Lekarze Lublin

Magdalena Jakubczuk-Rudyk

Logopeda

Fulmana 7 lok. 12
20-492 Lublin

Wspaniały, kompetentny specjalista z doskonałym podejściem do pacjenta. Profesjonalizm i duża wiedza. Według mnie zdecydowanie najlepszy logopeda w Lublinie

lekarz Edyta Jakiewicz

NZOZ
Bajorek
Lublin

Polecam p.doktor z całego serca. Jesteśmy jej pacjentami od 15 lat z 3 dzieci . Jest wyrozumiałym sprcjalistą .
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Przemysław Marzec

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

ulica Urzędowska 15
20-727 Lublin

Doktor M. nie ma NfZ-tu.est bardzo dokładny co czasem przekłada sie na długość wizyty ale nie jest to duzy problem.Plombom robionym kilka lat temu do dziś nic nie dolega.Polecam.

mgr Mariusz Pencuła

Diabetolog

grottgera 10/1
Lublin

Prawdziwy lekarz z powołania. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan Doktor bardzo dobrze wszystko tłumaczy i wyczerpująco odpowiada na pytania. Gorąco polecam

lekarz Maria Ważna-Olszewska

szpital al.kraśnicka
Lublin

Doktor z powołania, bardzo miła, kompetentna, zaangażowana! Naprawdę wyjątkowa.

Dorota Czajka

Lekarz rodzinny, Pediatra

Anagenesis
Męczenników Majdanka
Lublin

Bardzo dobry lekarz - z doświadczeniem i dużą wiedzą. Indywidualnie traktuje każdego pacjenta, poświęca mu sporo czasu. Wszystko cierpliwie tłumaczy.
Brak skali aby ocenić pana doktora.Wyciągnął mnie z ciężkiej depresji.Jest bardzo miły.Po pierwszej wizycie wychodzi się z przekonaniem że będzie dobrze.Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy

mgr Justyna Brus-Josik

Neurologopeda

Spectrum Centrum Neurologii
ul. Milenijna 12a
Lublin

Polecam p.Justynę Brus Josik-jest bardzo dobrym logopeda.Dzięki niej mó syn nie ma problemów z poprawną mową i świetnie radzi sobie w szkole.

lekarz Marek Krupa

Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie
ulica Spokojna 3
20-074 Lublin

Lekarz godny polecenia , najlepszy na jakiego mogłam trafić,kompetentny,miły,odpowie pacjentowi na każde nawet najgorsze pytanie,człowiek o wielkim sercu i empatii. Gorąco polecam wszystkim serce na dłoni
Opinia dodana przez: Sylwia

dr n. med. Wojciech Kątski

Provita
Chodźki 13 lok. 7
20-093 Lublin

Świetnie, bez czekania przeprowadzona operacja zaćmy w Oddziale Okulistyki Szpitala Wojskowego w Lublinie.
Opinia dodana przez: JULIUSZ
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Gastroenterolog
                                       prof. dr hab. n. med. Maria Słomka

prof. dr hab. n. med. Maria Słomka

Gastroenterolog

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie
Chodźki 3
Lublin

Bardzo Dobra lekarz miła pomocna i rzetelna polecam 100% ma bardzo dużo serca do pacjentów .Nigdy nie odmawia pomocy
Opinia dodana przez: edyta
Profesjonalne życzliwe podejście do pacjenta, poparta wieloletnią praktyką lekarską. godna polecenia.

dr Ewa Dybiec

Medycyna estetyczna

Centrum Medycyny Estetycznej Med-Est
Sławin 25
20-828 Lublin

Trafiłam do Pani doktor przez przypadek ale nie żałuję - bardzo miła i sympatyczna. może się pochwalić certyfikatem medycyny estetycznej a to mnie utwierdzilo w wyborze - słusznym! myślę ze Pani doktor to profesjonalista!
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Tomasz Dziechciaruk

Stomatolog, Protetyk

ulica Chopina 8/8
20-026 Lublin

Niezwykła staranność i finezja w rekonstrukcji uzębienia. Fantastyczna robota. Pan drTomasz wespół ze swoją żoną są mistrzowskim duetem w dziedzinie protetyki. Od wielu, wielu lat w razie potrzeby korzystam z usług pp. dr A. i T. Dziechciaruków. Połączenie gabinetu protetycznego z gab. stomatologicznym dodatkowo pozwala na kompleksową obsługę pacjenta. Wszystkim potrzebującym polecam ten gabinet i życzę szerokiego uśmiechu, bo jest się czym pochwalić nosząc nowe ząbki łudząco przypominające własne w ...
Opinia dodana przez: Danuta

dr n. med. Małgorzata Bartoszcze-Tomaszewska

Chirurg stomatolog

NZOZ Centrum Stomatologii LARDENT Małgorzata Bartoszcze-Tomaszewska
Dworska 14 a
20-135 Lublin

Pani doktor jest świetnym lekarzem. Wyrozumiała, miła i bardzo kompetentna. Wizyty u niej przełamują wszelkie bariery wynikające ze strachu przed dentystą. Serdecznie polecam.

mgr Katarzyna Zieniewicz

Psycholog

TERAPIA Katarzyna Zieniewicz
Farmaceutyczna 13
20-706 Lublin

Pani mgr psychologii Katarzyna Zieniewicz jest osobą bardzo kompetentną.Jest bardzo miła i w profesjonalny sposób traktuje pacjentów. Zajmuje się zarówno diagnozą jak i terapią. Jest doskonałą specjalistką w swojej dziedzinie. Szukając dobrego psychologa wybrałam panią mgr Katarzynę Zieniewicz i z całą pewnością stwierdzam, że dokonałam bardzo dobrego wyboru.

lekarz Anna Michalak-Stoma

Dermatolog

CENTRUM ZDROWIA I URODY MAXXMED
ulica Niecała 15
20-080 Lublin

Wszystkim polecam Panią Doktor! Specjalistka o ogromnej wiedzy, dużym doświadczeniu, wysokiej kulturze osobistej, a przede wszystkim (co dla mnie jest szalenie ważne): cierpliwa i poświęcająca pacjentom dużo czasu. Nie ma mowy o wizycie załatwionej w 5 minut! Pani Doktor - dziękuję. Wszyscy szukający dobrego dermatologa w Lublinie (i w województwie lubelskim) - POLECAM :-)
Opinia dodana przez: Joanna

Andrzej Chęć

Ośrodek Medyczny DMP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
20-952 Lublin

Chirurgia na medal Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałą opiekę chirurgiczną oraz pielęgniarkom ze szpitala w Lubartowie. W szczególności swoje słowa kieruję pod adresem doktora Andrzeja Chęcia, który podjął decyzję o amputacji kończyny mojej mamy - Antoniny Jarosławskiej (83 lata). Działanie doktora sprawiło, że mama może cieszyć się każdym dniem bez - towarzyszącego wcześniej przez wiele miesięcy - okrutnego bólu. Stała się pogodna i uśmiechnięta, a ja - szczęśliwa. Doktorze, dziękuję!
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Tomasz Nocuń

" MEDICA" Gabinety Lekarskie
Hutnicza 3
20-218 Lublin

Pan Doktor to fachowiec przez duże F. Polecił mi naturalny progesteron i od lat go stosuję dzięki czemu "kobiece problemy" omijają mnie z daleka! Cieszę się, że trafiłam właśnie na tego lekarza! POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Joanna Tkaczuk-Włach

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " AB OVO " Centrum Zdrowia Rodziny Sp. z o. o.
ulica Bociania 6
20-542 Lublin

Bardzo polecam Panią Joannę. Zleciła odpowiednie badania oraz przepisała leki. Inni lekarze nie zauważali nieprawidłowości. Pani Joanno DZIĘKUJĘ! <3
Opinia dodana przez: Pacjentka