Lekarze Kielce

lekarz Elżbieta Ściwiarska-Walczak

Internista, Lekarz medycyny pracy

Lisowczyków 38b
25-381 Kielce

Lekarz który poświęca czas pacjentowi. Nawet swój czas prywatny gddy trzeba coś skonsultować doradzić. Lekarz który sam dzwoni za pacjentem i pyta czy lepiej...czy w obecnych czasach są tacy ludzie. Mega empatyczna . Taka Pani Doktor do rany przyłóż. Leczę się u Pani Doktor od 14 lat i tylko u niej. Specjalista klasa. Dziękuję że jest Pani i oby jak najdłużej
Opinia dodana przez: Sławek

lek. dent. Jarosław Gąszcz

Gabinet Stomatologiczny Gąszcz Jarosław
25-005 Kielce

Prawdziwy profesjonalista, bez dwóch zdań. Poza tym miły, uprzejmy, dowcipny i tani. Polecam każdemu!
Opinia dodana przez: Wiktor

Ewa Chęcińska

pl. Żeromskiego 44
25-370 Kielce

Lecze sie u p Ewy od ok 18 lat z kilkuletnia przerwa. Od 12 regularnie. Pierwszy raz leczylam jedynki jako nastolatka i dopiero po ok 8 latach wymienialam plomby. Podczas gdy zeby leczone w duzo tanszym gabinecie, gdzies w skarzysku skonczyly sie kanalowym leczeniem po 2-3 latach. Robionym poza godzinami przez panstwa Checinskich. Polecam! Moja corka- 6lat tez sie przekonala do dentysty, a panicznie boi sie kazdego lekarza w kitlu. ...

dr Artur Lepiarczyk

Kielce

Doktor Lepiarczyk to najlepszy ginekolog na świecie!!! Gdyby nie on mojej córeczki nie byłoby na świecie :) Ma ogromną wiedzę i zna się na tym co robi. Jest profesjonalistą. Potrafi wyłapać na USG wszystkie nieprawidłowości i w porę zareagować. Bardzo się cieszę, że prowadził moją ciążę. Słyszy się że jest mrukiem, ale ja tak nie uważam. Zawsze na wizycie potrafił się do mnie uśmiechnąć, a jak leżałam w szpitalu to ...

lekarz Jakub Perdeus

Torakochirurg

Świętokrzyskie Centrum Onkologii
Kielce

Niezwykły lekarz a zarazem człowiek. Profesjonalista, trafnie stawia diagnozę. Jednym słowem czyni cuda. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Anka

Małgorzata Paśnik

Ortodonta, Stomatolog

ul. Szczecińska 4a
25-345 Kielce

Gorąco polecam panią doktor w końcu mogę cieszyć się pięknym uśmiechem, efekty leczenia super! Leczenie trwało długo to normalne, co dla mnie bardzo ważne Pani Doktor przykładała bardzo dużą wagę do higieny jamy ustnej w trakcie leczenia , zostałam nawet poinformowana o produktach spożywczych których powinnam unikać!
Opinia dodana przez: Alina

Edyta Agatowska

PRYWATNY GABINET STOMATOLOGICZNY
Sienkiewicza 16 lok. 12
25-333 Kielce

Polecam serdecznie Panią Doktor Edytę. Jestem wieloletnią pacjentką Pani Doktor, trafiłam tu z polecenia i polecam dalej. Pani Doktor Edyta to osoba pełna życzliwości, profesjonalna w swoim fachu. Bezstresowa atmosfera od progu drzwi, uśmiech Pani Edyty i asystentki Pani Zosi sprawiają, że wizyty są tu przyjemnością. Sterylna czystość, wyposażony w nowoczesny sprzęt gabinet to wizytówka Doktor Agatowskiej - doświadczonej stomatolog.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Zofia Polańska

Laryngolog

0602 854 052
Sienkiewicza 57 lok. 8
25-002 Kielce

Pare tygodniu utraciłem zdolność oddychania przez nos. Telefon z rana, wizyta po południu .. Gabinet szary, ciemny, powiedziałbym odpychający. Pani Doktor wyjaśniła że mam polipy które należy zoperować. Sama nie oferuje pomocy w przygotowaniu do operacji bo w szpitalu już nie pracuje. Koszt wizyty: 250zl, 15 minut pracy. Otrzymałem receptę, a jakże, tylko Pani doktor datowała ją na 9 grudnia 2023 a więc za rok od wizyty .. Pani w ...
Opinia dodana przez: Jaroslaw
Miły i uprzejmy konkretny i dokładny jako lekarz .Polecam z całego serca .Pozdrawiam z Rybnika . Dziękuję

lekarz Joanna Gałuszka-Garnuszek

Chirurg stomatolog

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
25-640 Kielce

Dziękuję za bardzo profesjonalnie wykonaną usługę, wysoką kulturę względem pacjenta i za to, (rzadkość w dzisiejszych czasach) że komercja nie gra w Pani działalności pierwszej roli.
Opinia dodana przez: Anna

dr Iwona Pałyga

Endokrynolog

świętokrzyskie centrum onkologii
Kielce

Dziś miałam konsultację u Pani Doktor. Wizytę oceniam bardzo dobrze.Pani Doktor jest osobą kompetentną, bardzo miłą,kulturalną i zaangażowaną w pomoc pacjentowi. Polecam wizytę w tym gabinecie.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Beata Pawełczyk-Misiorek

Ginekolog położnik, USG

Gabinet
al. IX wieków Kielc 2a/2 (Budynek Centrum Rondo)
25-516 Kielce

Najsympatyczniejszy i najbardziej profesionalny lekarz, idealna opieka dla mojej żony, wybitny kontakt. Pani Doktor przywraca wiarę w ludzi w polską opiekę zdrowotną ! 100 % polecam
Opinia dodana przez: Tomasz

dr n. med. Barbara Błaszczyk

Neurolog

Różana 8 Kielce
Kielce

Super lekarz jako jedna poznała się na mojej migrenie . Inni neurolodzy mi nie byli wstanie pomódz . Lekarz z powołania !

lek. med. Beata Kaliniak

Lekarz rodzinny, Pediatra

PRZYCHODNIA RODZINNA KALINKA
UL.K. KAZNOWSKIEGO 5 LOK. 6U
25-636 Kielce

Polecam Pania doktor z całego serca. Zawsze stawia trafne diagnozy. Jest kompetentna i ma super podejście do małego pacjenta (syn bardzo lubi wizyty u Pani doktor). Zawsze dokładnie go zbada, w razie potrzeby zleci badania, nie przepisuje antybiotyków bez potrzeby. Nigdy nie odmawia pomocy, mimo że ma dużo pacjentów (tak jak zdarzyło się nam w innej przychodni). Szczerze polecam.

lekarz Elżbieta Jaskulska-Niedziela

Internista, Kardiolog

Świętokrzyskie Centrum Kardiologii
Kielce

Pani doktor jest wspaniałym lekarzem i wspaniałym człowiekiem. Szybko i trafnie stawia diagnozy, jest niezwykle uprzejma i kulturalna. Można na panią doktor liczyć o każdej porze. Tylko ona nie zbagatelizowała mojego problemu i pomogła mi.

dr Dagmara Wolowiec

MEDIKUS
25-432 Kielce

Doskonała lekarka oraz wybitny fachowiec w swojej dziedzinie. Wiem co pisze bo mam porównanie do kilku warszawskich lekarzy. Krótko mówiąc Pani Doktor uratowała mi oko:). Dla mnie przesympatyczna i niesamowicie skuteczna:)
Opinia dodana przez: Olgierd

lekarz Michał Lasota

Oddział Centralny Kielce
Św. Leonarda 10
25-311 Kielce

Więcej takich lekarzy. Jestem świeżo po chirurgicznym wycięciu przez pana doktora włókniaków. Małe rzeczy, a jakże upierdliwe podczas codziennej higieny ciała. Wycierajac się ręcznikiem zahacza się o nie i podrażnia, co w konsekwencji może prowadzić do poważniejszych następstw. Miałem co prawda skierowanie na konsultacje do dermatologa, ale podczas wizyty pani doktor wyjaśniła mi, że od tego roku dermatolodzy w ramach NFZ nie wykonują już zabiegów usuwania tego rodzaju narośli skórnych ...
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. dent. Anna Byś

Indywidualna praktyka stomatogiczna
Kielce ,ul.Warszawska 49/47
25-531 Kielce

Cudowna Pani Stomatolog🙂 Leczenie zębów to przyjemność. Krótkie terminy oczekiwania na wizytę. Polecam.
Opinia dodana przez: Marzanna

Mateusz Borecki

Nowy Świat 48 lok. 6
25-525 Kielce

Jestem pełna uznania i wdzięcznośći takich lekarzy powinno być więcej .

lekarz Krzysztof Maciejewski

Jarońskich 7/1
25-335 Kielce

niezbyt rozmowny ale kompetentny . Jeśli ktoś oczekuje pogaduszek o herbacie to nie on. Na każdej wizycie usg, zleca badania i jest ostrożny.