Lekarze Kielce

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Gabinet Stomatologiczny
Wapiennikowa 15
25-132 Kielce

Dentystka wyjątkowo profesjonalna. Moje dziecko nie chciało leczyć się u żadnego innego stomatologa, tutaj o dziwo się udało. Pani doktor podchodzi do swojego zawodu naprawdę z wielkim sercem. Gorąco polecam :)
Opinia dodana przez: Małgorzata

Klaudia Staszczyk

Estetdent gabinet stomatologiczny
Sienkiewicza 28 /2
25-310 Kielce

Przemiła i co najważniejsze bardzo kompetentna Pani Doktor Klaudia. Tak się bałem zabiegu wszepienia implantu ale niepotrzebnie, bo nic nie bolało. Mam już zęba. Wszystko OK. Szczerze polecam.

dr hab. n. med. Olga Adamczyk-Gruszka

SZPITAL WOJEWÓDZKI
CZRNÓW
25-600 Kielce

Lekarka dla której liczą się tylko pieniedze, bardzo krótkie wizyty na których nigdy nie bada piersi, mimo kosmicznych 300 zl, które bierze za wizyte w czasie ciąży nie wykonuje usg na każdej wizycie, wizyty opoznione o godzine minimum, zamiast czekac az porod sie zacznie sam na siłe go wywołuje przed 40 tyg. W ciazy niezagrozonej, w szpitalu nie zainteresowana nawet prywatnymi pacjentkami, to co dopiero "państwowymi" zleca b. Mało badań, ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Michał Mleko

SPECJALISTYCZNE CENTRUM MEDYCZNE NEOMED
ul. Świętego Leonarda 1/27
25-311 Kielce

Pan Doktor bardzo pomocny, empatyczny i miły. Sprawę dla mnie ważną załatwiłam w niedzielę, co raczej się nie zdarza.
Opinia dodana przez: Barbara

Dorota Wrońska

Laryngolog

ulica Paderewskiego 48/15a
25-502 Kielce

Zdecydowanie najlepszy specjalista w Kielcach. Korzystamy z opieki Pani doktor całą rodziną już od wielu lat. Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Przemysław Nowak

Neurolog

Tatrzańska 11
25-550 Kielce

Bardzo miły serdeczny i pomocny lekarz.Bylam tylko na 1 wizycie z mamą, okazało się, że wymaga zabiegu ortopedycznego.Otrzymałam od Pana doktora nr-y telefonow do lekarzy do których proponował się udac.W czasie urlopu nawet można się skontaktować, odpowiada na sms-y, zależy mu bardzo żeby pomóc, takich lekarzy potrzebujemy
Opinia dodana przez: Maria

dr Tomasz Kosakowski

Przychodnia
Jagiellońska 70
25-736 Kielce

Przemiły ,empatyczny,cierpliwy człowiek.Bardzo kompetentny,do tego drąży i szuka najlepszego rozwiązania dla pacjenta! Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Agata
Absolutnie polecam ! Doktor uprzejmy, kompetentny, poradnia elegancka i w samym centrum, rejestracja na telefon, bez problemu można się dodzwonić i umówić na konkretna godzinę bez czekania !

lekarz Paweł Bodzenta

Chirurg naczyniowy

Centrum Medyczne Plus Med
Warszawska 21
25-512 Kielce

Niestety, pan doktor ma problemy z kontaktem z pacjentem - nie potrafi spokojnie i rzeczowo wyjaśnić, dlaczego nogi po zabiegu skleroterapii wyglądają gorzej niż przed zabiegiem. Kończy się podniesionym głosem i wymachiwaniem rękami. Pan doktor nie uważa za stosowne wiele tłumaczyć - odnoszę wrażenie, że najlepiej byłoby, żeby pacjent siedział cicho i nie zadawał pytań. Jeśli chodzi o punktualność, to już zupełna katastrofa - 40-50 min spóźnienia to norma (na ...
Opinia dodana przez: Nassau

Piotr Stępień

Urolog dziecięcy

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy
Kielce

Wspaniały człowiek! Niesamowite podejście do dziecka, przemiła atmosfera, zero stresu dla dziecka, nawet podczas badania. Dokładne i rzeczowe omówienie problemu, wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie. Dawno nie spotkałam takiego lekarza...może nawet nigdy...

lekarz Maria Szalecka

Alergolog

Prywatna Poradnia Kardiologiczna
Zagórska 20
25-350 Kielce

Dawno nie spotkałam takiego lekarza. Uprzejma, pogodna, słuchająca, rzeczowo objaśnia problem. Naprawdę jestem pozytywnie zaskoczona (wizyta NFZ) takim podejściem do pacjenta.
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Maria Bryła

seminaryjska 15a
Kielce

Wielka porażka. Kobiety na NFZ są lekceważone. Umowiona wizyta na 13 i oczywiście nie mogę wejść bo kobiety w ciąży mają pierwszeństwo gdzie do ginekologa to większość takich przychodzi i oczywiście prywatnie. O godzinie 16 jeszcze nie weszłam bo co chwilę dochodziły kobiety w ciąży i o tej godzinie było jeszcze 5 kobiet przede mną więc za wizytę podziękowałam bo bym nie wyszła może do 20
Opinia dodana przez: D

lek. dent. Maciej Ciesielski

Barwinek 23/22
25-150 Kielce

Kilka dni temu zakończyłem ponad półtoraroczne leczenie moich przypadłości (ściskoszczęk, bruksizm - w efekcie

lekarz Janina Wieczorek

NZOZ "MEDIS-MED" LSSP Gabinety Specjalistyczne
Hipoteczna 3
25-350 Kielce

Pani Janina bardzo fajna, z sercem podchodzi do swojej pracy bardzo pomogła mojej córce szybko wykryła jej wadę postępująca. polecam bardzo

lekarz Mariusz Malmur

Centrum Medyczne "BETAMED" Filia Nr 2
Wojska Polskiego 51
25-375 Kielce

Pan doktor przyjmuje prywatnie w przychodni DentiFem na ul. Złotej 26 oraz na ul. Wojska Polskiego 26a. U Pana doktora byłam na swojej pierwszej wizycie ginekologicznej. Mimo że się zestresowałam, wizyta przebiegła wzorowo. Pan doktor zrobił krótki wywiad, następnie byłam sukcesywnie informowana o dalszym przebiegu wizyty. Mimo że zdarzają się spore opóźnienia w stosunku do wyznaczonej godziny wizyty, warto przymknąć na to oko, ponieważ Pan doktor poświęca swój czas pacjentce ...
Opinia dodana przez: ZestresowanaPacjentka

lekarz Grzegorz Piasek

Kielce

Witam, umiejętności oraz wiedzę Pana Doktora Piaska oceniam bardzo wysoko. Prowadził on moją drugą ciążę (wizyty na NFZ) i mogę stwierdzić, że jest lekarzem troskliwym i kompetentnym. Wszelkie ewentualne problemy w ciąży omawia bez zbędnego owijania w bawełnę ale jednocześnie konkretnie i rzeczowo. Nie bagatelizuje pojawiających się w ciąży problemów. W moim przypadku było to podejrzenie zbyt małego żołądka u dziecka. Doktor monitorował jego wielkość do końca ciąży, zlecił dodatkowe ...
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Tomasz Łęczycki

NZOZ ZDROWIE-PLUS
ul. Warszawska 34
25-312 Kielce

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Trafnie diagnozuje, jest bardzo miły. Ze spokojem oddaje w jego ręce już drugie dziecko. Gorąco polecam!!!

lekarz Marcin Kuta

Ortopeda, Medycyna estetyczna

MEDICODENT
ul. Zapolskiej 5
25-435 Kielce

Jestem zadowolony z zabiegu P.Doktora,konkretny i uprzejmy,napewno wrócę i polecam zabiegi,pozdrawiam
Opinia dodana przez: MIRO

lekarz Wojciech Wąsacz

Ortopeda dziecięcy

Szpitalik Dziecięcy
Kielce

Jestem bardzo rozczarowana podejściem lekarza do mojego 11 letniego syna któremu na żywca ściągał szafy beż nieczulenia i jak to określił ze mój syn się drze , wyśmiewal się ze placze jak 5letnie dziecko i wygarnujac mi z oburzeniem jak upilnowalam syna...Bardzo nie przyjemny mój syn przez niego bardzo cierpiał i plakal. Nigdy więcej do tego lekarza nie pójdziemy i zgłaszamy do Durektora szpitala Wojewodzkiego w Kielcach.
Opinia dodana przez: Magdalena

dr Andrzej Podlasin

Irydolog

PODLASIE 6
Kielce

Polecam, jestem bardzo zadowolony z terapii jak i samego podejścia do człowieka i czuć pewność. Pan jest trochę dziwny i porusza różne kwestie życia ale liczy się efekt. Mnie pomogło, a trafności z tęczówki po prostu szok.
Opinia dodana przez: Zbigniew