lek. dent. Tomasz Kamut

3,7
3,7

Jeśli chodzi o wyrywanie ósemek, to fachowiec w swojej klasie. Polecam z czystym sercem. Profesjonalnie, bez stresu i podejściem do pacjenta.

Wstawiał mi imlplanty kilka lat temu.Jeden wstawił pod kątem, a nadbudowę wykonał z jakąś kieszonką. Zbierała sie ropa,chciał to oczyscic i znowu wziąć za to kasę, ale byłam wcześniej u kogos innego na konsultacji i upierałam sie,żeby wymienił porcelanę . Wiedziałam,że w przeciwnym razie ropa znowu się zbierze, bo była kieszonka..Za dwa lata porcelana wypadła i wydało się,że implant jest pod kątem i dlatego tak sie stało. Ale to było kilka lat temu, może do tej pory sie nauczył.Przykre wspomnienia pozostały.

Wyrywanie ósemek zatrzymanych polecam warte każdych pieniędzy u tego Pana. Bez bólu i stresu. Bardzo luźne podejście i super atmosfera.