez: Asia