Lekarze Świnoujście

lek. dent. Marlena Borkowska-Hochór

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICA"
Bohaterów Września 6
72-600 Świnoujście

Bardzo dobra dentystka. Zrobiłem u niej wiele zębów i nigdy nie miałem najmniejszego zastrzeżenia co do profesjonalizmu, nie wspominając o miłej atmosferze. Gdyby było więcej takich stomatologów, to ludzie nie mieli by lęku przed denstytami. Polecam.
Opinia dodana przez: stw

lekarz Marek Posobkiewicz

Komandorska 1i
72-600 Świnoujście

jest super, potrzebowałem aparatu do insuliny, apteki nieczynne ( 1 stycznia ) jeden telefon z problemami i był " pen " z dowózką do domu. Chwalić takiego lekarza
Opinia dodana przez: rafta

lekarz Małgorzata Walerian

Lekarz rodzinny

72-600 Świnoujście

Nieporozumienie. I to byłoby na tyle.. Pani doktor przepisuje te same medykamenty od lat. Skierowanie na podstawowe badania są wymuszone i nie podparte zapobieganiem a brakiem alternatyw na odmowę pacjenta. Polecam stanowczo poświęcenie czasu i poszukanie kogoś innego. Obiektywnie. Z szacunku dla własnego zdrowia

lek. dent. Jadwiga Burzyńska-Kowalska

Monte Cassino 13 lok. 2
72-600 Świnoujście

Pani doktor jest wspaniałym stomatologiem cała moja rodzina leczy swoje zęby u niej od lat . Spokojnie mogę polecić jej usługi każdemu kto dba o swój uśmiech

Anna Pyclik

11 Listopada 10
72-600 Świnoujście

Är ja przeciwnie bylam u Dr moze 8 lat temu zaplombowala ni zeba do dzisiaj go mam.Niestey 3 zeby stracilam przez tego 👽dr.cezary wtedy byl taki slawny.Popsol ni zeby stracilam je wyrywajac .Nie radze tam isc.Ostrzegano mnie .Natomiast panik det plomba zab do dzisiaj.Przez te lata Nie bylam w Swinoujsciu strasznie mnie oszukano tez przez jednego protetyka robili lade Na polakach To historia.Polecam Dr z doswiadczenia.chetnie bym Dr odwiedzila Ale ...
Opinia dodana przez: Janina

lekarz Joanna Seńków-Bednarek

Zespół Diagnostyczny - Świonujście
Jarosława Dąbrowskiego 4
72-600 Świnoujście

Pani Doktor z powołania. Brawo za zaangażowanie i troskę. To bardzo rzadka cecha w obecnych czasach. Pani Doktor cierpliwie słucha i z równą cierpliwością tłumaczy zawiłe medyczne tematy w przystępny dla człowieka sposób. Bardzo polecam. I dziękuję za wszelką pomoc. A.H.
Opinia dodana przez: Anna H.

lekarz Mariusz Pacan

72-600 Świnoujście

Am Anfang war ich nicht ueberzeugt, muss ich ehrlich sagen. Mein 8-jahriger war richtig krank, wir erwarteten Antibiotiker. Der Doktor Pacan protestierte, sagend, dass es andere Methoden fur nicht-Bakterien-generierte Faelle gibt. Skeptisch, haben wir jedoch alle Tropfen und Medikamente gekauft. Mein Sohn war innerhalb von 2 Tagen wieder gesund. Danke, Dr Pacan :)
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Janina Radzicka-Szymańska

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
Grudziądzka 1c
72-600 Świnoujście

Gorąco polecam. Przy podejrzeniu ciąży pozamacicznej była w ciągłym kontakcie telefonicznym. Prowadziła potem mój dwie ciąże z powodzeniem. Proponowała żeby zamiast chodzić prywatnie, zapisać się na Fundusz. A tam była równie miła i rzeczowa.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Teresa Ślęk

marsz. Piłsudskiego 27 lok. 7
72-600 Świnoujście

Miła i życzliwa starsza pani doktor.Pomogła mojej mamie i wujkowi.Cena wizyty przyzwoita.Ma dobrego nosa jeśli chodzi o diagnozowanie-sprawdziło się .Polecam!!!

lekarz Barbara Niczyporuk

Pulmonolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICA-MED" S.C.
Sąsiedzka 4
72-605 Świnoujście

Jestem Pani Doktor ogromnie wdzięczna, ma serce i powołanie do przyjmowania dzieci i rodziców. Poświęciła dużo czasu na badanie i wywiad mimo tego, ze pacjenci ciagle przybywali. Ogromna wiedza, doświadczenie i zaplecze- spirometria i testy alergiczne pozwoliły na kompleksową wizytę, trafną diagnozę i dobrane leczenie. Polecam.

lekarz Maria Czajkowska

72-600 Świnoujście

Wybrałam się do tej pani na swoja pierwszą wizytę, trochę z lękiem po usłyszeniu wielu niepochlebnych opinii na jej temat. Co mogę powiedzieć, specyficzna osoba to napewno.Byłam pacjentką prywatną. Także była dość miła, ale bez rewelacji. Troszkę dziwnie na pierwszej wizycie pierwsze co usłyszeć "po co pani do mnie przyszła? po receptę?". Nie zarzucam jej nic złego ale był to jeden z tekstów który był w mojej ocenie kompletnie nie ...

lekarz Bartłomiej Szablewski

Monte Cassino 42 lok. 11
Świnoujście

Pan Doktor zasługuje na wyróżnienie! Polecam Go całym sercem. W dniu dzisiejszym diagnozował mojego syna Adama. Syn uległ wypadkowi podczas wyjazdu klasowego. Został potraktowany z dużą empatią i uprzejmością. Dodam że w ramach usługi medycznej na NFZ. (Dlatego podważam wiarygodność wpisów że jest inaczej!) Dziękuję za okazaną pomoc i duże zrozumienie. Jestem zachwycona pańskim podejściem do Adama, profesjonalizmem i kompetencją.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Zbigniew Gosecki

Chirurg ogólny, Traumatolog

CEZARDENT
Bohaterów Września 83/1
72-600 Świnoujście

Chyba wystawione tu opinie mówią o tym panu wszystko....nic się nie zmieniło. Jest nie miły, ignoruje i bagatelizuje potrzeby pacjenta. Nie interesuje go nawet, że pacjent miał wypadek i uderzył się mocno w głowę. Nie zleca badań, odpowiedzialność zrzuca na innych i zostawia pacjentów samych z problemami zdrowotnymi które ignoruje.

lekarz Leszek Czekaj

Internista, Reumatolog

Kołłątaja 20/26
72-600 Świnoujście

Nie polecam Do wypisywania recept owszem Słabe podejście do pacjenta i jego schorzeń. Przez źle dobrane leki czas wyzdrowienia przedłuża się zawsze po czym i tak trafiam na poz
Opinia dodana przez: Marysia

Anna Koper-Feliks

Lekarz rodzinny, Pediatra

72-600 Świnoujście

Ta dr. Jest bez jakichkolwiek kompetencji dawno powinna już być na emeryturze zaszczepiła chore dziecko które po szczepieniu trafiło w ciężkim stanie do szpitala. Napewno sprawy tak nie zostawię a was ostrzegam przed zapisaniem do niej swojego dziecka . U nas o mały krok a doszłoby do tragedii tacy ludzie nie powinni pracować jako lekarze .
Opinia dodana przez: Sylwia

mgr Beata Majewska

Psychoanalityk

51B/1
72-600 Świnoujście

Nie polecam. W trudnym dla mnie okresie życia konsultowałam się z tą panią, co prawda była to jedna wizyta więc cudów nie mogłam oczekiwać... Nie powiem, była bardzo miła i kontaktowa. Nie mniej jednak nie pomogła mi, nie udzieliła żadnej rady i bardzo szybko o mnie zapomniała mimo że wtedy potrzebowałam szybkiej interwencji tu i teraz by sytuacja się nie pogorszyła.
dziwią mnie te negatywne opinie ,mam zupełnie odmienne zdanie.Pani doktor zainteresowała się moim problemem,wykazała dużą empatie i zrozumienie,owszem jest bardzo bezpośrednia,ale mi akurat odpowiada takie podejście .Jest kompetentnym i bardzo dobrym lekarzem.A czas poświęcony pacjentowi ,to już nie wina lekarza,takie mają limity czasowe.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Leopold Kostrzewa

Fizjoterapeuta, Wenerolog

Jana z Kolna 8 lok. 6
72-600 Świnoujście

lekarz nawiedzony szaman ! pierwsze jego słowa do pacjenta " ale ja na panu zarobie" , nie uprzejmy , nie słucha pacjenta , nie daje dojsc do słowa , wizyta droga , w koncowym efekcie zero pomocy !!! Ostrzgam !!!!!
Opinia dodana przez: pga

mgr Andrzej Hoffnowski

Psycholog

72-600 Świnoujście

Ani miły ani nie miły, poprostu normalny, porozmawiał ze mną, ale bez wnikliwości i rozpoznania problemu. Niby o coś pytał zdawkowo, a jednak tak jakby nie był zainteresowany poprostu. Pacjent raczej nie jest ważny dla niego. Byłam raz(i podkreślam że prywatnie za nie małe pieniądze) i nie wrócę napewno.

Anna Natalli

Lekarz rodzinny

72-600 Świnoujście

Byłam raz u tej pani i zdecydowanie nie polecam, ja sama napewno się do niej juz nie wybiorę. Nie dziwię się że do niej jedynej nie było kolejki. Nic mi nie pomogła tylko dała wykład na temat swojego zdania o ciężarnych. Jakaś paranoja