Lekarze Gdynia

Ewa Wójcik

Psycholog

Starowiejska 13 lok. 1
81-356 Gdynia

Opinia o własnym terapeucie? Nie dość, że skoro wylądowałem u psychologa, co oznacza że moje trybiki w głowie nie do końca dobrze pracują, to jeszcze dać sobie prawo do oceny kompetencji zawodowych w obcej dla mnie dziedzinie.... Uwielbiam komentarze na portalach typu "świetny fachowiec", "dobry kontakt", "miły i konkretny człowiek" itp. Kuta na kowadle podkowa ocenia kowala, czy był miły :) A na poważnie - przecież tak naprawdę, jedyne co ...

lekarz Beata Larczyńska-Rogowska

Dermatolog

Beauty Derm Instytut
Świętojańska 139
81-392 Gdynia

Z zabiegu korzystała moja żona. Ja byłem tylko osobą towarzyszącą. Początkowo byłem sceptycznie nastawiony do propozycji żony ,która planowała konsultację i ewentualne poddanie się zabiegowi. Jednak efekt końcowy był rewelacyjny.Sam chcę poddać się terapii by pozbyć się defektu który jest przyczyna moich kompleksów.Bardzo polecam wszystkim którzy nie wiedzą co zrobić ze swoim defektem na twarzy.

Sławomir Matuszak

Laryngolog

Koperkowa 13
81-589 Gdynia

Bez owijania w bawełnę, uczciwie i prosto z mostu: być może specjalista zna się na rzeczy, ale niezbyt uprzejmy i nie poświęca wiele czasu pacjentowi. Z pewnością drugi raz do niego się nie wybiorę, ale niech każdy podejmuje decyzję na własną rękę.
Opinia dodana przez: A.

dr n. med. Marek Wlazłowski

Hematolog, Onkolog

3 Maja 27/31 lok. 10
81-364 Gdynia

Bardzo zaimponował mi Dr Wlazłowski, gdyż jest kompetenty, wzbudza zaufanie, poświęca pacjentowi dużo czasu, kompleksowo podchodzi do problemu. Leczy mnie i jest super! Z pewnością poleciłabym go znajomemu! ; >

lekarz Łucja Ciszewska-Kania

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ulica Antoniego Abrahama 51C/7
81-366 Gdynia

Solidny lekarz z bardzo dużym doświadczeniem. Jest partnerem do merytorycznej rozmowy i powiada, że to "rodzic jest dla dziecka pierwszym lekarzem". Nie narzuca swojego zdania i nie twierdzi, że wie lepiej za to stara się znaleźć przyczynę. Rzadko się spotyka takiego specjalistę, który stara się spokojnie wysłuchać rodzica swoich małych pacjentów i do tego poświęci tak wiele czasu aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości i pytania.
Opinia dodana przez: Wojtson

dr n. med. Krzysztof Krakowiak

Lekarz medycyny pracy, Wenerolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Senatorska 12
81-411 Gdynia

Z usług Pana doktora korzystałam nieraz i zawsze diagnoza była trafna w 100% a przepisane leki dawały szybka poprawę. Pomógł m.in. mojemu 2 letniemy synkowi który przez ok. rok borykał się z wysypka na twarzy, dwie wizyty u Pana doktora i wysypka już nigdy nie wróciła. Polecam serdecznie
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Mirosław Skóra

Armii Krajowej 24 lok. 2
81-372 Gdynia

Wszystko OK. Byłam u doktora dopiero pierwszy raz, ale uważam, że jest miły, rzeczowy, kompetentny. Przyjmuje też na NFZ, nie trzeba chodzić prywatnie. Polecam.
Opinia dodana przez: Bernadeta

lek. med. Piotr Zabul

Ginekolog położnik, Ginekolog

Szpital Morski im. PCK oddział ginekologiczno- położniczy
Powstania Styczniowego 1
Gdynia

Trafiłam do dra Piotra w marcu 2015 r. w 8 tygodniu ciąży po wizycie-pomyłce u innego ginekologa. Niestety Pan Doktor stwierdził obumarcie ciąży. Potwierdził to jeszcze na usg w szpitalu. Przy przekazywaniu złych wiadomości był delikatny, ale niczego przede mną nie ukrywał. Niedługo później zaszłam w kolejną ciążę, od początku prowadzoną u Pana Doktora. Mimo mojej poważnej choroby i licznych komplikacji, Pan Doktor walczył o każdy tydzień ciąży i wspierał ...
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Tomasz Skweres

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Laboratorium Analityczne Gdynia
Derdowskiego 7
81-369 Gdynia

Serdecznie polecam doktora Tomasza Skweres on jeden niezbagatelizowal moich problemów , on jeden nie powiedział mi , że przy dwóch poronieniach to normalne i czekamy zwykle do trzech . Rzetelny człowiek zajął się mną i mężem odrazu zlecając różne badania w celu wyjaśnienia co mogło być przyczyną wcześniejszych poronień . Po dluchich badaniach zaszłam w trzecią ciążę i on jeden pomógł mi ją utrzymać i to on jeden swoją wiedzą ...
Opinia dodana przez: Karolina

lek. med. Ewa Mężyk

MEDICA POLSKA
Gdynia

Bardzo polecam dr. Mężyk. Prowadzi moją ciążę. Ma bardzo indywidualne podejście, świetną pamięć do pacjentek. Wizyta w gabinecie ma charakter bardzo sympatyczny i "koleżeński". Bardzo delikatnie przeprowadza badania. Jeszcze raz POLECAM

dr n. med. Krystyna Suchecka-Rachoń

Endokrynolog

Gabinet Dr n. med. Krystyna Suchecka-Rachoń
Hryniewickiego 6C, gabinet nr 8
81-340 Gdynia

Lekarz jak z "Na dobre i na złe" w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu. Wysoka kultura osobista. Ciepłe i pełne empatii podejście do pacjenta. Dokładnie i zrozumiale wytłumaczone - schorzenie, sposób leczenia, dalsze postępowanie, zasady przyjmowania leków oraz postępowania w przypadku pogorszenia samopoczucia. Lekarz nie patrzy na zegarek bada, pyta i tłumaczy. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: HK

dr n. med. Henryk Tuszyński

Kardiolog

Prywatny
Morska 137
81-206 Gdynia

Takich lekarzy jak Pan Doktor Tuszyński nie spotyka się często. Wiedza jaką dysponuje Pan Doktor można "wyczuć" na odległość. 100% zaufania. Gdyby wszyscy lekarze podchodzili do pacjenta jak Pan Doktor to wizyta w gabinecie byłaby czystą przyjemnością!
Opinia dodana przez: Wiesław Z.

lekarz Cezary Warężak

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
Powstania Styczniowego 1
81-519 Gdynia

Mam 78 lat, poza schorzeniami alergicznymi, astmatycznymi, tarczycowymi, kardiologicznymi, słabą odpornością i fibromialgią, zdiagnozowano u mnie raka piersi. Po konsultacjach z różnymi lekarzami trafiłam do Pana dr Cezarego Warężaka. Najpierw wykonał biopsje, a później operację usunięcia nowotworu piersi. Operacja była dla mnie ogromnym stresem i wielką niewiadomą przy moich schorzeniach. Doktor Warężak przeprowadził ją idealnie! Nadal czuwa nad sytuacją poza zabiegową i ciągle myśli o dobru pacjentki, żeby nie obciążać ...
Opinia dodana przez: Barbara

dr n. med. Jerzy Wegner

Gastroenterolog, Gastrolog

ul. św. Wojciecha 10U/3
81-347 Gdynia

Wspaniały człowiek, zawsze wyciągnie rękę do pacjenta, bardzo czuły i delikatny fachowiec. bardzo mi pomógł a było ciężko .Badania przeprowadzał rewelacyjnie i z ogromnym wyczuciem . Będzie mi Pana bardzo, bardzo brakowało panie doktorze - dziękuję :( "Spieszmy się kochać ludzi- tak szybko odchodzą " :(

dr hab. n. med. Jerzy Landowski

Psychiatra

Inżynierska 19
81-512 Gdynia

Pan Profesor Jerzy Landowski cieszy się wielkim uznaniem, jako że jest wybitnym specjalistą w dziedzinie psychiatrii, mądrym i cenionym lekarzem. Zarówno ja jak i moja mama jesteśmy jego pacjentkami.Pan prof. bezbłędnie postawił nam właściwe diagnozy, doskonale nam dobiera leki i świetnie je dozuje. Podchodzi kompleksowo do naszego stanu zdrowia, w tym innych chorób. Dzięki niemu funkcjonujemy normalnie, cieszymy się życiem i dobrze czujemy. Jego profesjonalizm, wysoka kultura osobista, dobroć i ...
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Jolanta Stasiak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Śródmieście"
Żwirki i Wigury 14
81-394 Gdynia

Zastanawiałam się czy dodać opinię, nie robię tego. Ale uznałam, że może komuś się przyda. U Pani dr Stasiak kontrolowałam się od kilku lat. Byłam zadowolona z konsultacji - konsultacje były szczegółowe, bez presji czasu, Pani dr odpowiadała rzeczowo na pytania, doradzała, przy tym była miła i delikatna, a co najważniejsze - kompetentna. Wielokrotnie polecałam koleżankom wizyty u ww dr. Nawet nieustanne, wielogodzinne opóźnienia nie stanowiły dla mnie problemu. W ...

lek. dent. Anna Kijowska-Drewla

Gabinet Stomatologiczny
Adm.Unruga 54
81-181 Gdynia

Jestem tak zachwycona wykonaniem pracy protetycznej przez Panią dr Annę Kijowską-Drewa że postanowiłam podzielić się opinią i zachęcić osoby które tak jak ja, szukały odpowiedniego lekarza który nie tylko pomoże w rozwiązywaniu problemu ale i sprawi, że nabierzemy zaufania co do profesjonalniści, dokładności i tak ogólnie rzecz ujmując, będziemy pewni że jesteśmy w dobrych rękach, sprawiła , że chce i mogę uśmiechać się "pełną gębą" ;).
Opinia dodana przez: Kazimiera
Fachowe,profesjonalne podejście do pacjenta jak i do wykonywanego przez siebie zawodu lekarza. Już po pierwszych zamienionych zdaniach dało się odczuć ,że dobro pacjenta jest dla doktora najważniejsze. Staranie i przemyślanie dobierał metody badań do wykonania na następną wizytę
Opinia dodana przez: Karol

dr n. med. Jacek Toboła

Wenerolog, Dermatolog

Świętojańska 135 lok. 2
81-404 Gdynia

Poszedłem dzisiaj do lekarza. Wszystkim bardzo się podobało. Bardzo profesjonalne podejście. Lekarz wszystko wyjaśnił, opowiedział, wydał wniosek. polecam
Opinia dodana przez: Andrei

lekarz Iwona Kondera

Trocka 19
81-533 Gdynia

Pani doktor Iwona Kondera jest najlepszym pediatrą jakiego dotąd spotkałam. Od pięciu lat jesteśmy pod jej opieką. Jest kompetentnym lekarzem i bardzo dobrym, wrażliwym człowiekiem, widać ,że kocha dzieci i i ich dobro jest najważniejsze. Zawsze pomocna, nigdy nie odmówiła nam przyjęcia dziecka gdy już nie było miejsca. Dziękuję Pani Doktor! Polecam Doktor z całego serca.
Opinia dodana przez: Elżbieta